dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Będziecie głosować?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-01, 00:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-01, 00:13
Posty:5
Lokalizacja: kalisz
Zawsze chodziłam głosować,ale 9 nie pójde. I już :crush:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będziecie głosować?
PostNapisane: 2011-10-01, 19:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-30, 00:37
Posty:15
Idź Inko idź. Oddaj głos, choćby nie ważny. Niech wiedzą ci na wiejskiej, że mimo wszystko cały czas patrzymy im na łapy.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=n03daWochCM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będziecie głosować?
PostNapisane: 2011-10-01, 21:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-18, 20:54
Posty:20
Ja zawiodłem się na PO .Mieli swoje cztery lata ,ładnie mówią ,dobrze się ubierają , umieją się sprzedać a dla mnie to za mało. Od pewnego czasu obserwuje PIS .Nie są piękni nie zawsze mówią to co chcieli byśmy usłyszeć ale mają to coś ,coś co ich odróżnia .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będziecie głosować?
PostNapisane: 2011-10-01, 22:24 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-30, 23:49
Posty:2
Nie głosowałem i nie będę głosował, bo mam takie prawo. Nóż w kieszeni mi się otwiera, gdy słyszę, że ten, kto nie poszedł na wybory, zlekceważył demokrację. Że to błąd, że trzeba się z tego spowiadać (tak, były takie opinie), że nie ma prawa narzekać, że sam sobie winien. Niechodzący na wybory nie martwcie się – to wasze święte prawo!

Ktoś zapomniał o tym, że nieoddanie głosu to także wybór. Głosowanie na siłę przypomina mi dobieranie przy kasie do pełnej wartości bonu, bo pani nie wyda, a zmarnować szkoda. Bierzemy wtedy, co popadnie, no bo ci z tyłu naciskają, a i nam się spieszy, by wyjść ze sklepu.

Opatrzone twarze (a w niektórych przypadkach nawet mordy), osłuchane do bólu frazesy, puste hasła i ani grama prawdy w wypowiedziach kandydatów - wszystko to nie skłaniało do postawienia na któregokolwiek z nich.

Dopóki nie będzie na kogo głosować, dopóty na wybory nie należy, a nawet nie wolno chodzić!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będziecie głosować?
PostNapisane: 2011-10-03, 12:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-10-03, 12:10
Posty:2
Hornet napisał(a):
Opatrzone twarze (a w niektórych przypadkach nawet mordy), osłuchane do bólu frazesy, puste hasła i ani grama prawdy w wypowiedziach kandydatów - wszystko to nie skłaniało do postawienia na któregokolwiek z nich.

Racja, dlatego ja nie zagłosuję na nr 1 ani 2. Wolę kogoś mniej znanego medialnie. Czytam o kandydatach z mojego regionu, żeby wybrać kogoś, kto starał sie o lokalne dobro. Wybiorę PO po raz pierwszy, do tej pory zawsze głosowałam na SLD, ale to do bani.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będziecie głosować?
PostNapisane: 2011-10-04, 10:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-07, 11:55
Posty:17
Mieszkam w okolicach Poznania. Znalazłam już chyba osobę na która chcę głosować. Będzie to doświadczona kobieta, która już była w sejmie i ma duże kompetencje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będziecie głosować?
PostNapisane: 2011-10-04, 19:36 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
A mnie wkurzają tak głupie gadanie i akcja jak " jak nie pójdziesz głosować to znaczy, że głosujesz na pis i na smoleńsk" no po prostu żenada. Wiadomo czyi zwolennicy takie rzeczy wymyślają. Co to w ogóle jest za pomysł by zmuszać ludzi? Na co mamy głosować? Na kogo? Czy są w ogóle ludzie którym zależy na społeczeństwie a nie kieszeni? własnej kieszeni??? A ten ostatni spot PO - sorry ale straszenie "moherami" to sobie mogą wsadzić w swoje spasione DUPSKA. Oni też mają prawo oddać głos.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będziecie głosować?
PostNapisane: 2011-10-05, 00:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-30, 00:37
Posty:15
varna napisał(a):
A mnie wkurzają tak głupie gadanie i akcja jak " jak nie pójdziesz głosować to znaczy, że głosujesz na pis i na smoleńsk" no po prostu żenada. Wiadomo czyi zwolennicy takie rzeczy wymyślają. Co to w ogóle jest za pomysł by zmuszać ludzi? Na co mamy głosować? Na kogo? Czy są w ogóle ludzie którym zależy na społeczeństwie a nie kieszeni? własnej kieszeni??? A ten ostatni spot PO - sorry ale straszenie "moherami" to sobie mogą wsadzić w swoje spasione DUPSKA. Oni też mają prawo oddać głos.


W ostatnich dniach kampanii, ogladam przedwyborcze spoty, wywiady, reportaże, wypowiedzi polityków, redaktorów i pseudo-znawców i ekspertów od tego, jaki wybór będzie właściwy.
Mówiąc szczerze, to PO miałem i mam dość, ale w tej kampanii robi mi się źle, jak widzę ich jako wszech-znawców i sędziów. To że robili oni najwiekszy zamęt wokół Kaczyńskiego, to nawet ślepy widział, ale teraz to mnie już wkurzyli na dobre. Zagłosuje na PIS i tyle. A jak ktoś mnie nazwie moherowym beretem, to mam to w czterech literach.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=n03daWochCM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będziecie głosować?
PostNapisane: 2011-10-05, 10:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-07, 11:55
Posty:17
Ja mam już dość gadania o Smoleńsku, przemarszy smoleńskich, ofiar smoleńskich, Wawelu itd. Katastrofa smoleńska wstrząsnęła mną jak każdym Polakiem, ale nie chcę jej roztrząsać przez 4 lata kadencji. Dlatego zagłosuje na poseł Szydłowska z PO w Poznaniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Będziecie głosować?
PostNapisane: 2011-10-05, 11:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-09, 14:27
Posty:7
Zawsze się narzeka na partię aktualnie rządzącą. Jeszcze nigdy takowa nie była wybrana drugi raz podrząd. A pis co zrobilo kilka lat temu jak bylo u władzy?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO