dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-01-02, 21:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-02, 21:14
Posty:5
Poszukując dla siebie szkoleń z uwodzenia natknęłam się między innymi na ofertę Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Żeby nie zapisywać się w ciemno sprawdziłam opinie o nich, oceny uczestników itp. Wypadali bardzo korzystnie więc zapisałam się do nich na kurs dla kobiet o nazwie Alpha Female :) wszystko, co wyczytałam w recenzjach zgadzało się z rzeczywistością :) są to profesjonaliści godni polecenia, mająca bardzo dobrze przygotowaną kadrę prowadzących zajęcia. Zaimponowali mi swoją wiedzą i doświadczeniem, którym dzielą się z uczestnikami. Naprawdę warto skorzystać ;) www.wyzszaszkolauwodzenia.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2012-02-29, 00:32 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
A może Holandia? Niezbyt typowy kierunek na wakacje, a to bardzo ładny kraj przecież... Ale skoro Holandia to chyba tylko rower wchodzi w grę :) Inaczej nie będzie już tak holendersko ;)
http://www.tramp.gda.pl/index.php/compo ... wycid,495/

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2012-03-04, 23:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-25, 20:51
Posty:7
A ja polecam Turcje Egejska - miejscowosc Ayvalik. Bylam tam z funclubem w hotelu Billurcu - 3,5 gwiazki. Niektorzy moga pomyslec, ze 3,5 gwiazdki to jak na standard "arabski" za malo, ale radze zajrzec na strone biura, nic bardziej mylnego. Hotel super, czysty, zadbany a samo miejsce - bajka, zapiera dech w piersiach i naprawde lezka sie w oku kreci, jak sie stamtad wyjezdza:((


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2012-03-10, 11:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-17, 19:18
Posty:28
można wszędzie teraz :) na początek warto jest pozwiedzać trochę Europy zanim pojedzie się dalej, chociażby ze względu finansowego. Zawsze w takie podróże biorę ze sobą telefon z kartą od kota Ryśka, bo gdyby nie on, głównym problemem mogłyby się okazać rachunki za telefon, a tak płacę tylko równe 1zł za minutę połączenia i tylko 49gr za odebraną... a i tak zawsze dzwonią do mnie :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2012-03-18, 16:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-12, 14:29
Posty:30
Wiadomo, że trudno zaufać osobom, które wypowiadają się na forum, bo zawsze pojawia się posądzenie, że to ktoś z biura podróży po godzinach poleca swoje oferty, jednak wiem z własnego doświadczenia, ze najlepiej posłuchać opinii bliskich. Moja przyjaciółka to zapalona podróźniczka i kilka biur podróży mi poleciła, m.in. allinclusive, z którymi wybieram się w tym roku do Egiptu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2012-03-19, 19:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-29, 21:41
Posty:91
Ja mam w planach rejs promem Polonia na koniec maja, to już sprawdzona oferta. byliśmy na dzień kobiet a teraz będzie rejs kabaretowy, 4 kabarety w cenie rejsu więc naprawdę świetna oferta, mam nadzieje ze będzie wesoło ;)
http://www.unityline.pl/oferta/oferta_d ... kabaretowy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2012-03-24, 21:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-24, 20:51
Posty:11
pagat ja na cel swojej podrozy wybralam w tym roku Ayvalik z funclubem. Slyszalam mnostwo pozytywnych opinii na temat tego, egejskiego regionu Turcji, ale tez o hotelu Billurcu, ktory ma w swojej ofercie wlasnie funclub. Podobno, tak jak mowisz hotel super i blisko plazy, no i udalo nam sie trafic na naprawde fajny rabacik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2012-03-26, 22:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-26, 22:44
Posty:2
A ja mieszkam aktualnie we francji ponieważ mój mąż jest legionistą i najkorzystniejsza ofertą okazała się oferta czerwonej łapy :) Za minute połączenia do koleżanek płacę 1zł a za odebranie 49gr także plotkowanie w heyah zza granicy dużo mnie nie kosztuje ;) Pozdrawiam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2012-04-09, 12:34 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
yyy Heyah też praktykuje działania szeptane na forach? I to jeszcze w tak kiepskim wydaniu???


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2012-04-09, 21:39 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 20:30
Posty:120
Ja pod koniec lipca jadę z rodzicami do Zakopanego :) Polecacie jakiś dobry hotel?
________________________________________________________________________
Prosiłbym o wejście, odczekanie 5 sekund i kliknięcie SKIPP ADD :) http://adf.ly/66bo4


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO