dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Bałtyk
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-03-06, 11:51 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Byłam, ja płynęłam Polonią, w sumie dość dawno już to było, chyba trzeba się wybrać jeszcze raz :)
POLONIA w całej okazałości:
Obrazek
i coś co mnie urzekło najbardziej, barmani w akcji, hahaha:
Obrazek
i efekt ich pracy ;)
Obrazek

Enjoy, polecam rejs w babskim gronie ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bałtyk
PostNapisane: 2013-03-07, 18:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-03-07, 18:33
Posty:21
no tak w babskim gronie najlepsza zabawa. czyli był to wypad impreza?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bałtyk
PostNapisane: 2013-04-17, 19:14 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
To był wyjazd integracyjny połączony ze szkoleniem. Dwa dni nam to zajęło. Pierwszego dnia było szkolenie, kilka godzin, później się integrowaliśmy ;) Świetnie było, polecam każdemu takie wyjazdy. Nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłam :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bałtyk
PostNapisane: 2013-04-19, 01:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-07-24, 11:02
Posty:17
Ja uwielbiam Darnówek i hotel Dankar - blisko do plaży, wręcz rzut beretem, pyyyszne jedzenie,ale przede wszystkim bardzo pro rodzinny hotel - same ułatwienia dla rodziców, place zabaw, animatorzy są etc - a ze dwójkę szkrabów mam, to dla mnie błogoslawieństwo :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bałtyk
PostNapisane: 2013-04-22, 14:02 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A ja ostatnio zaliczyłam super miejsce na Helu. Nazywa się Stara Wędzarnia i mają tam tak romantyczny klimat i pyszne jedzenie, że na bank będę tam wracała. Gdyby ktoś się wybierał na weekend majowy, to polecam http://www.starawedzarnia-hel.pl/. Rodziców powinna uradować informacja, że mają tam przewijak, krzesełka do karmienia i kącik kreatywny z kredkami i klockami, co gwarantuje nam spokojny posiłek, kiedy dzieciaki się bawią. Bardzo rodzinne miejsce, serio.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bałtyk
PostNapisane: 2013-04-22, 20:28 
garry, ten ośrodek to w Dziwnowie jest :D Pomyliły Ci się miejscowości! Wiem, bo sam byłem już dwa razy z dziećmi. Zawsze wracałam 2kg+ bo takie jedzenie dobre :D A i dzieci bezpieczne wszedzie. to nie było się co ruszać. Nic tylko opalać się na plaży, do której zresztą też minutka drogi :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Bałtyk
PostNapisane: 2013-05-20, 22:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 18:19
Posty:93
Ja w zeszłym roku razem z narzeczoną zarezerwowaliśmy noclegi w Świnoujściu: www.e-wczasy.pl/noclegi,swinoujscie Są nawet w dobrych cenach jeśli się dobrze poszuka. I po drodze odwiedziliśmy Dziwnów - fajna miejscowość, spokojna i zadbana ;)
Chociaż osobiście bardziej wolę turystyczne kurorty - lubię chodzić, zwiedzać a w Świnoujściu jest bardzo dużo różnych atrakcji i zabytków. Odwiedziliśmy ponadto Międzyzdroje oraz Kołobrzeg,.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bałtyk
PostNapisane: 2013-05-21, 10:49 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Ten prom rzeczywiście wygląda jak świetna zabawa. Płynęłam kiedyś podobnym ze Szwecji do Polski i też było na nim mnóstwo fajnych atrakcji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Bałtyk
PostNapisane: 2016-08-25, 20:39 
Ja od siebie Ci bardzo serdecznie polecam Ci Unitral w MIelnie. Świetny hotel, obsługa bardzo miła, wszystko na najwyższym poziomie :) No i bliziutko do morza :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Bałtyk
PostNapisane: 2016-08-27, 06:49 
Moim ulubionym kierunkiem jest zdecydowanie Ustka, z przyjemnością wracam tam każdego roku ale dopiero w tym roku miałam przyjemność przetestować http://www.hotel-lubicz.pl/ i to był zdecydowanie strzał w 10! miejsce rewelacyjne, zdecydowanie na najwyższym poziomie no a że pogoda akurat w tym roku nie rozpieszczała przynajmniej podczas naszego pobytu to spa znacznie poprawiło nam wakacyjne humory i faktycznie można sobie u nich genialnie zagospodarować cały dzień i cudowanie się zrelaksować


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO