dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wymiana fotelika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-09-27, 22:13 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-09-27, 22:08
Posty:9
Pierwszy fotelik mieliśmy cybex -super. A teraz kupiliśmy joie z możliwością jazdy tyłem i przodem. Miał testy zrobione także za tą cenę rewelacja. I z boku ma wentylację! W pierwszym foteliku córka się strasznie pociła. W tym jest o wiele lepiej. Ale Pani w sklepie mówiła, że wszystkie dzieci w tych pierwszych tak mają


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2019-12-30, 14:16 
szarooka napisał(a):
Taksówki nie potrzebują fotelika.
Natomiast ja polecam podejść do dobrego sklepu z fotelikami i tam dobrać fotelik do samochodu


Oficjalnie nie potrzebują, bo takie sa przepisy. Ale to nie zmienia faktu, że jadąc z dzieckiem chcemy zapewnić mu odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Więc jakikolwiek system zabezpieczeń będzie wskazany. Smart Kid Belt to całkiem dobre rozwiązanie w takim przypadku, bo zapewnia naprawdę dobry poziom bezpieczeństwa. Wystarczy spojrzeć na pdfa z testów, jaki jest dostępny na stronie producenta. Wyniki bardzo poniżej górnej granicy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2020-01-24, 12:31 
Gość napisał(a):
szarooka napisał(a):
Taksówki nie potrzebują fotelika.
Natomiast ja polecam podejść do dobrego sklepu z fotelikami i tam dobrać fotelik do samochodu


Oficjalnie nie potrzebują, bo takie sa przepisy. Ale to nie zmienia faktu, że jadąc z dzieckiem chcemy zapewnić mu odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Więc jakikolwiek system zabezpieczeń będzie wskazany. Smart Kid Belt to całkiem dobre rozwiązanie w takim przypadku, bo zapewnia naprawdę dobry poziom bezpieczeństwa. Wystarczy spojrzeć na pdfa z testów, jaki jest dostępny na stronie producenta. Wyniki bardzo poniżej górnej granicy.


Dokładnie. To, że nie ma w przepisach fotelika, to nie znaczy, że nagle w taksówkach czy innych uberach jest bezpieczniej. Lepiej mieć taki pas jak własnie Smart Kid Belt niż nic.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2020-02-13, 09:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-10-09, 21:44
Posty:59
Uważam, że SMART KID BELT to idealne rozwiązanie do każdego auta i dziecka. Solidny i bezpieczny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2020-03-09, 19:01 
Dodatkowo to urządzenie jest bardzo lekkie co przekłada się na łatwość jego przenoszenia. Najwięcej o sposobie jego zastosowania oraz o jego atestach dowiedziałam się ze strony producenta. Dodatkowo jego bezpieczeństwo potwierdzają nam testy wykonane na zlecenie niezależnej fundacji Jestem potrzebny, gdzie zostało porównane w towarzystwie popularnych modeli fotelików.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2020-04-15, 09:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-01-28, 10:46
Posty:23
Ja mogę polecić fotelik Xpand marki Kinderkraft, który sami posiadamy. Fotelik rośnie wraz z Dzieckiem, posiada system ISOfix, specjalne systemy bezpieczeństwa oraz bazę z regulacją siedziska, a co najważniejsze jest bardzo komfortowy. Zakupu dokonaliśmy w sklepie internetowym Świat Dziecka https://www.sdkrak.pl/foteliki/5968-kinderkraft-fotelik-15-36-kg-xpand-black-5902533912384.html . Mają bardzo duży wybór fotelików tej marki, więc na pewno znajdziecie coś odpowiedniego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO