dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Paris & Doda
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-01-09, 17:58 
dwie różowe lale. Jak myślicie, czy rzeczywiscie są takie głupiutkie jakby nam się mogło wydawać czy to tylko chwyt marketingowy, specjalnie wykreowany "imidż" który ma na celu zwrocenie uwagi mediów a w konsekwencji także pomaga w karierze?
Może jest to całkiem przemyślane i wbrew pozorom inteligentne {IQ dody by na to wskazywało} zagranie ze strony tych, powszechnie uwazanych za głupiutkie, kobiet? :)
jak myślicie? :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:04 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
znam przynajmniej jedna taka dziewczyne...wydaje sie ze jest totalna idiotka ale jak chce to cie wykoluje...a co do dody i paris to nie mialem okazjii poznac zeby stwierdzic jednoznacnzie... :mrgreen:

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:09 
Doda chyba się kreuje na taką Polską Paris :P chociaż mylić sie moge :)

hehe,posłuchaj ich wypowiedzi w TV to sie przekonasz :)
aż ciężko czasem uwierzyć, że doda ma tak wysokie IQ, ale chyba tylko człowiek inteligentny może wymyśleć coś tak skrajnie głupiego jak to co ona czasem mówi :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:18 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
szczerze mowiac nie interesuje mnie ich zycie...sa na ziemi gwalciciele, pedofile i mordercy, a my sie zastanawiamy czy paris hilton albo doda sa glupie...wielu ludzi jest...jest wielu innych...no coz...zycie ;] ;-)

peace out V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:25 
omg, :) aleeeeeeeeeeeeeee to czy Doda i Paris są głupie to bardzo wazne dla ludzkosci egzystencjonalne pytanie.
a poza tym skoro Cie nie interesuje to czemu odwiedzasz dział "plotki"który w swoim zalozeniu jest po to by rozmawiać na tematy przewaznie nic nie wnoszące? :)

zrób sobie dział o dewiacjach i innych skrzywieniach społeczeństwa i pisz o pedofilach gwałcicielach i mordercach i nie marudź, że w "plotkach" porusza się takie tematy.

:)

a myślicie,że Paris ma pryszcze i rozszezone pory? :mrgreen:

dobra, bK, ale ogólnie nie wymagaj ambitnych tematów w nieambitnym dziale. I jak Cie nie interesuje to nie pisz, mnie np. interesuje :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:31 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
mhm, wydaję mi się, że Paris wszystko robi z premedytacją. Natomiast Doda... nie wiem, może te stroje są odwrotnie proporcjonalne do jej intelektu i to przypominać wszystkim, podkreślać jej iloraz inteligencji ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:41 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
podepcz mnie bom nie godzien...do Twojej wiadomosci alinQa... mam prawo pisac co mysle w kazdym dziale...jak kazdy...wiec pisze, nie czepiam sie...jesli Ci sie to nie podoba to drzwi otwarte...

Cytuj:
mhm, wydaję mi się, że Paris wszystko robi z premedytacją. Natomiast Doda... nie wiem, może te stroje są odwrotnie proporcjonalne do jej intelektu i to przypominać wszystkim, podkreślać jej iloraz inteligencji ;)
mysle ze nie nalezy ona do osob ktore przejmuja sie czyimkolwiek zdaniem...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:42 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
ona? tzn która z pań?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:44 
g7odny napisał(a):
podepcz mnie bom nie godzien...do Twojej wiadomosci alinQa... mam prawo pisac co mysle w kazdym dziale...jak kazdy...wiec pisze, nie czepiam sie...jesli Ci sie to nie podoba to drzwi otwarte...


no Ty możesz bo ejstes sexy brązowy

oj nie unoś się tato :) widzisz, ojcowie nigdy nie zrozumieja swoich córeczek bo dzieli ich przepaść wiekowo-kulturalna, brutalna prawda.
no, drzwi otwarte,rozlozcie mi jeszcze czerwony dywan i pomachajcie białą chusteczką ocierają załzawione oczy to chetnie wyjde :)))
ale duzo wowczas stracicie ;P

ps: ja nie napisałam, żeś niegodzien. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-09, 18:50 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
aGa! napisał(a):
Natomiast Doda
ona ;-)

alinQa napisał(a):
rozlozcie mi jeszcze czerwony dywan i pomachajcie białą chusteczką ocierają załzawione oczy to chetnie wyjde :)))
jutro kupuje dywan ;-)

alinQa napisał(a):
ale duzo wowczas stracicie ;P
forum padnie na pysk... :mrgreen:

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO