dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jakie kraje?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-22, 23:20 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Jakie kraje/wyspy juz odwiedziliscie? Ktore wam sie najbardziej podobaly? Co polecacie jakim osobom? :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-23, 08:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Wlochy bylem 30 km kolo Rzymu nie pamietam miejscowosci wiem ze zamiast ziemniakow na polach rosly arbuzy. :P

Wegry, "Sziofok" (nie wiem jak sie pisze wiem tylko jak sie wymawia) w takiej miejscowosci nad Balatonem, super jeziorko. Chyba najwieksze slodkowodne jezioro w europie i winka maja dobre. ;-)

Czechy - Pilzno, ta to chyba tylko maryha latwo dostepna, nic poza tym. :-P Zreszta tu nie bylem na wakacjach. :lol:

Reszty gdzie nie bylo mnie wiecej niz 7 dni nie wypisuje. :mrgreen:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-23, 13:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-03-21, 20:24
Posty:31
Lokalizacja: A.K./Bdg
Niemcy tylko niestety, ale jest wiele wspaniałych miejsc tam. Ja byłem w okolicach Gunzburga, dość ciekawa mieścina, koło której znajduje się Legoland. Wyśmienita atrakcja nie tylko dla dzieci :-) poza tym Monachium, niestety bez Alianz Arena :-( i Alpy Bawarskie. Polecam w szczególności Zamek Neuschwannstein. Niezapomniane przeżycie. I jeszcze parę innych miejsc, ale nie pamiętam wszystkich. A teraz miałbym ochotę na Pari ;-) hihi był ktoś??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-23, 15:11 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-22, 10:31
Posty:57
Lokalizacja: Pomorze, albo Kujawy
ja póki co byłam tylko w Londynie kilka razy, generalnie miasto nie dla mnie. Zbyt hałaśliwe, zbyt tłoczne, nie taki styl życia lubie, chociaż dla imprezowiczów jest jak w niebie :) wszytskie najważniejsze i najbardziej popularne miejsca można zwiedzić w tydzień, co oczywiście warto zrobić. Chyba najbardziej zafascynowana byłam eksponatami w British Museum i oczywiście polecam każdego, Muzeum Historii Naturalnej też ciekawe, ale jakoś mniej mnie ruszyło.

_________________
"Ona i On dla Siebie zwariowali..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-24, 11:31 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Uwielbiam podroze i zwiedzialam juz 40 krajow. 3/4 z dnich zwiedzialam na tyle, ze moge cos wiecej juz o nich powiedziec. Najbardziej podobal mi sie Nowy York, ale dlugo musialam sie tam odnajdywac. Gdy bylam tam pierwszy raz, bylam nieco przytloczona wielkoscia i uroki odnalazlam gdy pojechalam tam po 21 r.z. (amerykanska pelnoletnosc). Lubie tez klimaty Afryki, w Tunezji czulam sie jak w domu, nawet ukrop na Saharze mi nie przeszkadzal :) Za to nie przepadam za Anglia (3 lata tam spedzilam) i gdy tylko skonczylam szkole srednia, natychmiast wrocilam do kraju. To bylo 5 lat temu kiedy jeszcze granice nie byly otwarte. Teraz tym bardziej bym tam nie pojechala :>

Najbardziej cieszy mnie to, ze spora czesc tych krajow zwiedzilam bez wiekszego wysilku finansowego i samochodem (wiecej mozna zobaczyc). Mam kolege, ktory jezdzi po Europie i w pracy placa mu za benzyne. Zwykle musi jechac z Polski do jakiegos kraju po auto by zawiezc owe auto do Paryza i wrocic do Polski. Wtedy potrzebny jest drugi kierowca, a najczesciej zabieraja sie nawet 4 osoby aby bylo 2 kierowcow i dwoch pinnujacych ich (jak i rowniez zmiennikow). Ostatnia taka podroz to Polska-Chorwacja-Francja-Polska, przez Austrie, Slowenie, Wlochy, Czechy i Niemcy. w 7 dni zrobilismy 4 i pol tys. km. Trase rozszerzylismy sobie troche sami, nie jadac po prostej do celu, tak zeby bylo ciekawiej :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Ostatnio edytowano 2008-06-14, 18:16 przez Niespiaca, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-29, 14:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-03-21, 20:24
Posty:31
Lokalizacja: A.K./Bdg
wow :-) nic tylko zadrościć :-p a jak z noclegami?? hotele ??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-29, 20:25 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-28, 14:46
Posty:164
Lokalizacja: wrocLOVE !
Niespiaca, wow, zazdroszczę cholernie :!:
ja nigdy nigdzie za granicą nie byłam... :/
ale teraz... kto wie? :) Granice otwarte, w wieku takim jestem, że sobie sama na wycieczki mogę zarobić..
marzy mi się jakaś Tunezja czy Chorwacja... wiecie > upał, palemki i piasek w gaciach :mrgreen:

_________________
Obrazek


:*


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-31, 22:58 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-11, 21:19
Posty:164
Lokalizacja: Wrocław
ja teraz :> chcialbym pojechac do Czarnobyla i pojade :>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-31, 23:59 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
O tak.... Czarnobyl te klimaty :-P Tylko jakiś dobry olejek zakup żeby ci 2 para rąk nie wyrosła.

Wiem, wiem... kolejny z moich żenujących żartów... ale nie mogłem sie powstrzymać.

Ja niewiele zwiedzałem za gramanicą. Byłem w zasadzie tylko na Słowacji i Węgrzech, ale w tym roku lecę do Tunezji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-06-02, 14:18 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-07, 11:12
Posty:38
do tej pory byłem we Francji, Czechach, Słowacji i na Węgrzech...ale marzy mi się podróż do Japonii..mmm


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO