dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Polskie morze 2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-31, 18:56 
Macie jakieś ulubione miejscowości?
Gdzie was można spotkać?
Dlaczego uważacie, że wasze miejsca są najlepsze?

Ja wybieram się do Mielna, tam zawsze coś się dzieje. Jest masa wypożyczali sprzętu. A do tego najlepszy hotel ze spa w jakim byłem Unitral. Cały dzień można sobie idealnie zaplanować


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polskie morze 2016
PostNapisane: 2016-04-12, 17:17 
Ja z kolei wolę Ustkę, Mielno było fajne za czasów studenckich teraz już sie tam chyba nie nadaję :D Jeżdże do http://www.hotel-lubicz.pl/, mają bardzo wysoki poziom, świetne spa, pyszne jedzenie i nawet przy niepogodzie można spędzić fantastyczny czas więc nie ma spiny dwa dni przed wyjazdem jeżeli akurat pada


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polskie morze 2016
PostNapisane: 2016-04-13, 17:10 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
tak miałem kiedyś możliwość pobytu w Finlandii. Te ich centra spa to rewelacja. Byłem w takim centrum gdzie pod dachem jest około 0,5 kilometra kwadratowego. Jest tam wszystko co pomyślicie, np 17 restauracji, każda w innym stylu. Płynęło się z basenu do następnego, trasa bardzo długa a po drodze sauny, bicze, jakieś wymyślne ...... piszę bo na polskim wybrzeżu by sie takie coś przydało gdy "Bałtyk szaleje"

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie morze 2016
PostNapisane: 2016-07-02, 23:31 
ja nad naszym morzem preferuję Międzywodzie, jakoś najbardziej mi przypada do gustu, mają tam fajny pensjonat Pogodna 1 a że cenowo i jakościowo wypada bardzo korzystnie to póki co nie planuję poszukiwać nowego ulubieńca


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polskie morze 2016
PostNapisane: 2016-07-02, 23:31 
ja nad naszym morzem preferuję Międzywodzie, jakoś najbardziej mi przypada do gustu, mają tam fajny pensjonat Pogodna 1 a że cenowo i jakościowo wypada bardzo korzystnie to póki co nie planuję poszukiwać nowego ulubieńca


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polskie morze 2016
PostNapisane: 2016-08-03, 11:26 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Ja w tym roku jadę ponownie do Gąsek i to nie tyle ze względu na miejscowość co na ośrodek wypoczynkowy, w którym tam wypoczywam. Mianowicie jest to ośrodek "Aga"- totalny raj jak dla mnie. SPA,do wyboru zakwaterowanie w hotelach albo mega klimatycznych domkach a do tego cały kompleks 20 metrów od plaży. Jadę z dziećmi a więc bardzo zależy mi na bliskim położeniu od morza i plaży. Jedziemy za tydzień i tu moje pytanie do osób które obecnie są nad Bałtykiem jak wygląda sytuacja z czystością wody i pogoda? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polskie morze 2016
PostNapisane: 2016-08-03, 18:01 
dla mnie nad morzem koniecznie Mielno, fajnie się tam czujemy i bawimy, poza tym znajomi mają mieszkanie więc można do nich wpaść i się zatrzymać jak coś, w tym roku chcieliśmy jednak wypróbować tak zachwalanego hotelu unitral i zdecydowaliśmy się na pobyt u nich- to była super decyzja, wypoczęliśmy, zrelaksowaliśmy, jedzenie było świetne, standard wysoki no i te zabiegi które dziewczyny na innych forach chwaliły w klimacie morza martwego rzeczywiście rewelacja


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polskie morze 2016
PostNapisane: 2016-08-25, 12:52 
My też dużo dobrego słyszeliśmy o unitral w mielnie. Dlatego tam wybralismy sie w tym roku na wakacje. Było naprawde super, pogoda nam dopisala. A i sam hotel bardzo fajny, czyściutki. Korzystaliśmy też tam ze spa i basenu :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polskie morze 2016
PostNapisane: 2016-08-27, 06:56 
oo tak smutno, że teraz trzeba będzie czekać do następnych wakacji bo za parę dni dzieciaki znów startują do szkoły :( my w tym roku całą rodzinką bawiliśmy w Ustce i to był bardzo udany wybór, zatrzymywaliśmy się w http://www.hotel-lubicz.pl/ więc o jakość mogliśmy być spokojni, świetny mają 4 gwiazdkowy hotel chociaż jak dla mnie 5 nie byłoby przesadą, spa jest cudowne, obsługa bardzo miła a jedzenie przygotowywane z prawdziwą pasją więc czego chcieć więcej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Polskie morze 2016
PostNapisane: 2016-09-29, 21:43 
Uwielbiam nasze polskie morze! Ma swój wyjątkowy klimat, to zdecydowanie :) Najczęściej zatrzymuję się w Mielnie, w Unitral. Bardzo lubie to miejsce, sam hotel naprawde w super standardzie. No i jak pogoda nie dopisuje, to mają tam świetne spa więc nie można się nudzić :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO