dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Emerytury
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-01-08, 23:41 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Niestety to taka smutna prawda, a pieniędzy do zusu idzie mnóstwo. Też myślę, że IKE to dobry wybór, zawsze lepsze to niż nic. A przez lata można uzbierać całkiem sporą kwotę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Emerytury
PostNapisane: 2013-02-03, 21:15 
Niestety nie ma kto zrobić z ZUS-em porządku. Płacimy pieniądze niby na nasze emerytury, a i tak musimy sami sobie na nią dodatkowo uzbierać. Indywidualne Konto Emerytalne jest jednym z takich opcji. Najlepsze wyniki z tego co widziałam ma ING. W ofercie do wyboru mają nie tylko IKE i IKZE, ale też polisy inwestycyjne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Emerytury
PostNapisane: 2013-02-21, 01:16 
Nie zrobią porządku z ZUS-em, bo musieli by wszędzie zrobić, a przecież tyle osób czerpie z ZUS-u korzyści, i nie są to płatnicy składek.
Patrząc na wyniki warto zerknąć na kilka okresów wstecz. To oczywiście nie da nam gwarancji, że dobre wyniki są elementem stałym, ale tego nikt nie jest w stanie przewidzieć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Emerytury
PostNapisane: 2013-02-27, 21:09 
Myślałam o lokacie, ale to chyba teraz mało opłacalne, no chyba, że ktoś odkłada pieniądze a nie zależy mu na zysku. Z kolei martwię się trochę, że w przypadku polisy inwestycyjnej mam większe szanse na zysk, ale z kolei pieniądze sa zamrożone i w razie czego nie będę mogła z nich wcześniej skorzystać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Emerytury
PostNapisane: 2013-02-27, 21:59 
Takie kwestie to już musisz sprawdzić w umowie. Ja w swojej polisie mam możliwość wcześniejszej wypłaty, trzeba tylko przekalkulować, czy to się opłaca, bo im dłuższy okres trwania umowy, tym lepiej.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Emerytury
PostNapisane: 2022-09-20, 09:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-09, 11:31
Posty:15
Według mnie jeżeli przede wszystkim będziecie zainteresowani inwestycjami w bezpiecznych na przyszłość aktywach to jak najbardziej polecam sprawdzić ofertę przygotowaną przez https://www.mennicaskarbowa.pl tutaj jest bardzo duży asortyment, można sobie wybrać różne opcje gramatury, obsługa bardzo pomocna tym bardziej jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę ze złotem i srebrem fizycznym


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Emerytury
PostNapisane: 2022-10-27, 21:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-12, 23:42
Posty:25
Ja osobiście już od jakiegoś czasu kupuje złoto i srebro za pośrednictwem https://www.mennicaskarbowa.pl/ Udało mi się już w ten sposób ulokować kilka tysięcy i jestem zadowolona z obsługi. Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować właśnie w swoją firmę, czy nawet wybudowanie domu. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO