dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-10-20, 09:44 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-07, 00:27
Posty:166
Lokalizacja: z przodu
alinQa napisał(a):
mozecie sie nie zgodzic, trudno :)

Mnie przekonałaś :) Jestem na nie.
Co do papierosów i alkoholu ... na pewno tego nie zdelegalizują, ponieważ to przynosi duuuże wpływy do budżetu państwa, a poza tym to nie o tym dyskusja.

_________________
Obrazek
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-20, 12:06 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
alkohol a marihuana to dwie rozne rzeczy, fakt to uzywki, ale poza tym nie bardzo sa do siebie podobne. Z tego co wiem to w Holandii maleje liczba narkomanow, podejrzewam iz to wlasnie dzieki legalizacji. Ludzi bardziej ciagnie do czegos zakazanego - to fakt, zreszta sama napisalas ze zakazany owoc smakuje lepiej :shock:

Ciagle wspominasz o tym wychowywaniu dzieci ... Hmmm powiem szczerze ze to nie bedzie mialo znaczenia czy ganja bedzie zalegalizowana czy nie, ja moje dziecko i tak wychowywalabym tak samo. Mamy wolna wole, napewno bedzie znalo wszystkie za i przeciw palenia i w wieku powiedzmy 18 lat samo zdecyduje czy chce palic czy nie. Ja ostrzege je przed ewentualnymi skutkami, ale nie bede go rowniez przypinac kajdankami do kaloryfera zeby nigdzie nie wychodzilo. Zreszta badania pokazuja ze kali jest mniej szkodliwy niz papierosy.

Dokladnie, mamy demokratyczny kraj (teoretycznie :lol: ) zobaczymy jak to wszystko bedzie

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-20, 16:11 
to dobry sposob wychowania :)) chociaż i tak nie chciałabym zeby moje dziecko mialo ułatwiony dostemp ;)

zreszta i tak przy PiSie i Kaczyńskich cała ta legalizacja wydaje się dosyć utopijnym i absurdalnym tematem :P bo oni to w ogóle do wszystkiego są anty :P łącznie z homoseksualizmem :)

kazdy moze miec swoje poglądy a jak będzie to zobaczymy :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-20, 17:02 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
1.kazdy ma swoje poglady i jedna strona oczywiscie nie przekona drugiej o swoich racjach.
2.Panstwo jest jakie jest...syf...Ale nie rozmawiamy o tym jak bedzie tylko czy chcielibysmy czy tez nie.
3.Dziecko bedzie mialo dostep zawsze...! I wszedzie...!
4.Dzieciaki pala i beda palic coraz wiecej (chyba ze przyjdzie moda na abstynencje seksualna, alkoholowa, tytoniowa i narkotykowa...ave kosciol)
5.Czy prosimy o sophie pod zabka czy tez o maryske pod coffe shopem to jeden ch.. Lamiemy prawo i szkodzimy sobie tak samo (przy marysi moze nawet mniej).
6.Wychowam dziecko w ten sposob, ze kiedy zapali to przyjdzie do mnie i powie bez problemu ze jaralo, a ja napewno nie wyciagne konsekwencji tylko powiem jakie jest moje zdanie i zeby nie przeginac (czyt. poczekaj na 18). Napewno wyjdzie lepiej niz gdybym sie bulwersowal...Wszystko na spokojnie...To tylko zycie, a zyje sie raz.
7. W 100% popieram Natty.

ps:pewnie dolecialbym do 10 ale zgubilem watek... :D:P

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-20, 17:43 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Jestem za legalizacja rowniez z tego powodu ze sa osoby ktore chcialy raz sobie kupic i sprobowac i niestety ... wpadly, akurat policja byla w poblizu. A taki diler nawet jak juz wpadnie to i tak ma tyle kasy i adwokatow ze sie wywinie i dalej bedzie rozprowadzal (nie tylko zielone) To jest niesprawiedliwe :roll: Jesli byla o tym mowa wczesniej to sory ze sie powtarzam :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-10-24, 10:56 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
jestem za legalizacja, dziecku nie bronilbym, napewno dostaloby jakies tam sankcje co do picia i palenia, ale napewno nie bede mu robil jak niegdys mi rodzice jakichs jazd ze przychodze non stop na % do domu. Jak bedzie sie chcial bawic to niech sie bawi i wolalbym zeby bawil sie LEGALNIE, nie chce miec syna w kratki. Sam sie bawilem i wiem ze bywa niebezpieczniew:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-09, 14:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
http://wiadomosci.onet.pl/1530578,11,item.html


To pewnie tylko kiełbasa wyborcza ale jakoś tak mi się raźniej zrobiło że nie wszyscy politycy myślą jak Jarek K.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-09, 14:18 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
az strzele dyma z radosci:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-05-09, 14:21 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Hieh, jeśli będą wcześniejsze wybory (czyt. jeśli PIS przestanie robić cyrk z Polski) to wiadomo na kogo głosować 8-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-20, 21:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Co do jarania ktos chyba napisal ze nie dodaja niczego tylko sobie rosnie. Widac nie masz pojecia jaka chemia podlewaja marysie, i ludziska nie myslcie za jranie nie ryje bani nawet jak sie pali okazjonalnie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO