dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-12-30, 22:30 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-30, 22:07
Posty:3
Lokalizacja: londyn
ja tam pieniedzy nie mam, a i tak wydaje ;D
dzis bylam na zakupach przednoworocznych i mi sie znalazly 2 pary butow, 2 sukienki, torba, i jakies tam swiecace pierdoly ;D wszedzie wyprzedaze, no to jak nie kupowac ;D

_________________
szĂĄrnyam nincs ĂŠs mĂŠgis szĂĄllok


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-06, 18:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
fretka napisał(a):
ja tam pieniedzy nie mam, a i tak wydaje ;D

Hehe znam to aż za dobrze i to jest najgorsze! Zdajemy sobie sprawę z braku funduszy a i tak wydajemy pieniądze. Dobrze, że nie mam karty kredytowej bo już w ogóle bym popłynęła...
Największą moją miłością są buty i na nie mogłabym wydać ostatnie pieniądze. Podobnie jest z torebkami. Dlatego też ostatnio (wiadomo święta były i jestem spłukana) nie wchodzę do żadnych sklepów żeby nie cierpieć bo ponoć czego oczy nie widzą tego sercu nie żal ;)
Moja koleżanka i tak jest najlepsza bo nie chodzi do sklepów ale nie może się powstrzymać przed kupowaniem w internecie! Coraz to wynajduje jakieś nowe strony, z których coś zamawia; ostatnio nawet mówiła, że jedzenie zamawiała przez internet, ze sklepu dodomku.pl zdaje się. To się dopiero nazywa uzależnienie, nie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupoholizm
PostNapisane: 2010-08-11, 13:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
To jest poważny nałóg, mój kolega (choć może powinienem napisać były, bo się bardzo spantoflił) ma laskę, która jest zakupoholiczką i on jej dokłada praktycznie do wszystkiego, co ta tępa laska chce sobie kupić. Zasłynęła tym, że jednego dnia kupiła sobie prostownicę i lokówkę :/.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupoholizm
PostNapisane: 2010-08-14, 11:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Wiesz, kobieta zmienna jest. Ja nie mam takich problemów, zakupy mnie męczą. Kiedyś miałam jazde na punkcie torebek, ale nieco przeszło. Na szczęście, bo szafy pękaja w szwach.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupoholizm
PostNapisane: 2015-03-05, 22:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-03-05, 21:40
Posty:50
takie podejscie nie jest dobre bo potem wychodzi debet na karcie a facet sie musi martwic zwlaszcza jak nie chce odmawiac kobiecie przyjemnosci ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupoholizm
PostNapisane: 2015-04-13, 20:57 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-12, 12:47
Posty:49
ja tez mam ten problem. Co miesiąc sobie obiecuję, że nie będę kupować non stop nowych rzeczy, a i tak nic mi z tego nie wychodzi. Najgorsze jest to ze nawet jak omijam galerie handlowe łapię się na zakupach przez Internet ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupoholizm
PostNapisane: 2015-04-17, 18:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
za mc się przerowadzam, zaczełam powoli przegladac rzeczy, troche mnie przerazilo to jak uswiadomilam sobie ile mam butow bluzek kurtek, zawsze miałam mało, po sztuce może dwie , na lato zimę, teraz jak zarabiam to kupuje co mi się podoba, ale chyba przeginam,..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupoholizm
PostNapisane: 2015-04-21, 23:38 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-11, 23:13
Posty:63
Drogie Panie, ale to jest piękne móc realizować swoje marzenia :) i mieć na to budżet


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupoholizm
PostNapisane: 2015-11-02, 23:55 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-28, 13:06
Posty:61
Może nie kupuję tak jak Ty ale mam ten problem, że gotówka szybko wypływa z portfela :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: zakupoholizm
PostNapisane: 2017-06-06, 10:50 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
U mnie za to za szybko znikają pieniążki z karty, dlatego wolę mieć w portfelu niż mam płacić kartą, bo potem są przykre konsekwencje xd


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO