dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Smakosze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-04-12, 20:13 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Czy są tutaj osoby lubiące zielona herbatę? Słyszałam że dobrze oczyszczają organizm, czy możecie mi coś polecić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Smakosze
PostNapisane: 2016-04-29, 13:52 
Wiesz co zielona herbata rzeczywiście , baaardzo oczyszcza organizm. Z nadmiaru wody i z toksyn. Ja pije najtańszą z super marketu . Bardzo dobrze wpływa na mój organizm. Jeszcze staram się w mojej diecie dash , o takiej http://obk.pl/zasady-diety-dash/ , ją uwzględnić ponieważ mam wodny cellulit a ona tak jak napisałam wyżej dobrze pozbywa się tej wody.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Smakosze
PostNapisane: 2016-05-12, 10:33 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-05-06, 22:30
Posty:52
Ja lubię zieloną herbatę szczególnie z nutą cytrynową czy miętową. Czasem ją łącze nawet z Yerba Mate.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Smakosze
PostNapisane: 2016-06-27, 07:58 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Zieloną pijam z cytryna i pigwą. Najcześciej to czerwoną pu-erh z grejfrutem. Ale ostatnio też grejfrutową kupilam sobie z big-active funkcjonalną.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Smakosze
PostNapisane: 2016-06-29, 17:36 
Uwielbiam herbaty na bazie ziół. Trudno dostać dobre ale warto poszukać. Ostatnio jestem fanką big-active. Herbatki ziołowe wspomagające detox, przemianę materii. Smaczne i pożyteczne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Smakosze
PostNapisane: 2016-07-04, 22:37 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
A czy któraś z Was piła lub pije herbaty Big-Active ja kupiłam sobie 4xSUPER SLIM odchudzanie i oczyszczanie, odkąd ja pije 3 x dziennie zauważyłam że moje porcje żywieniowe bardzo się zmniejszyły szybko czuje się pełna i najedzona. Zaczęłam chodzić na dłuższe spacery bo pomaga mi zmniejszyć objawy fizycznego i psychicznego zmęczenia. Dla mnie to rewelacja, dawno nie czułam się tak dobrze:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Smakosze
PostNapisane: 2017-05-24, 19:59 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Właśnie o Big-Active pisałam powyżej ;) Ogólnie mają duży wybór herbat o roznych nawet nietypowych smakach. A te funkcyjne dużo osób chwali za działanie takie jak suplementacja powinna dawać: wspomagaja odchudzanie i przyspieszają metabolizm.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Smakosze
PostNapisane: 2017-05-29, 09:00 
Odpowiadając na wpis dotyczący oczyszczania organizmu i wsparcia metabolizmu - jeżeli zależy Ci na detoksykacji i pozbyciu nadmiaru wody, polecam herbatę funkcjonalną Big-Active 4xSuperSlim, która skutecznie wspiera procesy oczyszczania i trawienia. Zachęcam do jej wypróbowania.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Smakosze
PostNapisane: 2017-05-29, 09:02 
Greenka napisał(a):
Właśnie o Big-Active pisałam powyżej ;) Ogólnie mają duży wybór herbat o roznych nawet nietypowych smakach. A te funkcyjne dużo osób chwali za działanie takie jak suplementacja powinna dawać: wspomagaja odchudzanie i przyspieszają metabolizm.


Dziękuję za polecenie herbat Big-Active w tak pozytywnym kontekście. W naszej ofercie http://big-active.pl/produkty/ znaleźć można szeroki wybór herbat funkcjonalnych, czarnych, aromatyzowanych, herbaty czerwone, zielone, białe czy owocowe.

Zapraszam do kontaktu w przypadku pytań lub wątpliwości co do konkretnych wariantów - z przyjemnością o nich opowiem.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Smakosze
PostNapisane: 2017-06-12, 23:31 
Wspomagająco podczas odchudzania, na pewno działają. Sama jestem na diecie, kupiłam sobie taką herbatkę na spalanie Active Burn, (mega smaczna) i w połączeniu z aktywnością fizyczną (zapisałam się na zumbę - wylewam tam siódme poty, ale wychodzę bardzo zadowolona i naładowana energią) spodziewam się widocznych efektów :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO