dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wakacje 2014
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-10-23, 20:30 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy warto kupić wycieczkę na lato już teraz czy last minute w ostatnich dniach? Macie jakieś doświadczenie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje 2014
PostNapisane: 2014-10-24, 12:48 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
To zależy. Firsty opłacają się kiedy dostajesz coś super do nich. Dla przykładu - Itaka rozdaje wycieczki gratis przy rezerwacji wczasów do Maroka. Zobacz sobie - moim zdaniem fajna opcja. http://www.itaka.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/?eventtype=0&categories[]=239&date_from=31.10.2014&date_to=28.11.2014


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje 2014
PostNapisane: 2014-10-27, 10:30 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
kalotka napisał(a):
Dziewczyny a powiedzcie mi czy warto kupić wycieczkę na lato już teraz czy last minute w ostatnich dniach? Macie jakieś doświadczenie?


I jedne i drugie warto kupować, ale to również inne punkty widzenia.
Zgadzam się z Samba_mamba, że w przypadku zakupów na lato oprócz niskiej ceny warto mieć coś dodatkowego. A "Lasty" to wybór trochę spontaniczny i niezaplanowany.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje 2014
PostNapisane: 2014-10-27, 22:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-30, 22:14
Posty:51
Nie ważne kiedy, ważne gdzie i z kim:) A tak poważnie to jak zarezerwujesz teraz to nic nie stracisz bo jest przecież pakiet gwarancji. Ja miałem raz tak że wybrałem sobie kierunek jak pojawiła się Latozajawka ale wolałem poczekać na lasty tylko że na ten kierunek już potem nie było ofert i lipa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje 2014
PostNapisane: 2014-12-13, 09:38 
zależy od biura bo niektóre mają fajne oferty na późniejsze wycieczki a niektóre mają tez fajne oferty na last minute ale to w ostatniej chwili i ciężko tak czasem coś zaplanowac. chociaż teraz to trzeba bardziej zwracać uwagę na to z kim jedziesz bo tyle się słyszy o bankructwie biur podróży.... ja byłam ostatnio w Turcji z tym biurem http://google.com i wszystko bylo ok, nie było to last minute ale i tak nie wyszło nas drogo


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje 2014
PostNapisane: 2015-01-30, 14:37 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-05, 11:27
Posty:3
Wydaje mi się, że oferty Last Minute warto przeglądać, kiedy wiesz, że nie masz planów na najbliższe dni, a co ważniejsze - są to ceny "wycieczek-wycieczek" - tzn. przejazdów zorganizowanych (niezależnie od tego, czy będzie to zwiedzanie, czy byczenie się na gorących piaskach). Z wyprzedzeniem rezerwuję zwykle bilety na sam przejazd, kiedy mam ochotę pobiegać trochę w samopas i pozwiedzać na własną rękę :)

_________________
"Samotne kobiety nie szukają na siłę mężów, lecz szczęścia."

~ Lidia Jasińska


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje 2014
PostNapisane: 2015-02-22, 13:41 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A jak wtedy organizujesz noclegi? Przez biuro czy też na własną rękę? Szczerze mówiąc podziwiam kiedy ktoś ma zmysł do tego, sama bym się za bardzo stresowała. Wolę sobie wykupić wszystko od razu i mieć święty spokój. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje 2014
PostNapisane: 2015-02-26, 21:51 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
samba_mamba rozumiem Twoje podejście w kwestii kupowania ofert biur podróży, ale i rozumiem szalonych, swobodnych podróżników. Jednak to też trzeba czuć się komfortowo w kwestii porozumiewania się, czasem to kwestia łamania własnych barier a na wakacje jedziemy przecież odpocząć. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje 2014
PostNapisane: 2015-03-06, 13:10 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Jak bardzo szalonych? Takich, którzy wyjeżdżają na dwa tygodnie, mają ogólny plan i zarezerwowany hotel na co najwyżej 2-3 dni? A pozostałe decyzje pobytowe to już na miejscu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje 2014
PostNapisane: 2015-03-12, 20:13 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Bym tak nie mogła, jechać nie mając zaplanowane dokładnie każdej sekundy pobytu.
Weź jak tu odpocząć gdy nie wiesz co będzie jutro. Nie takie wczasy to nie dla mnie. Zresztą uważam że nie liczy się miejsce a to z kim się jedzie.
Z Moim Najdroższym to nawet w piekle bym się świetnie bawiła :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO