dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie w tym roku?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-05-18, 17:31 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
W tym roku była już Szwecja, wycieczka promem i było super, a na lato może coś cieplejszego ;)
no i jeśli się uda to może na Bornholm, jak nie w tym roku to w przyszłym, sporo słyszałam ostatnio na temat tych wycieczek i ogólnie na temat wyspy i bardzo mnie tam ciągnie :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2010-06-15, 08:10 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Jonka napisał(a):
Czy ktoś z Was wybiera się na Kretę może?

Tak ja, tak samo jak rok temu.
Polecam,zwłaszcza hotel RETHYMNO VILLAGE.
Fajne miejsce,i jeszcze jesli zdecydujemy sie na all inclusive to wypoczynek mamy zagrwarantowany na 100%.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w tym roku?
PostNapisane: 2010-06-21, 15:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-21, 11:25
Posty:18
Ja jeszcze planuję:) Na pewno gdzieś za granicą bo chcę się wreszcie wygrzać. Zastanawiam się nad Turcją albo Kretą, chcę jechać na last minute więc na szczęście mam jeszcze czas:) Dobrze, że przynajmniej jestem pewna iż jadę z Orbisem. Przynajmniej nie muszę wybierać i zastanawiać się które biuro jest ok:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w tym roku?
PostNapisane: 2010-08-08, 18:26 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Była Szwecja i Włochy, jeszcze Bornholm bym chciała w tym roku :/

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w tym roku?
PostNapisane: 2010-08-09, 22:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-21, 11:25
Posty:18
Skandynawia ostatnio jest bardzo popularna:) Widziałam na TVN fajny film o rejsach weekendowych http://dziendobrytvn.plejada.pl/30,3585 ... detal.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w tym roku?
PostNapisane: 2010-08-11, 14:18 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Chyba niestety nigdzie, bo praca, praca, praca , choć może uda mi się wyjechać chociaż na weekend. Przeglądam właśnie bazę noclegową na urlopwpolsce.pl i naprawdę mają tam dużo tanich noclegów. Może uda mi się coś znaleźć coś na dwa dni, chociażby w Beskidzie Niskim, bo przynajmniej blisko.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w tym roku?
PostNapisane: 2010-08-15, 12:34 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-12, 22:33
Posty:23
Ja w tym roku stawiam na Polskę :) wybrałam kraków, ale pojade dopiero we wrześniu jak otworzą to nowoczesne podziemne muzeum. Mają tam być multimedialne prezentacje i ma się zjeżdżać fajną przeszkloną windą. Musze koniecznie zobaczyć jeszcze wiele innych miejsc :) nigdy w krakowie nie byłam (chociaż się tam urodziłam) a nasłuchałam się wiele o tym pięknym mieście :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w tym roku?
PostNapisane: 2010-08-15, 22:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-05-13, 13:58
Posty:123
No ja bym chciała na Maltę =>http://www.orbistravel.pl/wczasy,MT-MLA,ID-MAVRIVRES, ale nie wiem czy wypali, bo TŻ ma problem z urlopem;( Szkoda, bo cena jest dobra...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w tym roku?
PostNapisane: 2010-09-14, 10:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-31, 09:26
Posty:17
Uwielbiam podróżować po świecie, ale czasem stwierdzam, że jednak raz na jakiś czas warto jest wybrać się na zwiedzanie rodzimych terenów. Mamy tyle pięknych miejsc w kraju, że trochę szkoda je zaniedbywać. Zawsze chciała pojechać przynajmniej na kilka dni w góry, np. do Szczawnicy - tereny niesamowite, znalazłam nawet kilka ciekawych propozycji noclegowych na szczawnicanoclegi.net - jak się okazuje wcale w takich miejscach nie ma wysokich cen.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie w tym roku?
PostNapisane: 2011-03-21, 00:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-21, 00:11
Posty:3
Polecam Augustów, w ubiegłym roku byłam tam z grupą przyjaciół. Narty wodne, kajaki, spacery , wycieczki rowerowe. Doskonała baza wypadowa do poznania Suwalszczyzny. Imprezki do białego rana, dużo fajnych lokali. Nocowaliśmy w Hotelu Logos , dawnym Domu nauczyciela. Przyjemne miejsce w dobrym położeniu , niedaleko centrum, dobra kuchnia. Na miejscu mają biuro Turystyczne dzięki , któremu można fajnie zagospodarować wolny czas.Gorąco polecam :koncert:
link do strony hotelu www.augustow-logos.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO