dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gospodarstwo ogrodnicze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-07-28, 11:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2021-07-28, 11:35
Posty:2
Cześć, w październiku zaczynam studia i wyprowadzam się z domu rodzinnego do Warszawy. Będę mieszkać u mojej cioci, która ma ogromny ogród i bardzo o niego dba. Chciałabym jej kupić w prezencie sadzonkę żurawiny z profesjonalnego gospodarstwa. Koleżanka poleciła mi gospodarstwo ogrodnicze romańscy, w którym regularnie kupują jej rodzice i są bardzo zadowoleni, ponieważ krzewy szybko rosną i dają smaczne owoce. Chciałam poznać więcej opinii na temat ich oferty. Korzystałyście? Polecacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gospodarstwo ogrodnicze
PostNapisane: 2021-11-09, 22:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-21, 22:42
Posty:23
Przy tego rodzaju zakupach warto stawiać na sprawdzone miejsca. Wtedy ma się pewność, że to co kupimy, zasadzimy będzie pięknie rosło. Mój ogród jest podzielony, jest część gdzie są różne owoce, a druga to taka bardziej ozdobna. Całe serce włożyłam w aranżację. Powymyślałam różne ścieżki, obramowania, tak żeby wszystko było uporządkowane. Wykorzystałam kostkę i palisady łupane z firmy Joniec. Też pełnią taką funkcję ozdobną można powiedzieć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO