dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

rehabilitacja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-02-08, 15:52 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-19, 12:59
Posty:217
Cześć, gdzie chodzicie na rehabilitację? Pilnie jej potrzebuję, więc zależy mi na przystępnych terminach. Znajoma mówiła mi o centrum medycznym Medic House, podobno nie tylko mają tam wielu znakomitych specjalistów, ale i dobrą obsługę i właśnie wizyty w bliskich terminach. Co sądzicie, potwierdzacie jej opinię?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: rehabilitacja
PostNapisane: 2022-08-01, 14:30 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Jeśli zależy Ci na skuteczności i fachowym podejściu do Twojego problemu, to umów się na konsultację do Pomorskiego Rehabilitanta, Doktora Marcina Rosadzińskiego. Ja byłam pewna, że mój uraz kręgosłupa skończy się operacją, ale na szczęście, dzięki innowacyjnej metodzie Doktora, udało mi się wyjść z tego bez konieczności wykonywania zabiegu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: rehabilitacja
PostNapisane: 2022-08-03, 14:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-07-30, 15:24
Posty:39
Jedynym słusznym wyborem jest skorzystanie z usług Pomorskiego Rehabilitanta, Marcina Rosadzińskiego. Ja byłam jego pacjentką przez 3 miesiące i podczas tego czasu udało mi się wyleczyć permanentny ból kręgosłupa. W moim leczeniu użyta została metoda Rosadzińskiego, z którą wcześniej się nie spotkałam, ale jest ona rewelacyjna, a przede wszystkim skuteczna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: rehabilitacja
PostNapisane: 2023-09-15, 14:01 
Metody innowacyjnego leczenia bólu wprowadzają w https://originpolska.com/ i można umawiać się regularnie na rehabilitację ortopedyczną, ogólną, urologiczną, neuropsychologiczną, czy terapię dnia codziennego.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO