dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Inwestowanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-02-03, 15:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-29, 10:46
Posty:162
Hej, w ostatnio zarobiłam trochę więcej pieniędzy i chciałabym ją gdzieś zainwestować, żeby nie straciły swojej ważności. Podobno najlepszym sposobem jest inwestycja w bitcoiny z firmą Bot-bitcoin.Znacie ich, możecie polecić? Co sądzicie o takim zarobku?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Inwestowanie
PostNapisane: 2022-02-11, 16:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-11-19, 20:20
Posty:14
Ja natomiast polecam także rozważyć inwestycję w złoto z pomocą sprawdzonej mennicy, jak Miennica Skarbowa Ceny są naprawdę bardzo dobre, więc opłaca się postawić tutaj na inwestycję bezpieczną na swoją emeryturę, czy dla swoich dzieci na przyszłość. Mam nadzieję, że również pozytywnie będziecie zaskoczeni możliwościami wybór


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Inwestowanie
PostNapisane: 2022-09-20, 09:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-09, 11:31
Posty:15
Na pewno warto przede wszystkim zacząć skutecznie inwestować część oszczędności w monety bulionowe które są z niskim spreadem które też w razie czego później bez problemów bedzie można je odsprzedać komuś innemu, czy nawet do mennicy. Ja tak robię inwestyję tylko w te najbardziej popularne które możecie sobie znaleźć w ofercie Mennica Skarbowa co do których mam pewność i brak problemów przy realizacji kolejnych zamówień. Pozdrawiam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Inwestowanie
PostNapisane: 2023-06-30, 10:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-06-30, 09:28
Posty:23
Sama komletnie nie znam się na produktach inwestycyjnych, dlatego zdecydowałam się na pomoc doradców z Phinance. Dobrali dla mnie najlepsze narzędzia i zaczynam swoją przygodę z pomnażaniem majątku!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Inwestowanie
PostNapisane: 2023-07-20, 17:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 11:16
Posty:113
Inwestowanie w nieruchomości na Cyprze to strzał w dziesiątkę. Zdecydowałem się na tę opcję i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z https://cyprinvest.com Dzięki ich pomocy udało mi się znaleźć idealną nieruchomość do inwestycji. Polecam to wszystkim zainteresowanym ekscytującym rynkiem nieruchomości na Cyprze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO