dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Czym podrózujecie??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-09, 10:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Samochodem :) Dla mnie to największa wygoda, mogę zabrać tyle bagażu, ile mi się podoba, mogę po drodze zatrzymać się, by coś pozwiedzać, a na miejscu też nie jestem ani uziemiona, ani uzależniona od lokalnych przewoźników - same plusy :-) Szkoda tylko, że nie wszędzie da się autem dojechać, a nawet jeśli, to czasem zabrałoby to połowę urlopu :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czym podrózujecie??
PostNapisane: 2013-07-10, 18:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Zdecydowanie samochód! nie zawsze jest możliwość swoim, ale zazwyczaj przy lotniskach są wypożyczalnie i z nich korzystam. W PL lubię Panka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czym podrózujecie??
PostNapisane: 2013-08-05, 21:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-07-12, 10:02
Posty:60
A czy ktoś z was latał już takim Air-Taxi ?? Chciałabym się kiedyś przelecieć czymś takim, bo bardzo lubię latanie. Co sądzicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czym podrózujecie??
PostNapisane: 2013-12-04, 10:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-12-04, 10:21
Posty:1
Camperem! od 3 lat wypożyczamy ze znajomymi campera. Nie może być lepiej niż jak jedzie po europie bus pełny ludzi którzy są nastawieni tylko i wyłącznie na imprezę. Możecie sobie zobaczyć jak to wygląda, cennik też jest i wbrew pozorom to wcale dużo nie wychodzi, tylko trzeba zabrać komplet :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czym podrózujecie??
PostNapisane: 2016-01-16, 17:08 
Ja własnego samochodu nie mam, wiosną, latem to rowerek a jak się zimniej robi to taxi jednak bo komunikacji miejskiej nie lubie ale taxirobert u mnie w Kato jest spoko i tanio bardzo a nie jeżdżę tyle żebym potrzebowała samochodu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Czym podrózujecie??
PostNapisane: 2016-02-03, 20:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Ale taksówką? W podróz? nieźle.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czym podrózujecie??
PostNapisane: 2016-02-15, 21:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
Po PL jeżdzę autem :) tak o wiele wygodniej i taniej bo auto mam na gaz. Między krajami latam samolotem. Tanie loty zawsze oglądam na https://www.fru.pl/ i się w sumie nigdy nie zawiodłam zawsze jakieś promocje mnie dotyczą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czym podrózujecie??
PostNapisane: 2016-08-03, 11:34 
ja zawsze podróżowałem samochodem bo jechaliśmy całą rodzinką uważałem że to najbezpieczniej kiedy to właśnie ja za nich wszystkich odpowiadam:) Od roku moje nastawienie się zmieniło kiedy to znajomy zaczął mi się chwalić, że samolotami lata za grosze a jest 90%szybciej na miejscu niż ja. Podał mi linka do tej internetowej wyszukiwarki lotów http://www.eloty.pl i faktycznie patrząc na ceny sam chyba zacznę to praktykować. Rezerwował może ktoś tam już bilety i może też wyrazić opinie?:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Czym podrózujecie??
PostNapisane: 2018-08-12, 18:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Ja dużo biegam, ale na większe dystanse wskakuję na rower :) Ostatnio rzuciłam sobie wyzwanie żeby przejechać 100 km w jedną stronę. Jadę na podlasie i w sumie tylko dlatego, bo wyczaiłam piekne miejsce w Janowie Podlaskim. Przenocuję w Zamku Biskupim, troszkę tam posiedzę i wypoczęta po SPA wracam inną trasą. Już się doczekać nie mogę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czym podrózujecie??
PostNapisane: 2018-08-22, 14:14 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-08-21, 12:11
Posty:4
Myślę, że to jest zdecydowanie kwestia dla specjalisty. Dzięki temu unikniemy wielu trudności.

_________________
To czas, jaki poświęciłeś twojej Róży, czyni ją tak ważną. Ludzie zapomnieli o tej prawdzie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO