dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Remont pokoju
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-08-22, 14:43 
Chciałabym coś zmienić w pokoju. Nie stać mnie niestety na wielki remont. pokoj jest dość duzy ale wydaje mi się ze nijaki. Mam metalowe łóżko, meble i biurko w kolorze jasnego drewna. Ściany sa w kolorze jasnego wrzosu. Zupełnie nie wiem co robic…


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Remont pokoju
PostNapisane: 2017-08-22, 16:54 
Nie martw się, zaraz coś wymyślimy. Piszesz że pokój jest duży. Może zaszalejemy nieco z ciemniejszymi kolorami? Pomaluj ścianę przy której stoi metalowe łóżko lub drewniane meble na atramentowy fular to piękny odcień granatu, który będzie stanowił idealne tło do Twoich mebli. Innym rozwiązaniem również odważnym jest szary canvas – także z palety barw Dekoral. Pozostałe ściany pomaluj na biało – może to być Koronkowa biel. Te kolory wprowadzą zdecydowaną zmianę w Twoim pokoju i nadadzą mu charakteru. Możesz pójść o jeszcze jeden krok dalej i przemalować meble? Polecam Ci użycie emalii akrylowej do drewna i metalu marki Dekoral w kolorze białym, czarnym albo szarym. Życzę Ci powodzenia! :) Pozdrawiam Ekspert Dekoral.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Remont pokoju
PostNapisane: 2017-08-23, 09:39 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-08-16, 13:40
Posty:11
Możesz zrobić przemeblowanie, dokupić dywanik, zasłony, drobne dekoracje i pokój się odmieni :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Remont pokoju
PostNapisane: 2021-02-21, 19:44 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Warto zajrzeć na stonę fb Room99 - po pierwsze multum inspiracji, a po drugie można w dobrych cenach kupić fajne dodatki do mieszkania

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Remont pokoju
PostNapisane: 2021-08-17, 21:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-07-03, 00:10
Posty:11
Kiedy remontowałem swoją sypialnię postanowiłem wprowadzić do niej coś nowego. Mianowicie zamontowałem listwy sufitowe, kupiłem je na https://podlogi24.net/sztukateria-listwy-przysufitowe-o_c_621_1.html i wyszło świetnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Remont pokoju
PostNapisane: 2022-03-14, 02:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-08-18, 18:41
Posty:25
Może warto zabrać się za podłogi? Jeśli uważasz że jest to dobra opcja to myślę że warto jest skorzystać z oferty sklepu https://podlogi24.net/arbiton-ca-147-dab-georgetown-herringbone-panele-winylowe-na-klik-wzor-jodeki-59x15cm-arbiton-amaron-hb-o_l_8361.html mają tam na przykład panele winylowe na klika w wzór jodełki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO