dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

projektowanie ogrodów
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-11-18, 15:26 
jak myślicie, czy zlecenie firmie zagaspodarowanie ogrodu to dobry pomysł? mam ogromny ogórd przy domu, który na razie bardziej straszy niż przyciąga i nie wiem za bardzo co z nim zrobic, nie mam pomysłów.....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: projektowanie ogrodów
PostNapisane: 2014-11-20, 11:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-11-20, 10:42
Posty:12
Jak najbardziej, ja mam mały ogród, ale też chętnie wynajęłabym firmę, żeby zrobiła mi jakąś ciekawą aranżację ogrodu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: projektowanie ogrodów
PostNapisane: 2014-11-21, 16:08 
jeśli sama nie czujesz się na siłach to zleć to na zewnątrz, na pewno nie będziesz załować :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: projektowanie ogrodów
PostNapisane: 2014-11-24, 16:41 
ta firma ma bardzo fajne aranżacje spam lepiej to oddac w profesjonalne ręce, bo samemu nigdy nie wyjdzie tak dobrze, jak by się chciało, jeśli się nie jest ekspertem w tej dziedzinie ;)


Ostatnio edytowano 2014-12-03, 00:37 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
proszę nie spamować forum


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: projektowanie ogrodów
PostNapisane: 2019-08-09, 10:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-10-09, 21:44
Posty:59
Ostatnio zakupiłam świetne meble ogrodowe. Cały zestaw za niską cenę w sklepie https://www.edinos.pl/naleczow Super wygodne i fajnie wykonane.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: projektowanie ogrodów
PostNapisane: 2019-09-24, 12:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-19, 12:52
Posty:20
A ja od jakiegoś czasu rozglądam się za balustradami balkonowymi i wpadły mi w oko nowoczesne rozwiązania. A mianowicie wycięte laserowo wszelakie wzory w blasze. No bomba jak dla mnie. Taką gotową realizację widziałam zrobiona przez firmę Nova Trading. Ludzie mieli zrobione ogrodzenie i balustrady z wycinanej blachy. Wyglądało mega. Chciałabym się dowiedzieć tylko jaki jest koszt takiej blachy i cięcia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: projektowanie ogrodów
PostNapisane: 2019-10-17, 12:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-10-17, 12:15
Posty:17
Bardzo ważne przy projektowaniu ogrodów jest nawadnianie go, jeśli ma być on sporych rozmiarów. W moim przypadku trawnik zupełnie nie chciał 'wyglądać'. Dopiero po zamontowaniu systemu nawadniania było okej. Systemy potrafią być drogie, ale tutaj są takie które można zamontować samemu i sprawdzają się naprawdę super - centrumnawadniania.com. Więc przy samym projektowaniu naprawdę przemyślcie też ten temat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: projektowanie ogrodów
PostNapisane: 2019-10-20, 15:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 11:09
Posty:72
Ciekawe aranżacje mebli do ogrodu znajdziesz w sklepie https://www.edinos.pl/prochowice Solidne. Posłużą na lata. Sama posiadam więc polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: projektowanie ogrodów
PostNapisane: 2019-10-22, 20:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-10-22, 20:30
Posty:12
zbyszku12 napisał(a):
Bardzo ważne przy projektowaniu ogrodów jest nawadnianie go, jeśli ma być on sporych rozmiarów. W moim przypadku trawnik zupełnie nie chciał 'wyglądać'. Dopiero po zamontowaniu systemu nawadniania było okej. Systemy potrafią być drogie, ale tutaj są takie które można zamontować samemu i sprawdzają się naprawdę super - centrumnawadniania.com. Więc przy samym projektowaniu naprawdę przemyślcie też ten temat.


Ja rownież polecam bardzo ten system z centrumnawadniania.com :) U mnie mąż z bratem sami montowali ten system i poszło im mega sprawnie, a dodam, że na co dzień takich rzeczy nie robią :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: projektowanie ogrodów
PostNapisane: 2019-12-13, 11:26 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 15:49
Posty:21
Każdy ogród trzeba ogrodzić. W castornie widziałem fajne ogrodzenie łupane joniec. W pierwszej chwili myślałem że to kamień a okazuje się że składa się z kostek betonowych taak obrobionych że właśnie przypominają kamień.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO