dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Turcja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-04-27, 10:16 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-07-06, 13:57
Posty:160
Hej, jakie macie plany na tegoroczne wakacje? My jedziemy do Turcji z biurem Itaka. Już nie mogę się doczekać, szczególnie, że w zasadzie nie muszę się o nic martwić, bo biuro wszystko świetnie organizuje. A Wy gdzie jedziecie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Turcja
PostNapisane: 2022-07-01, 21:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Ja wybieram się na wymarzone wakacje na Malediwy, wycieczkę wykupiłam w Konsorcjum.pl Zależało mi na kameralnym ale stylowym i przestrony hotelu i taki też znalazłam na stronie biura - wszystko dopasowane do moich preferencji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Turcja
PostNapisane: 2022-09-06, 15:38 
Turcja to przepiękny zakątek świata! Ja decydowałam się na kupno wczasów w tym tygodniu. Itaka ma obecnie teraz ofertę OTO LATO 2023. Decydując się zakupić wczasy do 19 października, zyskujesz zniżki do 43% i specjalne warunki rezygnacji do 22 przed rozpoczęciem wyjazdu :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Turcja
PostNapisane: 2022-09-06, 17:13 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Ja też kupiłam wakacje w Konsorcjum.pl. Chcę wypocząć tej jesieni, bo latem nie udało się nigdzie pojechać. Myślimy z mężem nad Jamajką. Turkusowe wody i piaszczyste plaże to zdecydowanie coś, czego pokoje potrzebujemy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Turcja
PostNapisane: 2022-10-21, 14:56 
Ja byłam kilka tygodni temu w Albanii z Itaką. Cały wyjazd oceniam bardzo pozytywnie. Jak dla mnie Itaka to lider na rynku z ogromnym doświadczeniem, które nigdy mnie nie zawiodło.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Turcja
PostNapisane: 2023-03-21, 11:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2022-08-08, 11:55
Posty:71
U nas jak co roku, wybór padł na Konsorcjum.pl. Mamy do nich pełne zaufanie i bardzo lubimy z nimi podróżować. Jestem bardzo zadowolona z ostatniej wycieczki, jaką odbyliśmy do Izraela. Poznaliśmy świetnie to państwo, dzięki przewodnikowi, który jest ewidentnym entuzjastom swojej pracy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Turcja
PostNapisane: 2023-04-21, 13:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Ja byłam z Konsorcjum.pl w Gruzji na 9 dni. Oboje z mężem byliśmy zachwyceni organizacją i oczywiście krajem! W cenie jest 23. kilowy bagaż, multum atrakcji, opieka przewodnika i wieczór z winem. Świetny czas!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Turcja
PostNapisane: 2023-07-22, 10:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-07-22, 09:58
Posty:15
Polecam Konsorcjum.pl - wiele razy błam z nimi na wyjazdach i moim absolutnym faworytem, są wycieczki zorganizowane. Polecam Izrael - 7 dni zwiedzania z przewodnikiem posiadającym ogromną wiedzę. Wycieczka jest teraz w bardzo atrakcyjnej cenie 3200 zł.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Turcja
PostNapisane: 2023-08-16, 14:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-07-12, 17:06
Posty:14
My od kilku lat korzystamy z usług biura podróży Konsorcjum.pl i nie zamierzamy zmieniać na żadne inne. W tym roku postanowiliśmy spełnić nasze marzenie i lecimy na Hawaje - Waikiki Grand. Nie możemy się doczekać poznania klimatu tego miejsca!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Turcja
PostNapisane: 2024-01-03, 14:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2022-05-15, 21:05
Posty:24
Melanotan https://melanotan.biz/ to dla mnie tajemnica pięknej opalenizny. Dzięki niemu moja skóra nabiera zdrowego, złocistego koloru, a ja mogę cieszyć się wakacjami bez obaw o skutki nadmiernego opalania na słońcu. Produkt godny polecenia!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO