dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sharm El Sheikh
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-03, 18:41 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-05-25, 20:16
Posty:765
Lokalizacja: Rzeszów
No to czy był tam ktoś? Jak tam jest? Bezpiecznie? Warto czy nie? Pytam się bo mam tam jechać za jakieś 2 tygodnie, a miałem już w tym lecz moja ciotka(sponsorka całego wyjazdu) ma przydupaścia czy połpaścia i musiała przełożyć. Więc jak?


Ostatnio edytowano 2010-04-03, 18:36 przez Adek, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-19, 22:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-19, 22:07
Posty:29
Lokalizacja: z 1-ego piętra ;)
bezpiecznie raczej, moja siostra była w sharm el sheikh na obozie z ok-tours i nie było żadnych problemów. Wiadomo, ludzie są czasem natarczywi, próbując Ci wcisnąć na siłę jakiś produkt, który nie jest wart tej ceny, co proponują, ale są przy tym sympatyczni. Raczej przyjaźnie. Siostra miło wspomina wakacje. Nie narzekała zarówno na organizaję i doświadczenie biura, jak i na pobyt na miejscu. Generalnie ok.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-29, 18:16 
O,może byłam tam z Twoją siostrą;D Też rodzice mnie wysłali z ok-tours i muszę potwierdzić,że jest tam bardzo przyjemnie;) Arabowie nie są w żaden sposób niebezpieczni,jedynie trochę nachalni przy próbie sprzedaży czegokolwiek;) Na moim obozie było naprawdę fajnie i przyjemnie,świetna kadra,komfortowe warunki... Mogę tylko polecać;D A Egipt jest cuuudowny!!;D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-01, 17:59 
Czy był ktoś w hotelu Amphora Resort Sharm el Shejk i może mi udzielić informacji jak wygląda forma dostawki do pokoju 2 osobowego Wybieramy sie tam na wakacje rosziną (2 małżeństwa) i chcemy aby 3 naszych dzieci spało razem w jednym pokoju. Czy lepiej zamówi2 pokoje rodzine z dwoma sypialniami? :-/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-05, 19:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-19, 22:07
Posty:29
Lokalizacja: z 1-ego piętra ;)
czupacha - oj tak, warunki z ok-tours w sharm el sheikh były zachwycające. Pamiętam, że siostra nie mogła się nadziwić, że za tak małą kwotę, żyła jak w "pałacu" :) No, ale przede wszytskim jakość wyjazdu była świetna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-18, 15:39 
Sharm El Sheikh to kurort znany na całym świecie, i jest tam naprawdę bezpieczne jest tam wielu pracujących polaków, śmiało mogę polecić biuro podróży Orbit Tours z polskim personelem, wycieczki fakultatywne z polskim przewodnikiem www.orbittours-sharm.yoyo.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-23, 16:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-06-11, 15:32
Posty:4
Ja polecam, chodź to kurort typowo turystyczny... jak wiadomo w Europie najpiękniejsze są małe wioski rybackie i kurortów lepiej unikać, ale w takim kraju jak Egipt trzeba brać pod uwagę także bezpieczeństwo... szukaj renomowanych biur np ok-tours.com.pl i polskich pewnych przewodników :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-25, 15:46 
jola napisał(a):
Czy był ktoś w hotelu Amphora Resort Sharm el Shejk


http://hotele.oceniacz.pl/hotel/278/amp ... esort.html - tutaj mozesz zapoznac sie z opinia na temat tego hotelu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-03, 16:36 
Ja byłem. Bardzo miłe miejsce. Dla ciekawych, rezerwacja z: http://www.odlotowewakacje.com


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-19, 18:49 
No właśnie, miejscowość typowo turystyczna. Ale jak na pierwszy raz w Egipcie, to super! Pod warunkiem, ze hotel ma przynajmniej 5 gwiazdek, bo wtedy możemy mieć pewność, że jedzenie i obsługa będzie naprawdę na wysokim poziomie. Ja spędziłam dwa tygodnie w przepięknym JAZ Mirabel Beach i było cudownie! http://bonvoyage.pl/rb/Luksusowy-JAZ-Mi ... h,513.html


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO