dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-07-01, 21:44 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-29, 10:46
Posty:154
Jako że sezon wakacyjny już rozpoczęty, jestem ciekawa dokąd wybieracie się podczas tegorocznego urlopu. Ja zdecydowałam się na wyjazd do Tajlandii, organizowany przez biuro Konsorcjum.pl. Nasz hotel znajduje się blisko wspaniałej plaży Naiyang i Morza Andamańskiego. Nie mogę się doczekać należytego odpoczynki i tych widoków!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-08-18, 17:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2022-08-18, 17:44
Posty:7
Super.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-08-19, 20:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
Też wybieram się z Konsorcjum.pl, tylko że na rejs Karaiby Południowe. Zawsze chciałam coś takiego przeżyć i bardzo się cieszę, że teraz mam taką okazję! Na statku jest wiele opcji zakwaterowania - każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo pełen jest sklepów, kawiarni i restauracji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-09-02, 00:19 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
O ja także w tym roku zdecydowałam się na wczasy i wypoczynek z Konsorcjum.pl. Myślimy o Mauritiusie. Chcemy spędzić z mężem spokojny czas we dwoje w pięknym i magicznym miejscu. Co myślicie o tym kierunku?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-09-14, 15:37 
Skorzystałam z usług Itaki, bo to największe biuro podróży, posiadające aż 33 lata doświadczenia. W tym roku pierwszy raz zdecydowałam się na aż tak daleką podróż, bo do Tajlandii. Nie musiałam przejmować się zmianą samolotu czy problemami na lotnisku, bo leciałam bezpośrednio na miejsce Dreamlinerem. Bardzo polecam wszystkim tego touroperatora!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-10-21, 14:07 
Ja w tym roku zdecydowałam się na Turcję i Hotel Crown Serenity na przełomie lipca/sierpnia. Lepszej decyzji podjąć nie mogłam. Byłam jak co roku z Itaką i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2023-05-20, 17:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-05-02, 11:26
Posty:19
Wakacje zazwyczaj planuję ze sporym wyprzedzeniem. Znalazłam świetną ofertę na stornie biura Konsorcjum.pl. Wyjazd do Peru i Boliwii - mistyczne i magiczne miejsca! Super opcją jest możliwość wyprawy w małych grupach!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2023-05-20, 17:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-05-02, 11:26
Posty:19
Z przyjaciółką lecimy wspólnie na pielgrzymkę na Sycylię. Ten pomysł chodził nam po głowie już od dłuższego czasu, ofertę znalazłyśmy na stronie Konsorcjum.pl. W planie codzienna msze święte i wycieczka na Etnę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2023-05-26, 10:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 11:16
Posty:111
Jeśli wybierasz się na wakacje koniecznie zastosuj Melanotan https://melanotan.biz/ Uzyskasz dzięki niemu piękną opaleniznę jeszcze przed samymi wakacjami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2023-06-21, 10:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-06-01, 15:08
Posty:13
Intensywnie zastanawiam się nad pielgrzymką w tym roku do Medjugorie. Taką wycieczkę organizuje biuro Konsorcjum.pl. Wyloty są z wielu miast w Polsce. Potrzebuję wyciszenia i oczyszczenia umysłu, myślę, ze to dobra opcja.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO