dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Będzie ok?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-07-22, 10:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-07-22, 09:57
Posty:9
Witam. Może znajdą się tu rodzice, którzy pomogą mi wybrać najlepszą opcję. Wybieramy się na weekend po za miasto pozwiedzać trochę jury ale tym razem wyjątkowo bo z naszym nowonarodzonym (4mc). I tutaj jest pytanie: czy nosidełko klasyczne przyda się na spacery. Z tego co czytałem na różnych forach, to po za chustami, ktore wydają mi się dziwnym sposobem na wycieczki, ludzie chwalą sobie nosidełka na wakacje. Tu jest jedno http://www.womar.com.pl/section2.php?pa ... elka&zm3=9
wydaje mi się, że będzie ok
macie jakieś rady w tym temacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będzie ok?
PostNapisane: 2010-07-27, 23:02 
Będzie ok, tylko z umiarem i nie za dlugo. Nosilismy swoje dziecko w podobnym, teraz już radzi sobie o wlasnych silach ;) Na taka pogode wybral bym jednak bardziej przystosowane do warunkow za oknem, widzialem na tej stronie chyba RAIN, z daszkiem odpinanym przecideszczowym i przeciwwiatrowym. Miłego wypoczynku


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Będzie ok?
PostNapisane: 2010-07-29, 15:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-07-22, 09:57
Posty:9
Hej, wzieliśmy jednak to ze strony i jestesmy naprawdę bardzo zadowoleni z tego nosidełka, sprawdziło się tak jak oczekiwaliśmy, korzystamy z niego na co dzień, mała jest blisko nas i podróż jest bezpieczna. Co do wygody noszenia to bez zastrzeżeń, paski które podtrzymują nosidełko są miekkie i dopasowane do ciala, ciężar jest równomiernie rozłożony na plecy, ramiona i biodra. Ogólnie bardzo funkcjonalna i praktyczna rzecz :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będzie ok?
PostNapisane: 2011-05-30, 10:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-28, 12:01
Posty:10
wlasnie myslalam, zeby cos takiego sprezentowac znajomym i to chyba bedzie dobry pomysl ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO