dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Polecacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-06-22, 15:57 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-29, 10:46
Posty:154
Cześć, jakie biuro podróży zawsze wybieracie? Ja od kiedy wyjeżdżam z dziećmi, to postawiłam na bezpieczeństwo i profesjonalizm, dlatego jeździmy z Itaką. Można im zaufać, bo mają ogromne doświadczenie, biuro objęte jest gwarancją ubezpieczeniową i mają 9 mln zadowolonych klientów. Są bardzo profesjonalni. A Wy co sądzicie o nich?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecacie?
PostNapisane: 2022-10-14, 09:50 
Również korzystam z ofert tego biura. Tegoroczne wakacje spędziłam wraz z rodzinką na wczasach z klubem przyjaciół Itaki w Egipcie, w hotelu Royal Tulip Beach Resort. Dzieci miały zapewnione mnóstwo atrakcji w czasie wolnym. Wszyscy wróciliśmy z wczasów bardzo zadowoleni, dlatego przyszłe wakacje także planujemy spędzić z Itaką.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecacie?
PostNapisane: 2023-05-20, 17:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-05-02, 11:26
Posty:19
Ja korzystam z ofert Konsorcjum.pl. Byłam z nimi w Izraelu na wycieczce objazdowej, teraz wybieram się do Gruzji. Mamy pewność realizacji naszej podróży, bagaże są w cenie, więc przed nami już tylko czekać do spędzenia 9 dni w tym niesamowitym kraju!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecacie?
PostNapisane: 2024-03-21, 21:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2024-03-21, 01:39
Posty:29
Zwiedzanie najważniejszych miejsc na wschodnim wybrzeżu USA było niezwykłym doświadczeniem!!
Degustacja win w Watkins Glen była super, sprawiło nam to wiele radości i nowych smakowych doznań.
Brak dodatkowych opłat na miejscu był miłym zaskoczeniem, co dodatkowo podkreśliło profesjonalizm biura Konsorcjum.pl.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO