dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Antykoncepcja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-02, 19:43 
a czytałyście najświeższe info na temat seksu? To ja przytoczę to co wyczytałam. 24 mln czy mld nie pamiętam, uprawia każdego dnia seks na świecie. Bardzo dużo kontuzji odnosi się pod czas ,wiele infekcji przynosi.
Czyli seks jest ble. Chcesz być zdrowa nie uprawiaj seksu a jak się nie uprawia to antykoncepcja niepotrzebna, hormony wariują, ale człowiek jak nie uprawia seksu znaczy że jest samotny a dalej z tego wynika że żyje sam, czyli co kogo to obchodzi że on jest nerwowy.Nie powinno to nikogo obchodzić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2014-06-02, 19:52 
240 mln każdego dnia, ale to mało coś , coś mi te wyniki się nie zgadzają


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2014-06-03, 06:56 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-05-25, 19:52
Posty:105
Tabletki biorę już od kilku lat w systemie 21 i 7 dni przerwy (Femonden). To już chyba kwestia rutyny bo nie zdarza mi się zapomnieć

_________________
Kobieta powinna być aniołem za dnia i diablicą w nocy .... :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2014-06-03, 14:14 
Witam, własnie pracuje ,opracowywuję metodę skutecznej antykoncepcji, którą ma w planie w niedalekiej przyszłości stosować :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2014-06-03, 23:34 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Dziewczyny a w Vixpo i Vibinie skład hormonów jest taki sam ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2014-06-04, 13:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2014-05-27, 21:32
Posty:85
Frezja napisał(a):
Dziewczyny a w Vixpo i Vibinie skład hormonów jest taki sam ?



Mam akurat w domu obie ulotki i wynika, że składy hormonów nieznacznie się różnią.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2014-06-04, 22:59 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Różnica pogłębi się zapewne, jeśli wziąć pod uwagę vibin mini, bo i takie też są. :) Szukasz odpowiednich dla siebie Frezyjko?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2014-06-05, 14:09 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
samba_mamba napisał(a):
Różnica pogłębi się zapewne, jeśli wziąć pod uwagę vibin mini, bo i takie też są. :) Szukasz odpowiednich dla siebie Frezyjko?


Tak robię rozeznanie, jako, że brałam Cilest którego nie można już dostać, zrobiłam sobie przerwę w braniu, ale myślę o powrocie do tabletek. Oczywiście pierwszorzędnie badania i rozmowa z ginekologiem, ale Ci zazwyczaj, też promują jaką konkretną markę, więc myślę o samodzielny rozeznaniu również. Nie wiedziałam że tyle tego jest nawet u jednego producenta.. O Vixpo nigdy nie słyszałam...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2014-06-10, 08:23 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
A jakie badania się robi zanim dopasuje ginekolog odpowiednie tabletki?? Bo mój mi tylko zmieniał na inne, szukał dalej. A gdzieś wyczytałam, że się badania krwi robi, o których mój gin pewnie nie wiedział.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2014-06-11, 00:20 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Frezja - mnie Cilest niestety nie służył, a nad Vixpo się trochę zastanawiam szczerze mówiąc.

groszka - lekarz nie może nie wiedzieć o tym, że się robi badania krwi przed dobraniem tabletek... Wielu to pomija, ale ogólnie powinni. Sugerowałabym zmianę lekarza, skoro zachowuje się tak (z całym szacunkiem) nonszalancko w stosunku do Twojej gospodarki hormonalnej. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO