dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-04, 10:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-22, 11:00
Posty:50
Mnie strasznie pasowało w miejscowości Rowy nad morzem - blisko do Słowiańskiego parku narodowego, idealne miejsce na rowerowe wycieczki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2013-05-15, 18:19 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 18:19
Posty:93
Jeżeli lubicie aktywny wypoczynek polecam wybrać się do centrum rekreacyjnego Promenady : http://www.promenadacountry.pl/sa Oferuje niesamowicie dużo różnych atrakcji tak więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;)
Znajduje się w bardzo ładnym miejscu: nad samym Zalewem Zegrzyńskim pośród lasów. Dojazd również jest dobry.
Często wybieramy się tam ze znajomymi. Można urządzić wielkie grillowanie na polanie piknikowej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2013-05-21, 10:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Z aktywnych opcji wakacyjnych najchętniej wybieram wyprawy rowerowe. W zeszłym roku przejechałam całą zachodnią granicę. W tym roku planuję Austrię :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2013-06-02, 23:09 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Ja uwielbiam nasze polskie Mazury, nigdzie nie wypoczywam tak dobrze, jak właśnie tam. Wynajmujemy domki nad samym jeziorem w letnisku "Zalesie" w miejscowości Rentyny
http://rentyny.net/
Jest naprawdę pięknie, dużo atrakcji, dobre warunki, ceny przyzwoite, na każdą kieszeń.

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2013-06-04, 08:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-04-17, 15:30
Posty:18
dokładnie - nie trzeba jechać za granicę by mieć udany urlop. Tym bardziej, jeśli chodzi o wakacje z dziećmi uważam, że lepszy jest wypoczynek w Polsce. My np. w długi weekend pojechaliśmy do ośrodka Zalesie Mazury i było świetnie! Spa, masaże, zabiegi kosmetyczne, konkursy dla dzieci, przejażdżki bryczką i inne. Dzieciaki zadowolone - my zrelaksowani. polecam. My na pewno jeszcze się tam wybierzemy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2013-06-04, 23:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 11:10
Posty:26
Dankar w Dziwnowie jest fajnym ośrodkiem wakacyjnym. W szczególności dla rodzin z dziećmi. Miło, czysto, pyszne jedzenie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2013-07-26, 15:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-03-11, 21:29
Posty:25
My również byliśmy kiedyś w Zalesiu - Active Spa. Mają świetne zabiegi na ciało. Trafiliśmy na piękną pogodę więc mogliśmy też swobodnie korzystać z atrakcji oraz możliwości jakie daje piękna okolica. Polecam osobom, które chcą aktywnie spędzić czas.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2013-07-30, 10:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-05-06, 10:41
Posty:17
Ja polecam Muszynę i Krynicę. W Muszynie powstały nie tak dawno ogrody sensoryczne, rozbudowuje się kompleks basenów, fajne tez są ruiny zamku na Baszcie. Jeżeli chodzi o Krynice to teraz nie odwiedzicie Pijalni gdyż jest remont ale jak wszyscy wiemy jest tam co robić i można bardzo fajnie wypocząć.

Jeżeli chodzi o noclegi to w Muszynie mogę polecić fajne i tanie pokoje - noclegimuszyna.pl a w Krynicy chaty góralskie - ski-domki.com

_________________
Planujesz budowę placu zabaw dla dzieci? Tylko bezpieczna nawierzchnia firmy Eurogoma zapewni komfort i bezpieczeństwo na lata! Wejdź na www.eurogoma.pl


Ostatnio edytowano 2015-05-18, 17:43 przez Robercik35, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2013-08-22, 10:14 
Mi bardzo fajnie wypoczywało się we Władysławowie. Miła miejscowość z tradycją - bardzo się rozwija na plus i co najważniejsze jest to świetna baza wypadowa do innych miejsc nad naszym morzem.
To jest hotel jaki wybraliśmy: http://www.hotelenadmorzem.afr.pl/wladyslawowo.htm - bardzo dobre warunki noclegowe i wygodne, duże pokoje ;)
Jestem zadowolona i wrócę tam ponownie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2013-10-13, 19:04 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ja to bym chciała pojechać... wszędzie! Zwłaszcza jak patrzę na zdjęcia takie jak tu http://www.tasteaway.pl/fotografie/ - prawda, że fajne? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO