dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

parking lotnisko
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-04-26, 20:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
Korzystał ktoś z was może z parkingu Park & Fly przy Alei Krakowskiej w Warszawie ?? Mnie czeka dłuższa podróż i nie wiem co zrobić z samochodem. Oferta wygląda bardzo fajnie. Świetna lokalizacja, ceny też w porządku, ale czekam jeszcze na opinie osób, które korzystały z tego parkingu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: parking lotnisko
PostNapisane: 2012-05-17, 10:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
Ja mieszkam niedaleko, takich parkingów jest wiele. Średnio doba kosztuje 10 zł, każdy oferuje darmowy transfer na lotnisko. Proponuję pogooglać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: parking lotnisko
PostNapisane: 2012-06-14, 10:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-26, 11:27
Posty:21
no wiesz pogooglować możesz to nie jest jakieś specjalny problem tyle tylko, że jednak możesz się niestety przejechać na tym, jak dokładnie tego nie sprawdzisz. Lepiej faktycznie popytać i poczytać co o danym parkingu mówią ludzie, którzy już z niego skorzystali. Ja mogę Ci powiedzieć co nieco o tym parkingu, o którym piszesz. Po pierwsze świetne połączenie z lotniskiem, po drugie przesympatyczna i chętna do pomocy obsługa. No i ceny przystępne. Jak chcesz się dowiedzieć czegoś jeszcze to pisz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: parking lotnisko
PostNapisane: 2012-07-15, 15:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-11, 21:29
Posty:25
ja mam podobne podejście, kto pyta nie błądzi, a jeśli jeszcze i wybrałaś parkingu dla siebie myślę, że nie ma się co więcej zastanawiać tylko rezerwować miejsce na parkingu przy Alei Krakowskiej 42 . Jest super, szczególnie mnie się podoba to, że busiki na terminal jeżdżą tak często.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: parking lotnisko
PostNapisane: 2012-08-16, 12:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-19, 19:27
Posty:45
znam ten parking i mam podobne zdanie, jak Wy, że jest bardzo dobry. Owszem najważniejsze jest i to, żeby auto było bezpieczne i żeby lokalizacja była dobra. Ale nie wiem czy wiecie, że jak się zostawia auto na tym parkingu można też liczyć na to, że dostaniemy zniżki, na atrakcje na wakacjach, zresztą zobaczcie sami zobaczcie http://www.parking-lotnisko.pl/?page=dlaklientow


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: parking lotnisko
PostNapisane: 2012-09-02, 18:38 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
sporo jest rzeczy które mogą przekonać do skorzystania właśnie z tego parkingu, ale wiecie jednak się zdecydowałam i byłam bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i z tego, że jest super połączenie z lotniskiem, ale chyba największym dla mnie plusem jest to, że mam bardzo po drodze zaraz na wjeździe z Krakowa do stolicy tylko lekko odbić w prawo i jestem na miejscu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: parking lotnisko
PostNapisane: 2012-11-29, 19:09 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
To skoro jest lotniskowy wątek, to ja będę miec małe pytanko.
Siedzę na stronie jaką ma parking lotnisko Modlin pod Warszawą , to jest tzw orangeparking, i widze że oni mają formularz rezerwacyjny online.
To co ja muszę wcześniej jakby zaklepac sobie miejsce, żeby móc tam wjechać?
Nie jesteśmy pewni czy dotrzemy w piątek, czy w sobotę rano (wizyta u znajomych może być dretwa), więc nie moge dokładnie podać daty..
W ciemno nie można?
Nie orientujecie się?

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: parking lotnisko
PostNapisane: 2012-12-05, 17:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 17:40
Posty:10
NIe lepiej przyjechać pociągiem? Albo kogoś poprosić??

_________________
last minute 2013


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO