dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Nieruchomości, czy warto inwestować?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-06-29, 21:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-30, 22:51
Posty:24
Ceny nieruchomości ciągle idą w górę więc trudno na tym stracić. Jeszcze lepiej kupić i wynająć. Znajomy ma mieszkanie w Warszawie i wynajmuje studentom. Twierdzi, że to czysty zysk, nie musi o nic się martwić bo nad wszystkim czuwa firma per modum która zrządza całym osiedlem. On tylko liczy kasę. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieruchomości, czy warto inwestować?
PostNapisane: 2018-07-04, 23:08 
to ja tak samo robię, zarządzaniem wynajmem zajmuje się Eugeniusz Jaworski tel. 603 195 624 . mam z nim świetny kontakt, wiem wszystko co tam na miejscu się dzieje (mieszkam sama w Poznaniu). jak są jakieś zmiany lokatorskie czy coś w tym rodzaju to tam wszystko na miejscu jest załatwiane ja nie muszę specjalnie przyjeżdżać. a kasa z tego wynajmu rzecz jasna co miesiąc wpływa co jest dla mnie ogromnym zastrzykiem gotówki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nieruchomości, czy warto inwestować?
PostNapisane: 2019-05-06, 01:15 
Inwestycja w nieruchomości aktualnie jest na prawdę opłacalna, jeszcze teraz gdzie są mega popularne takie nad morzem bądź w górach! To się kręci cały rok. My np. kupiliśmy apartament w miejscowości Rowy praktycznie nad samym morzem od Lubicz Apartamenty. Mamy go już rok i na prawdę jest mnóstwo chętnych na wynajem. I to nie tylko w sezonie, ale też i poza :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nieruchomości, czy warto inwestować?
PostNapisane: 2023-04-21, 13:43 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Zawsze warto inwestować. Ja zawsze konsultuję moje operacje finansowe z doradcami z Phinance. Genialne wsprarcie doradcze, polecam każdemu, kto nie czuje sie ekspertem w tej kwestii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieruchomości, czy warto inwestować?
PostNapisane: 2023-05-10, 09:03 
Myślę że nadal opłaca się inwestować w nieruchomości, zwłaszcza w apartamenty inwestycyjne w atrakcyjnej lokalizacji takie ja te na osiedlu Modern Tower w Trójmieście


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Nieruchomości, czy warto inwestować?
PostNapisane: 2023-07-05, 07:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2023-01-15, 19:53
Posty:65
Moim zdaniem warto jest inwestować, ja zdecydowałem się na inwestycje zagraniczne na Cyprze. Szukając ciekawej oferty trafiłem na https://cyprinvest.com którzy praktycznie we wszystkim mi pomogli i załatwili wiele spraw za mnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO