dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Mary Kay
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-02-14, 11:34 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Czy są tu jakieś osoby, które dołączyły do Mary Kay? Warto? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mary Kay
PostNapisane: 2019-02-18, 23:47 
Słuchaj, a możesz powiedzieć jak to konkretnie wygląda? Ponosi się na początek jakieś koszty? Jakiś czas temu interesowałam się tym trochę, ale odpuściłam. Lubię kosmetyki, lubię kontakt z ludźmi, mogłabym się w tym sprawdzić, a wiadomo, że zastrzyk gotówki zawsze się przyda.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mary Kay
PostNapisane: 2019-02-21, 10:34 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
Zależy czego oczekujesz? ;) Ja sobie chwalę, chociaż dla mnie to zajęcie dodatkowe, a nie główne źródło dochodu. W sumie to zaczęło się od tego, że chciałam kupować dla siebie swoje ulubione kosmetyki. ;) No ale teraz się kręci, trochę dodatkowej kasy do budżetu wpada, a nie wykluczam, że jeszcze kilka szkoleń i zajmę się tym na dobre.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mary Kay
PostNapisane: 2019-02-25, 23:48 
Napiszesz jak to wygląda? Kiedyś koleżanka mi o czymś takim opowiadała ale w sumie nie zainteresowałam się jakoś mocniej tematem, czy umawiasz się z kimś na spotkania?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mary Kay
PostNapisane: 2019-02-26, 00:51 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Jedna z dziewczyn ode mnie z pracy jest konsultantką Mary Kay i powiem wam, że to całkiem fajna opcja. Opowiadała o szkoleniach i spotkaniach. Pomogła się w tym odnaleźć kilku koleżankom i całkiem nieźle idzie im taka wspólpraca. Sama jestem zadowolona, bo mam jak zamawiać, Powinnam może też pomyśleć nad zostaniem konsultantką. Zawsze to dodatkowe pieniądze, które mogłabym wydać właśnie na kosmetyki ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mary Kay
PostNapisane: 2019-03-01, 18:48 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
A co znajduje się w takim zestawie startowym? Zapewniają jakieś materiały, żeby podszkolić się na temat poszczególnych kosmetyków? Jak to wygląda w praktyce?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mary Kay
PostNapisane: 2019-03-01, 19:41 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
Mirunia, jesli chcesz zostać konsultantką to musisz się najpierw umówić na spotkanie, wszystkiego się dowiesz. Koszty jakie ponosisz na początek to zakup kosmetyków, są nawet zestawy startowe. Ale jeśli się boisz, że możesz ich nie sprzedać albo rozmyślisz się, to możesz nienaruszony zestaw zwrócić i odzyskać wniesioną kwotę.Co do późniejszej sprzedaży to tak, umawiam się po prostu z klientkami, albo sprzedaję koleżankom i rodzinie :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mary Kay
PostNapisane: 2019-03-13, 13:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-19, 12:52
Posty:20
Nie wiem ja nigdy nie byłam jakos przekonana do bycia taka konsultantko, jednak coraz czesciej zaczynam zastanawiam sie czy nie zaczac handlowac.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mary Kay
PostNapisane: 2019-03-31, 11:13 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
Samba, przegapiłam Twjego posta. O zestawach masz info na stronie, są różne warianty do wyboru, są w nich kosmetyki i materiały, nawet takie o biznesie i ścieżce kariery w Mary Kay.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mary Kay
PostNapisane: 2019-05-13, 11:03 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
A możesz podrzucić konkretny link? Bo chyba coś źle szukam...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO