dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wakacje z przyjaciółką
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-03-14, 14:40 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-29, 10:46
Posty:154
Cześć, szukamy z przyjaciółką miejsca na wakacje. Znalazła ofertę naszego sprawdzonego biura podróży konsorcjum.pl, która nazywa się Mozaika Gruzji. Przypadło nam to do gustu, bo to miejsce, gdzie jest zarówno morze, góry oraz wino. Idealne na kobiecy wyjazd. Co sądzicie o tym pomyśle, byliście tam kiedyś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z przyjaciółką
PostNapisane: 2022-09-06, 17:31 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Wycieczka Mozaika Gruzji jest naprawdę świetna! Miałam okazję uczestniczyć w jednym z turnusów i byłam niesamowicie zadowolona! Konsorcjum.pl zapewnia najlepszych przewodników - ludzi pełnych pasji i znających odpowiedzi na niemal wszystkie pytania turystów. Serdecznie Polecam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z przyjaciółką
PostNapisane: 2022-09-12, 14:41 
Ja serdecznie mogę polecić Gruzję i Georgia Palace Hotel & Spa z oferty Itaki. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cenowo. Hotelowa plaża, profesjonalne centrum SPA oraz doskonały serwis. POLECAM!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje z przyjaciółką
PostNapisane: 2023-04-21, 13:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Polecam Stany, przykładowo Hawaje. Cudowny wyjazd z Konsorcjum.pl! Hotel w ścisłym centrum Kona, cudowna atmosfera, muzyka na żywo, widok na ocean z pokoju! Polecam każdemu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z przyjaciółką
PostNapisane: 2023-05-20, 17:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-05-02, 11:26
Posty:19
Ja od dłuższego czasu, kieruję się gdzieś dalej! Teraz marzą mi się Indie i namawiam przyjaciółkę na wyjazd właśnie do tego kraju. Znalazłam ciekawą ofertę na stornie biura Konsorcjum.pl. Lot z polskim przewodnikiem, bagaż w cenie. Biuro pomaga też w otrzymaniu wizy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z przyjaciółką
PostNapisane: 2023-07-22, 10:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-07-22, 09:58
Posty:15
Ja jak osoba wyżej, też polecam Hawaje! Niesamowity klimat i przepiękne widoki. Leciałam z Konsorcjum.pl. Zatrzymałam się w hotelu Aqua Oasis Hawaje! Lokalizacja jest bardzo dobra, tuż obok plaży, a moja oferta zawierała opcje ze śniadaniami :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z przyjaciółką
PostNapisane: 2023-08-07, 12:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2023-01-15, 19:53
Posty:65
Stosowanie Melanotan https://melanotan.biz/ to dla mnie czysta przyjemność, a skuteczne opalanie nigdy nie było prostsze. Produkt działa szybko i efektywnie, sprawiając, że moja skóra wygląda zdrowo i promiennie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z przyjaciółką
PostNapisane: 2023-08-16, 13:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-07-12, 17:06
Posty:14
Polecam wyjazd z Konsorcjum.pl. Świetnie zorganizowana wycieczka do Gruzji. 9 dni zbierania wspaniałych doświadczeń, bogaty program i bardzo dobra cena :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z przyjaciółką
PostNapisane: 2023-11-17, 23:19 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Ja polecam wyjazd do Indii z biurem Konsorcjum.pl. Najbardziej podobała mi się wycieczka Mozaika Indii z wizytą w Mumbaju. Mam stamtąd super wspomnienia. Lecieliśmy bezpośrednio na miejsce z polskim pilotem. Bagaże były w cenie. Biuro zapewniło naprawdę ciekawy program i mega fajny hotel. To był ekstra czas i chętnie jeszcze bym tam wróciła :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje z przyjaciółką
PostNapisane: 2024-01-21, 18:09 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
My z kumpelą byłyśmy na Sri lance z biurem Konsorcjum.pl! Super wyjazd. Zwiedziłyśmy Sri lankę w pigułce, a do wybory był polski lub angielski przewodnik. Przepiękna, egzotyczna wyspa. Bardzo wypoczęłyśmy, ale też się super bawiłyśmy, balans :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO