dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-12-13, 15:07 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
a no właśnie góry są o tyle niesamowite, że można w nie jeździć okrągły rok i zawsze są piękne :)
też uwielbiam wędrować ale to wymaga ode mnie sporo uwagi, troszke się boje zdradliwych szlaków i pogody. Nigdy sama sie w takie wyprawy nie wybieram, no i oczywiście odpowiedni sprzet musi byc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-13, 19:36 
Kabu napisał(a):
a no właśnie góry są o tyle niesamowite, że można w nie jeździć okrągły rok i zawsze są piękne :)

Dokładnie-) Każda pora roku urzeka czym innym. Każda niesie niesamowite doznania. Dlatego góry są takie przecudne, że sprawiają Cię w zachwyt nie tylko zimą, tak jak morze tylko latem, lecz zawsze. Nawet zapach i powietrze się różni. Wędrując człowiek upaja się każdym widokiem, odgłosem, szumem, promieniem słońca ... Gdy wejdziesz na szczyt czujesz się WIELKA, odrywasz się od wszystkiego i wiesz, że tego doświadczenia, uczuć nikt w tym momencie nie jest w stanie Ci odebrać.
Góry dowartościowują człowieka. Są przewspaniałe. Potęga zachwyca i przeraża ... Żadne miejsce nie wzbudzi we mnie tylu uczuć jak góry.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-15, 10:09 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Altanaya napisał(a):
Góry dowartościowują człowieka. Są przewspaniałe. Potęga zachwyca i przeraża ... Żadne miejsce nie wzbudzi we mnie tylu uczuć jak góry.

Zgadzam się w 100% :) Nawet jak idziesz z klasą 25 osobową gdzie wszyscy narzekają, jedzą chipsy i śpiewają jakieś durne przyśpiewki można się zdystansować i wyciszyć - co się nie często zdarza przy takim towarzystwie; ale i tak najlepiej w góry wybrać się z gronem znajomych niż na wycieczkę klasową :)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-15, 19:55 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
albo samotnie, ale to już wymaga pewnych umjejętności i doświadczenia! o odpowiedzialności nie wpsomnę.
Faktycznie góry i zachwycaja i przerażają. Cały misz-masz uczuć i emocji. Oczyszczają człowieka. Dlatego tak sie strasznie cieszę, że do wyjazdu pozostało mi juz tylko kilkanaście dni.
A ktoś wędruje po górach już hm.. ze tak to nazwę profesjonalnie? W sensie czy zna się na trasach i posiada sprzet?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-16, 12:14 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Kabu napisał(a):
A ktoś wędruje po górach już hm.. ze tak to nazwę profesjonalnie? W sensie czy zna się na trasach i posiada sprzet?

Ja niestety nie, ale w sumie chciałabym. Mam kolegów którzy mają te wszystkie liny, haczyki i wspinają się albo spuszczają do jaskiń (bosz, jak brzmi :-P ) Zresztą, taki sprzęt jest bardzo drogi :roll: Bardziej osiągalnym jest jednak samotna wędrówka niż wspinaczka, bardziej bezpiecznym również :)
Kabu ty zapewne jedziesz poszusować w górach, na czym jeździsz, na desce czy nartach?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-17, 13:20 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
ja jestem początkującą snowboardzistką :) ale na nartach, desce, na pieszo czy jak kolwiek inaczej tak samo jestem zafascynowana górami.
własnie to drogi sprzęt i chciałam sie mniej więcej zorientować jak drogi i co jest niezbędne żeby wyruszyć na jakąś wędrówkę latem a co zimą... takie ogólne rozeznanie. Bo zapewne mapa, linijka i kompas tu sie nie sprawdzą...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-20, 16:10 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-05, 20:44
Posty:19
Lokalizacja: Samo Centrum
Jeśli Góry to oczywiście nasze Polskie Tatry no i okres wiosenny czyli koniecznie maj... za każdym razem trafiałam na wspaniałą pogodę - cieplutko a na dodatek niesamowity widok - gdzieniegdzie jeszcze śnieg.. wygląda to przepięknie...
Być w górach i się nie wspinać? czas stracony - bo po to głównie jeździ się w takie miejsca...
W zeszłym roku dla odmiany wybrałam się do Szkalrskiej Poręby, ale jedyne co tam mnie spotkało to powódź - nie wspominam miło tej wyprawy :-/

_________________
Spraw sobie przyjemność ! :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-24, 15:24 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
E tam... nie trzeba sie wspinac żeby w pełni kozystać z uroków gór... wystarczą spacery, miłe towarzystwo... odwiedziny w prawdziwej góralskiej knajpie i obiad po góralsku... Czasem taki towarzystki wypad starczy! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-12-27, 21:09 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-05, 20:44
Posty:19
Lokalizacja: Samo Centrum
Tak ale jak w moim przypadku, jeśli cały tydzień leje, że nie jesteś w stanie ruszyć się z domku bo wszystko jest pozalewane, to nawet nie możesz podziwiać uroków gór, a co mówić o czymś więcej...

_________________
Spraw sobie przyjemność ! :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO