motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: sprzątanie nałogowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-28, 23:06 
Szczypior

Ja tam lubię sprzątać;) A używam do tego płynów Sidolux. Łatwo dostępne, dobra cena i co ważniejsze nie zostawiają smug a cały dom po nich pięknie pachnie!

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-10-05, 14:13 
Oczytany mnich

Ja podobnie jak Majka również sprzątam z Sidolux'em. Dla mnie jest najlepszy pod każdym względem- ceny, efektywności i dostępności! ;)

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-10-11, 07:49 
Adept

Ja ze sprzątaniem też problemów raczej nie mam, kocham porządek :) A wiecie co kręci mnie chyba najbardziej ? Ten super zapach czystości, który czuć w mieszkaniu zaraz po sprzątaniu. A jak jeszcze wywieszę w salonie prosto wyjęte z pralki pranie to już w ogóle bajka :) A odkąd uzywam do prania pereł piorących Perlux to uwierzcie mi zapach unosi się w powietrzu przez baaaardzo długi czas no i ubrania też pięknie pachną :)

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-10-18, 08:47 
To maksara, a zawłaszcza jak się ma remonty jak ja ostatnio mialam remont dwóch instalacji grzewczej i elektrycznej to trochę sprzątania było, no ale warto zrobić, mi instalacje robiła firma alltech z Zielonej Góry i byłam bardzo zadowolona.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-11-25, 12:14 
Moje dzieci się śmieją że jak mam urlop to sprzątam i cos w tym jest , Kocham mieć czysto ale przy dzieciach i zwierzakach jest to ciężkie zadanie. Na co dzień pomaga mi odkurzacz zilan workowy, zawsze mam go pod ręką , mały lekki ułatwia sprzątanie

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2