dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zmiana koloru ścian
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-31, 15:59 
Planuję drobny remont mieszkania, a mianowicie w jednym pokoju zmienić kolor ścian, w innym położyć tapetę. Potrzebuję jednak porady jaki środek wybrać do odpowiedniego przygotowania tych ścian?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zmiana koloru ścian
PostNapisane: 2017-11-14, 12:59 
Zarówno do farb, jak i tapet, ale nie tylko, idealnym środkiem bazowym, dla przygotowania ścian jako podłożna jest Primer. Dzięki niemu ściany zostaną odpowiednio odtłuszczone, uszczelnione, a ich przyczepność znacznie się zwiększy. W efekcie nie będzie ryzyka, że kolor nie pokryje odpowiednio lub że tapeta zacznie się odklejać. Jako warstwę wierzchnią stosować można zarówno farby emulsyjne, jak i akrylowe. Mało tego, można też położyć płytki. Dostępny jest w opakowaniach litrowych lub pięciolitrowych. Dobór zależy więc już tylko od powierzchni, która ma zostać zagruntowana pod dalsze prace. Pozdrawiam ekspert Bondex


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zmiana koloru ścian
PostNapisane: 2020-12-18, 13:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Dla mnie bardzo podobają się tapety 3d powiększające, które bez problemu można kupić w sklepie https://uwalls.pl/fototapety-z-perspektywa/ Jak dla mnie te tapety są naprawdę super i myślę, że bez problemu coś dla siebie znajdziecie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO