dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Odpoczne.pl - wasze opinie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-10, 15:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Kto z Was korzystał z usług tego biura podróży i może opisać swoje doświadczenia?
Chodzi nam o wczesną rezerwację wyjazdu zagranicznego, który znaleźliśmy u nich w ofercie. Czy jest bezpiecznie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpoczne.pl - wasze opinie
PostNapisane: 2011-11-14, 17:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Odpoczne.pl to przecież agent turystyczny, a nie biuro podróży. Ta firma pośredniczy w zakupie, ale ja jestem zdania, że lepiej korzystać z pośredników - dają rabaty, organizują konkursy itp ;-) W Odpoczne.pl rezerwowałem Egipt - Hotel Serenity Makadi. Oni mi doradzali - udało się zarezerwować hotel na 4 dni przed wylotem. Czekaliśmy na dobrą cenę - babka, która udzielała nam pomocy była bardzo przyjazna ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpoczne.pl - wasze opinie
PostNapisane: 2011-11-14, 20:57 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Cytuj:
Odpoczne.pl to przecież agent turystyczny, a nie biuro podróży.

Biura podróży według ustawy o usługach turystycznych dzielą się na:
- touroperatorów, czyli organizatorów turystyki
- pośredników turystycznych
- agentów turystycznych

Działalność touroperatora polega na tworzeniu masowego produktu, a więc sprzedaje on wyłącznie swoje wycieczki, które sam organizuje. Natomiast taki agent turystyczny pośredniczy w zawieraniu umów na rzecz touroperatora z tytułu pośredniczenia, dostając prowizje od sprzedanej wycieczki.

[tak dla wytłumaczenia czym jest biuro podróży] :)

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpoczne.pl - wasze opinie
PostNapisane: 2011-11-15, 15:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Czyli jednak jest to biuro podróży, ale agent czy pośrednik? W sumie to nie ma żadnego znaczenia ;) Fajnie gdyby ktoś jeszcze dodał komentarz, ale jeśli nikt się dopisze to poczytam jeszcze w sieci. Na razie wygląda na to, że rezerwowania u nich nie trzeba się obawiać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpoczne.pl - wasze opinie
PostNapisane: 2011-11-16, 22:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
To mało istotne "czym" oni są ;-) W przypadku naszych wakacji naprawdę bardzo dobrze się sprawdzili i pewnie podobnie będzie również i u was. Napisz gdzie się wybraliście na te wakacje i dlaczego akurat właśnie tam. No i najważniejsze - jaki hotel?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpoczne.pl - wasze opinie
PostNapisane: 2011-11-17, 14:24 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Już po rezerwacji ;-) Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Hiszpanię i Hotel Oasis Park w miejscowości Calella. Mieliśmy na uwadze dwa hotele z oferty biura Sky-club. W odpoczne.pl polecili nam Oasis Park ze względu na to, że jest co tam robić. Ponoć inny hotel o nazwie Taurus położony jest na strasznej wiosce ;-) Cała rezerwacja przebiegła bez problemów ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpoczne.pl - wasze opinie
PostNapisane: 2011-11-21, 17:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Sprawdzałam opinie o tym hotelu - naprawdę jest OK. Dużo Polaków tam podróżuje. Biuro podróży, z którym lecicie jest znane z organizowania wyjazdów na bardzo wysokim poziomie. Wy również macie all inclusive tak? Na tą chwilę uważam, że wybór jest bardzo dobry. Zobaczymy jeszcze co będziecie mówili po powrocie. Powodzenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpoczne.pl - wasze opinie
PostNapisane: 2011-11-22, 16:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Właśnie o to nam chodziło, by było tam wielu Polaków. Dzięki temu będzie wesoło. Wiem, że część turystów z PL nie lubi rodaków na wakacjach, a my lubimy ;-) Zresztą odpoczne.pl dostało takie wytyczne - solidny hotel z Polakami. Już kiedyś byliśmy na wakacjach sami z Polski w jednym hotelu - potworne nudy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpoczne.pl - wasze opinie
PostNapisane: 2012-02-25, 15:12 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-29, 21:41
Posty:91
A musi być to akurat odpoczne.pl ?? Tego nie znam i nie korzystałam z ich usług ale mogę szczerze polecić Unity Travel, byłam 2 razy na wakacjach organizowanych przez to biuro i muszę przyznać, profesjonalna organizacja i wszystko dopięte na ostatni guzik, nic tylko wypoczywać :D
Porównaj sobie oferty, http://unitytravel.pl/index.php może tutaj znajdziesz coś ciekawego, w końcu przy wyborze wycieczki nie trzeba ograniczyć się do jednego biura, wiec proponuje porównać i wtedy wybrać ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Odpoczne.pl - wasze opinie
PostNapisane: 2012-07-20, 15:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-07-19, 11:05
Posty:2
A jak z rodzinnymi wyjazdami był ktos? Cche jechac z dziecmi i mezem wiec byłaby to dla mnie fajna opcja. Troche poszperałam w sieci no i mają niezłe komentarze np. tu http://wczasyna6.pl/odpoczne-pl tylko nikt nie pisze jak jest z wyjazdami rodzinnymi;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO