dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Fluid liftingujący
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-07-18, 14:45 
Kochane a ja mam do was pytanie, takie typowo kosmetyczne, no ale czy ktoś z was uiżywał kiedyś tego fluidu?https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/podklady/fluid-advanced-lift Chcialabym go bardzo kupić mojej mamie, wiem, że działa troszkę jak botoks, ponieważ ma ekstrakty roślinne pełniące funkcję naturalnego botoksu (z kwiatu Spilanthes Acmella) oraz witaminy A, E i PP poprawiają jędrność i gęstość skóry. Dajcie opinię o nim!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Fluid liftingujący
PostNapisane: 2018-08-05, 20:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-12-02, 00:42
Posty:37
Wiesz co... nie wiem czy to dobry pomysł zwłaszcza jesli kosmetyk ma być prezentem. Nie wiesz tak naprawde jaki typ cery ma mama - a skore takimi intensywnymi kosmetykami mozna naprawde bardzo latwo zniszczyc. A przeciez jesli zalezy mamie na przywroceniu jedrnosci skorze to lepiej kupic dobry dermokosmetyk, ktory na pewno nie podrazni a intensywnie nawilzy i zregenruje tkanki skorne. I ja stosuje i moja mamka cetaphil em do mycia - zreszta z tej marki sa rozne kremy i balsamy z bardzo naturalnym, nawilzajacym skladem. Dobrze sie wchlaniaja i utrzymuja prawidlowy stan nawilzenia, bo wnikaja bardzo gleboko


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fluid liftingujący
PostNapisane: 2018-09-05, 19:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-11-09, 12:33
Posty:33
W temacie problemów ze zmarszczkami polecam lifting osoczem. Tu znajdziecie więcej informacji - http://wroclaw-dentysta.com.pl/osocze-bogatoplytkowe-wroclaw/. To zabieg, który jest bardziej naturalny niż botoks. Jest też mniej inwazyjny, dlatego sama na niego zdecydowałam się jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fluid liftingujący
PostNapisane: 2018-11-14, 14:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-14, 13:19
Posty:11
Z takich podkładów - moja mama używa vichy. Ale np. jej siostra używa już maxfactor radiant lift. No ale obie mają różny typ cery. Ja bym kupowała tylko produkt, który wiem, że dana osoba używa. W podkładzie jeszcze pozostaje kwestia koloru i tonacji - z tym też jest ciężko, bo nie wiesz jak podkład zachowa się na skórze innej osoby. Może zoksydować i zmienić barwę i nie wiesz jak będzie się prezentował. Ja taki kosmetyk wolę jednak zostawić do wyboru mamie. Prędzej kupię jej zestaw kremów, bo wiem jakich używa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fluid liftingujący
PostNapisane: 2018-12-26, 22:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-22, 10:49
Posty:38
Nie znam ale z ciekawosci poczytalam i nie wydaje mi sie by bylo to jakos bardzo skuteczne. Jak juz chcesz pomoc mamie poprawic wyglad to zamiast kremu kup jej np bon do jakiejs kliniki medycyny estetycznej. Ja tak kupilam teraz mamie na święta do Dermedu w Katowicach bo miejsce znam i jestem bardzo zadowolona i wiem ze ona tez bedzie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fluid liftingujący
PostNapisane: 2019-01-31, 13:05 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Miałam ostatnio okazję wypróbować ten https://www.doz.pl/apteka/p128549-Galenic_Cell_Capital_fluid_liftingujaco-remodelujacy_skora_normalna_i_mieszana_50_ml - nie kosztuje mało, ale faktycznie rewelacja. Chyba sobie zrobię prezent na dzień kobiet. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fluid liftingujący
PostNapisane: 2023-07-13, 16:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-07-12, 17:06
Posty:14
Preferuję korzystać ze standardowych metod użycia botoxu w sprawdzonych miejscach. Polecam Esderm. Zawsze stawiam na nich i nigdy się nie zawiodłam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Fluid liftingujący
PostNapisane: 2023-07-13, 16:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-07-12, 17:06
Posty:14
Polecam skorzystać z prawdziwego liftingu dla ciała, ale bez użycia skalpela! Zabiegi HIFU dają niesamowite efekty! Polecam serdecznie skorzystać z pomocy specjalistów z Esderm - prawdziwi fachowcy i profesjonaliści.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO