dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co wziąć pod namiot???
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-06-19, 08:46 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-03, 23:25
Posty:44
Lokalizacja: Gdynia
hydro napisał(a):
Pod namiot warto zabrać latarke czołówkę, żeby mieć ręce wolne wieczorem.

pierwsze na czekliscie, konieczna rzecz. ty bardziej czołówka, która daje swobode ruchów przy świetle.

Taka_sobie napisał(a):
Kurcze lista powinna być dość spora :) ale priorytety raczej ma Namiot przede wszystkim , śpiwór , koc , scyzoryk , nożyk , latarka (jakaś bateria) może zapalniczka lub zapałki

jak masz scyzoryk to nożyk niepotrzebny, ale taki turystyczny komplet sztućców już tak; np. taki spork: https://www.militaria.pl/bushmen/spork_bushmen_blue_%28bu_spork_b%29_p45052.xml

_________________
Miłość uskrzydla!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co wziąć pod namiot???
PostNapisane: 2015-07-30, 21:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-17, 23:46
Posty:64
Dokładnie. Namiot i dobry śpiwór to podstawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co wziąć pod namiot???
PostNapisane: 2017-06-29, 12:10 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
brendalee napisał(a):
Dokładnie. Namiot i dobry śpiwór to podstawa.

fjord nansen ma dobre namioty i śpiwory też się znajdą


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co wziąć pod namiot???
PostNapisane: 2017-06-29, 13:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
zosiaktosia napisał(a):
jak masz scyzoryk to nożyk niepotrzebny, ale taki turystyczny komplet sztućców już tak; np. taki spork: https://www.militaria.pl/bushmen/spork_bushmen_blue_%28bu_spork_b%29_p45052.xml

Świetna sprawa! Ja mam taki zestaw, ale wszystko jest osobno i zajmuje dużo miejsca. Dorzucę to do jakiegoś więszkego zakupu
brendalee napisał(a):
Dokładnie. Namiot i dobry śpiwór to podstawa.

Nie można zapomnieć też o karimacie albo lepiej macie samopompującej, bo inaczej to po nocy na ziemi będziemy mieć ciężki poranek.
Aria napisał(a):
fjord nansen ma dobre namioty i śpiwory też się znajdą

Oni mają wszystko. Przy śpiworach to trzeba zwracać uwagę na komfort temperaturowy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co wziąć pod namiot???
PostNapisane: 2017-07-07, 15:37 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Świetna sprawa! Ja mam taki zestaw, ale wszystko jest osobno i zajmuje dużo miejsca. Dorzucę to do jakiegoś więszkego zakupu

warto też zabrać jakąś nawigację ze sobą i apteczkę

Mikus napisał(a):
Nie można zapomnieć też o karimacie albo lepiej macie samopompującej, bo inaczej to po nocy na ziemi będziemy mieć ciężki poranek.

niestety mata przy takiej karimacie to trochę waży

Mikus napisał(a):
Oni mają wszystko. Przy śpiworach to trzeba zwracać uwagę na komfort temperaturowy

czyli jakby chciała kupić śpiwór na ten okres letni to jaki ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co wziąć pod namiot???
PostNapisane: 2017-08-29, 22:15 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
warto też zabrać jakąś nawigację ze sobą i apteczkę


Apteczka to wiadomo, podstawa każdej dłuższej wyprawy, a co do nawigacji, to nie wystarczy taka zwykła w telefonie ?

Aria napisał(a):
niestety mata przy takiej karimacie to trochę waży


Zawsze można dać do poniesienia facetowi :lol: :lol:

Aria napisał(a):
czyli jakby chciała kupić śpiwór na ten okres letni to jaki ?


Ja ostatnio zamówiłam taki --> https://www.militaria.pl/coleman/spiwor_coleman_salida_st_p44357.xml jeszcze teraz jest letnia wyprzedaż , to już w ogóle ceny bardzo kuszące :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co wziąć pod namiot???
PostNapisane: 2017-09-01, 15:06 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kyra napisał(a):
Apteczka to wiadomo, podstawa każdej dłuższej wyprawy, a co do nawigacji, to nie wystarczy taka zwykła w telefonie ?

Starczy na penwo. Bardziej zastanawiam się jaki rodzaj samoobrony wybrać na wypad pod namiot, jakieś sugestie?
kyra napisał(a):
Ja ostatnio zamówiłam taki --> [...]jeszcze teraz jest letnia wyprzedaż , to już w ogóle ceny bardzo kuszące :D

Temepratura komfortu trochę niska, taki bardziej wiosenny ten śpiwór. Próbowałaś go już latem ? Jak się spisał?

Aria napisał(a):
niestety mata przy takiej karimacie to trochę waży
[/quote]
Różnica 500g to nie różnica przy spakowanym 85l plecaku ;) Poza tym znacznie wygodniej się śpi na takiej dmuchanej, a ceny też nie są straszne, bo na militaria.pl cały czas są w promocji takie maty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co wziąć pod namiot???
PostNapisane: 2017-09-01, 23:47 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Starczy na penwo. Bardziej zastanawiam się jaki rodzaj samoobrony wybrać na wypad pod namiot, jakieś sugestie?

hmm mi przychodzi gaz, paralizator, no chyba że masz większy budżet to może takie cos https://www.militaria.pl/umarex/pistolet_co2_ram_combat_walther_ppq_m2_t4e_2_4760_p87007.xml?wkm=Slider&kr=Walther-PPQ-RAM ;p

Mikus napisał(a):
Temepratura komfortu trochę niska, taki bardziej wiosenny ten śpiwór. Próbowałaś go już latem ? Jak się spisał?

to jaka powinna być temp.komfortu na te letnie dni ?

Mikus napisał(a):
Różnica 500g to nie różnica przy spakowanym 85l plecaku ;) Poza tym znacznie wygodniej się śpi na takiej dmuchanej, a ceny też nie są straszne, bo na militaria.pl cały czas są w promocji takie maty.

no i pewnie nerki nam za to podziękują, rzeczywiście lepiej ponosić te 500 g niż potem siedzieć godzianmi w kolejkach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co wziąć pod namiot???
PostNapisane: 2017-09-04, 18:27 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
hmm mi przychodzi gaz, paralizator, no chyba że masz większy budżet to może takie cos [...] ;p

Ciekawe jak jest z tym zabezpieczeniem które moze być odbezpieczone przez miesiać. Czy faktycznie to bezpieczne rozwiązanie...
Aria napisał(a):
to jaka powinna być temp.komfortu na te letnie dni ?

Tak koło 17 stopni myślę. Ten byłby dobrym wyborem https://www.militaria.pl/fjord_nansen/spiwor_fjord_nansen_fredvang_mid_640g_lewy_23023_fn_p73762.xml

Aria napisał(a):
no i pewnie nerki nam za to podziękują, rzeczywiście lepiej ponosić te 500 g niż potem siedzieć godzianmi w kolejkach

Na pewno. Kręgosłup też znacznie lepiej i szybciej odpoczywa, bo wędrówki górskie wiążą się z noszeniem dużych i ciężkich plecaków


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co wziąć pod namiot???
PostNapisane: 2017-09-06, 12:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Mikus napisał(a):
Ciekawe jak jest z tym zabezpieczeniem które moze być odbezpieczone przez miesiać. Czy faktycznie to bezpieczne rozwiązanie...


Ja bym się chyba bała tak mieć obok odbezpieczony pistolet. Zawsze może spaść s półki albo ktoś weźmie do ręki z ciekawości i nieszczęście gotowe :/

Mikus napisał(a):
Temepratura komfortu trochę niska, taki bardziej wiosenny ten śpiwór. Próbowałaś go już latem ? Jak się spisał?


Ja jestem zimnolubna i mi zawze gorąco, także nie było problemu z marznięciem :)

Mikus napisał(a):
Na pewno. Kręgosłup też znacznie lepiej i szybciej odpoczywa, bo wędrówki górskie wiążą się z noszeniem dużych i ciężkich plecaków


No te plecaki to czasami potrafią dać w kość, jeszcze jak są źle dopasowane to już w ogóle tragedia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO