dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Czy zakaz palenia w pubach irestauracjach jest dobrym pomysłem?
tak
nie
nie mam zdania
Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-25, 22:22 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-16, 18:55
Posty:49
Lokalizacja: Białystok
Myszunia napisał(a):
violetta, oczywiście, że każdy powinien mieć prawo wyboru, dlatego uważam, że w każdym tego typu miejscu powinno być wydzielone specjalne pomieszczenie, w którym można palić do woli.
Jeśli nie ma takiego zakazu, niepalący już nie mają wyboru - muszą wdychać dym.

No tak tylko jeśli trzeba będzie odpowiednio przygotować salę i szczelnie odgrodzić ją od reszty lokalu to wiele knajp się na to nie zdecyduje. Część ze względów finansowych, a część po prostu z braku miejsca
zysio napisał(a):
W UK od 1 lipca 2007 taki zakaz funkcjonuje, i nie zauważyłem żeby z tego powodu mniej ludzi do knajp/pubów przychodziło.

Ja jtem z tych niepalących, więc taki zakaz jest mi jak najbardziej na rękę. Nie cierpię kiedy po powrocie z baru wszystkie ciuchy fajkami czuć, bleeee...

Fakt że pewnie liczba osób chodzących do różnego rodzaju lokali pewnie się nie zmniejszy, ale za to sprzedaż papierosów spadnie :-) Zastanawia mnie co na to lobby tytoniowe
A racja że ciuchy i włosy przesiąkają tym dymem strasznie, choć sama kopcę okrutnie i tak mnie to drażni :-/

_________________
Uważaj na wypowiadane słowa, te częstokroć są groźniejsze, niż uderzenie pięścią... rana na duszy może się nigdy nie zagoić...

http://www.sppah.org.pl/index.php?kam=Woda%20Pitna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-25, 23:09 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 19:34
Posty:195
Lokalizacja: Z nad morza
Myszorek79, albo rybki albo akwarium ;)

_________________
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest dowodem, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-26, 12:01 
To w takim pod pubami będą się piętrzyły stosy niedopałków - jak w środku będzie zakaz. A czy przypadkiem Właściciel nie powinien decydować czy można palić w jego lokalu czy nie ? Dlaczego urzędnicy wpieprzają się w sprawy , które powinny należeć do właściciela lokalu? Zawsze znajdzie się sposób by obejść zakaż wszak "Polak potrafi" .....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 15:53 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-13, 16:40
Posty:20
Dla mnie to czcza dyskusja , i tak wprowadzą ten zakaz , czy bedziemy za czy przeciw.
Dla mnie to tylko kolejne ograniczenie które własciwie nic nie zmienia . To co że w lokalach nie będzie sie palić jak tuz przed wolno, bywam za granica gdzie od dawna jest taki zakaz i nic szczególnego sie nie zmieniło. Tak jak było palone tak i jest z tym że więcej tabliczek doszło do powieszenia na ścianach.
A to że "Polak potrafi" to najprawdziwsza prawda i racja że w tym przepisie tez szybko ktoś lukę znajdzie ! :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 15:59 
Dlaczego mam być dyskryminowany tylko dlatego że palę ? To ja decyduję kiedy i gdzie zapalę a nie jakiś durny urzędnik - to nie PRL gdzie odgórnie decydowano za ludzi :!: To jest ograniczenie mojej obywatelskiej swobody.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 16:15 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
rouge, może i masz rację, ale postaw się na miejscu nie palących.

violetta napisał(a):
o co że w lokalach nie będzie sie palić jak tuz przed wolno


No i dobrze, ludzie przebywają w lokalu dłużej niż przed nim i jedzą sobie swobodnie oddychając, a jak wychodząc przejdą obok palacza to tak strasznie to nie przeszkadza. Gorzej jeżeli ktoś nie lubi dymu papierosowego, a obcuje z nim przez dłuższy czas. Taka jest przynajmniej moja opinia :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 16:19 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Cytuj:
Dlaczego mam być dyskryminowany tylko dlatego że palę ? To ja decyduję kiedy i gdzie zapalę a nie jakiś durny urzędnik

Ale nie wszyscy chcą wdychać dym papierosowy :-/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 16:59 
asiula_14_15 napisał(a):
Ale nie wszyscy chcą wdychać dym papierosowy
to zawsze może wyjśc na dwór - jeśli stoliki są ustawione na dworze


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 17:23 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Tak samo palcze mogą wyjść na dwór :-D W końcu to oni utrudniają oddychanie nie palącym :-P Według mnie ta dyskusja do niczego nie prowadzi, najwyżej kłótni.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 17:31 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
rouge napisał(a):
to zawsze może wyjśc na dwór - jeśli stoliki są ustawione na dworze

To właśnie palący powinni wyjść na dwór - dym się rozejdzie :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO