dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-12-16, 10:14 
Witam
Przez dwa lata z rzędu byliśmy w Czarnogórze w miejscowości Bar korzystaliśmy tam z apartamentu Solatium Booking. Ciepło, czysto i taniej niż w jakimś hotelu tam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2017-12-16, 15:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-07-15, 23:00
Posty:3
I jak wam się podobało w tej Czarnogórze, uważacie że warto tam jechać? Bo ja znowu bardzo lubię egzotyczne miejsca, no i szczególnie upodobałam sobie Dominikanę, uwielbiam tam jeździć. Ostatnim razem jak byłam, to zdecydowałam się na skorzystanie z wycieczek fakultatywnych oferowanych przez biuro podróży Tropical Sun, konkretnie na tych https://tropicalsun.pl/wycieczki-fakultatywne/dominikana . I muszę wam przyznać, że nigdy w życiu nie byłam na lepiej zorganizowanych wycieczkach, naprawdę jeśli miałabym ich oceniać, to zdecydowanie 10 na 10 :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2018-01-22, 13:37 
Ja uznałam, że wakacyjny zwykły wyjazd odpuszczam i że zamiast tego będę się starała na Au Pair in America https://www.aupair.aifs.pl/ dostać :) Więc jak się uda, to rok w USA mnie czeka jako opiekunka do dzieciaków, urlop tam się dostaje więc i podróże mnie nie ominą i mam nadzieję, że uda się dostać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2018-04-12, 12:03 
Niedawno byliśmy w Kudowie Zdroju, bardzo fajne i klimatyczne miasteczko. zatrzymaliśmy się w hotelu verde montana, ponieważ zależało nam rowniez na strefie welnness i tym, by wypocząć również w basenie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2018-05-05, 21:06 
My z kumplami jedziemy na Ultra Party Camp. Wyjazd na ultra festival zawsze był moim marzeniem więc mega się cieszę, że jest organizowany taki wypad!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2018-05-22, 14:33 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
My się wybieramy na Zamek do Janowa Podlaskiego. Mamy dość blisko, a ja po ciężkim półroczu marzę o kilkudniowym odpoczynku w tamtejszym pięknym SPA! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2018-05-24, 18:25 
Super jest w tym Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim! Miałam przyjemność odwiedzić to miejsce i z przyjemnością wrócę tam nie jeden raz.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2018-05-27, 11:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-11-09, 12:33
Posty:33
A możecie polecić jakieś miejsca na Mazurach? Nigdy tam nie byłam i planuję w tym roku właśnie zrobić jakąś dłuższą wycieczkę. Na razie planujemy wziąć namiot i zatrzymywać się na campingach, dlatego jeśli możecie też polecić jakieś tego typu miejsca to będę wdzięczna:)

_________________
Najlepsze rozwiązania dla firm w kwestii księgowości - https://www.ifirma.pl/mala-ksiegowosc


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2018-06-10, 14:03 
My w tym roku wybieramy się do Gruzji i Armenii. Kierunek bardzo fajny moim zdaniem. Stosunkowo blisko a jednak dość odlegle kulturowo miejsce. To jednak już Azja. Kraj bardzo ciekawy do zwiedzania. Lecimy na wycieczkę objazdową z Wytwórnią Wypraw, bo tak po prostu najwięcej się zobaczy na miejscu. A jest co tam zobaczyć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wakacje
PostNapisane: 2019-01-27, 12:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Jak ktoś szuka biura podróży i ma dość tych najpopularniejszych to ostatnio byłam na wycieczce z SunCenter i są warci sprawdzenia :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO