dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Drewno na stół ogrodowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-08-30, 14:54 
Jakie drewno najlepiej nadawałoby się na stół ogrodowy ? Taki solidny, stabilny, masywny. Nie wiem co wybrać…


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Drewno na stół ogrodowy
PostNapisane: 2017-08-30, 18:08 
Witaj.
Stół ogrodowy może być inwestycją, która przetrwa nawet kilka pokoleń. Warto skupić się na trzech rzeczach: wybór drewna, impregnacja i ochrona stołu jesienią/zimą.
Jeżeli chodzi o wybór drewna to proponuję nasze rodzime drzewa, takie jak: sosna, świerk, albo modrzew. Nieodzownym elementem trwałości stołu jest jego odpowiednie zabezpieczenie przed różnymi, szkodliwymi czynnikami takimi jak: korniki, woda, czy promienie uv, a także zmienność temperatury, która w naszym kraju jest obecna.
W związku z tym proponuję Bondex Premium Wood Design to lakierobejca żelowa, która zapewni mu 100% ochronę. Myślę, że przez najbliższe 12 lat będzie w znakomitej formie.
Należy jednak pamiętać, żeby meble ogrodowe zabezpieczyć przed zimą. Można ochronić je grubszą folią, zapewniając im jednocześnie suche podłoże, lub jeżeli jest taka mozliwośc wstawić do piwnicy, garażu, czy pomieszczenia gospodarczego.
Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Bondex


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Drewno na stół ogrodowy
PostNapisane: 2017-10-11, 10:28 
Na stronie pimpit.pl widziałam dzial kochamy drewno. Jest tam wiele różnych i ciekawych dodatków do domu własnie wykonanych z drewna. Sa jakieś szafki nocne, lampy i krzesła. Poszukaj tam, może znajdziesz.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Drewno na stół ogrodowy
PostNapisane: 2019-12-05, 21:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-10-09, 21:44
Posty:59
Może dobrze jest zakupić stabilny stół do ogrodu. Duży wybór znajdziesz w https://www.edinos.pl/resko Najwyższa jakość.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drewno na stół ogrodowy
PostNapisane: 2021-05-12, 00:31 
Najlepiej ogarnąć sobie taki porządny stół na zamówienie, u stolarza z doświadczeniem, który ma pojęcie i o drewnie i o jego obróbce. Na http://www.apartamentydomlux.pl/ widziałam kilka artykułów (chyba nawet dużo więcej niż kilka) dotyczących drewnianych mebli, może tam znajdziesz konkretne rady ;) Nie znam się ale się wypowiem, tak tak tak. Plus ,,nie znam się więc zlecę komuś żeby zdecydował za mnie".


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO