dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

wycieczki samochodem
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-26, 16:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
ostatnio miałam wielki problem, bo chciałam zabrac moich znajomych na jakąś wycieczkę i kompletnie brakowało mi pomysłów, ale znalazłam w sieci taki portal nextur , gdzie jest spora baza gotowych scenariuszy wycieczek, można zwiedzić naprawdę ciekawe miejsca


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wycieczki samochodem
PostNapisane: 2011-10-27, 00:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-12, 14:29
Posty:30
A ja wszystkim zainteresowanym dobrymi ofertami biur podroży polecam odwiedzenie strony allinclusive.com.pl. Sama korzystałam kilka razy z tej strony i znalazłam na niej kilka interesujących mnie wycieczek. To bardzo ułatwiło mi wybór miejsca, do którego warto było wybrać się na wczasy, dlatego polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wycieczki samochodem
PostNapisane: 2011-10-27, 16:36 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
powiem szczerze ze dlugo podczas planowania wycieczek samochodowych korzsytalam z google maps, ale one maja jeden powazny minus - nie ma na nich sugerowanych miejsc do zwiedzenia, restauracji godnych polecenia... tzn cos tam jest, ale sa to bardzie ogloszenia komercyjne niz rzeczywiscie meijsca godne uwagi... dlatego coraz czesciej zerkam na wspomniany Nextur, nie dosc, ze mam sugerowane trasy i miejsca, to jeszcze do tego dodane sa zdjecia, mozliwosc rezerwacji od reki, no super


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wycieczki samochodem
PostNapisane: 2011-10-30, 20:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-30, 20:09
Posty:3
Nie znałem wcześniej tych stron, o których mówicie, ale z tego, co widzę, są naprawdę ciekawe. Dzięki :)

_________________
prace wysokościowe
odśnieżanie dachów


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wycieczki samochodem
PostNapisane: 2011-10-31, 15:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-19, 11:08
Posty:15
jeżeli wybierać się na wakacje, to koniecznie samochodem. wtedy zapomnij o biurach podróży, tylko po prostu wynajmij pokój albo wakacyjne mieszkanie. będzie taniej i wygodniej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wycieczki samochodem
PostNapisane: 2011-11-11, 13:09 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-27, 11:34
Posty:19
Ja znazlam sobie ostatnio dwa wielkie pomysly na wakacje:

http://www.funclub.pl/oferty/objazdowki ... ?label=356

http://www.funclub.pl/oferty/objazdowki ... _5033.html

Nie wiem jeszcze na ktore sie zdecydowac, ale w przyszlym roku zdecydowanie chce postaawic na zwiedzanie,a nie na lezenie plackiem:D Samochodem owszem fajna przygoda, ale ja sama nie mam prawka, a nie chcialabym skazywac meza na katorge i takie zmeczenie podroza:(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wycieczki samochodem
PostNapisane: 2011-11-11, 17:18 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-25, 08:40
Posty:30
Lokalizacja: Perth, WA
Podrozujac samochodem warto miec GPS z aktualnymi mapami. Jest wszystko warte obejrzenia, restauracje, hotele, ograniczenia predkosci, moze monitorowac predkosc samochodu i ostrzegac gdy sie dozwolona w danym rejonie przekroczy itp itd. Poza tym bardzo ulatwia poruszanie sie po nieznanych nam miastach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wycieczki samochodem
PostNapisane: 2011-11-11, 19:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-21, 00:12
Posty:17
Ja akurat wolę jeździć po miastach nieznanych na czuja. Jest to takie trochę wyzwanie, ale o dziwo nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze zabłądzić. Więc GPSa nie miałam zamiaru kupować. Natomiast, jeżeli rzeczywiście ma takie funkcje jak piszesz, będę musiała to jeszcze raz przemyśleć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wycieczki samochodem
PostNapisane: 2011-11-12, 14:49 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-25, 08:40
Posty:30
Lokalizacja: Perth, WA
Jazda po duzych nieznanych miastach na czuja, szczegolnie w godzinach szczytu to strata czasu. Chyba, ze ma sie obok pilota z mapa przed nosem. Wogole jazda z GPS jest o tyle wygodna, ze mozna obserwowac sobie spokojnie zmienijace sie krajobrazy prowadzac samochod a nie wypatrujac drogowskazow. Sporo jezdze i zdazylem polubic GPS.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wycieczki samochodem
PostNapisane: 2011-11-21, 12:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
pewnie, że gps jest bardzo pomocny i w sumie jak sie jedzie gdzieś nowe miejsce to nawet wskazany, jednak najpierw trzeba taką trasę zaplanować, wiedzieć gdzie sie zatrzymać, co ciekawego zwiedzić i ile ta trasa nam zajmie czasu , ja uważam, że czasami warto wesprzeć się jakimiś pomysłami z internetu i zajrzeć czasami na taką stronę jak nextur przy planowaniu wycieczki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO