dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: sprzątanie nałogowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-28, 23:06 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Ja tam lubię sprzątać;) A używam do tego płynów Sidolux. Łatwo dostępne, dobra cena i co ważniejsze nie zostawiają smug a cały dom po nich pięknie pachnie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sprzątanie nałogowe
PostNapisane: 2017-10-05, 14:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Ja podobnie jak Majka również sprzątam z Sidolux'em. Dla mnie jest najlepszy pod każdym względem- ceny, efektywności i dostępności! ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sprzątanie nałogowe
PostNapisane: 2017-10-11, 07:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
Ja ze sprzątaniem też problemów raczej nie mam, kocham porządek :) A wiecie co kręci mnie chyba najbardziej ? Ten super zapach czystości, który czuć w mieszkaniu zaraz po sprzątaniu. A jak jeszcze wywieszę w salonie prosto wyjęte z pralki pranie to już w ogóle bajka :) A odkąd uzywam do prania pereł piorących Perlux to uwierzcie mi zapach unosi się w powietrzu przez baaaardzo długi czas no i ubrania też pięknie pachną :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sprzątanie nałogowe
PostNapisane: 2017-10-18, 08:47 
To maksara, a zawłaszcza jak się ma remonty jak ja ostatnio mialam remont dwóch instalacji grzewczej i elektrycznej to trochę sprzątania było, no ale warto zrobić, mi instalacje robiła firma alltech z Zielonej Góry i byłam bardzo zadowolona.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sprzątanie nałogowe
PostNapisane: 2019-11-25, 12:14 
Moje dzieci się śmieją że jak mam urlop to sprzątam i cos w tym jest , Kocham mieć czysto ale przy dzieciach i zwierzakach jest to ciężkie zadanie. Na co dzień pomaga mi odkurzacz zilan workowy, zawsze mam go pod ręką , mały lekki ułatwia sprzątanie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sprzątanie nałogowe
PostNapisane: 2020-10-30, 20:00 
A ja mam to totalnie gdzieś. Pracuję po 55 godzin tygodniowo, mam dwójkę małych dzieci i równie zapracowanego męża. Nie wyobrażam sobie że jeszcze cały weekend musiałabym sprzątać i gotować. Weekendy spędzam z rodziną i dziećmi, a raz w tygodniu korzystam z usług firmy sprzątającej Akmar z Olsztyna. I to jest bardzo dobre rozwiązanie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sprzątanie nałogowe
PostNapisane: 2021-08-08, 08:07 
też lubię sprzątać, teraz w carrefourze jest promocja na urządzenia karcher są dużo tańsze kupiłam sobie solidny odkurzacz piorący, sprzątanie idzie mi jeszcze sprawniej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sprzątanie nałogowe
PostNapisane: 2021-08-19, 16:37 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
też skorzystałam z tej oferty, chociaż tym razem kupiliśmy myjkę do tarasu ;) Ogólnie warto zaglądać na stronę carrefoura i do aplikacji, bo mają często fajne oferty, nie tylko na spożywkę i sporo artykułów do domu i ogrodu

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sprzątanie nałogowe
PostNapisane: 2022-01-29, 19:19 
nie przepadam za sprzątaniem ;) kupiłam sobie robota sprzatającego by mnie wyręczył w tym zadaniu, podoba mii się to urządzenie https://www.sferis.pl/robot-sprzatajacy-z-baza-proscenic-m8-pro-m8pro-p696248


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sprzątanie nałogowe
PostNapisane: 2022-02-23, 13:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2022-02-23, 12:49
Posty:2
Oj,psychologowie różnie to nazywają. Padło określenie "nerwica natręctw", a są jeszcze zachowania kompulsywne i różne takie. Dbanie o porządek jest ok, natomiast przesada, jak w każdej dziedzinie, może świadczyć o poczuciu niskiej wartości (nie jestem idealna, ale chatę mam czystą), stanach lękowych (polatam na mopie, ułożę wszystko w kostkę, więc i życie wyjdzie), a nawet pokazaniu władzy i niezbędności (Matka Polka ze szmatą i tekstem "gdyby nie ja, to...).
Sama sprzątam umiarkowanie, ale zaczynając np. pracę przy komputerze dokładnie wycieram biurko, układam papierzyska itp. Oczywiście, po dwóch godzinach stukania w klawiaturę mam obok ze dwa kubki, ogryzek po jabłku, papierek po cukierku, a blat lekko się lepi... Oj tam, oj tam, zaraz sprzątnę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO