dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Legalizacja prostytucji
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-21, 11:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Ja jestem za jesli np "panie" beda badane co 2 tyg na wszelakie choroby i beda wyznaczone specjalne strefy ich pracy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-21, 16:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Nie wiem czy to taki dobry pomysł. Zaraz będzie im przysługiwać wcześniejsza emerytura, bo pracują w warunkach szkodliwych dla zdrowia i narażają życie.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-29, 00:09 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A ja za nie, bo czy tak czy siak będą pracować, a gdyby to zalegalizować znów powstały by walki między kościołem a rządem. Te kobiety się marnują, dzisiaj stała jedna ze 100km od wisłostrady w stronę gdańska.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-12, 19:12 
moze powinno byc tak jak w Holandii ? To w wtedy bez obawy ludzie by korzystali z uslug tych pan. wszystko zalezy od tego co mysli spoleczenstwo a prostytutki sa w miejszosci i musza sie dostowac

kozi89 napisał(a):
Ja jestem za jesli np "panie" beda badane co 2 tyg na wszelakie choroby i beda wyznaczone specjalne strefy ich pracy
to nie glupi pomysl - tak juz dawno powinno byc - za numerek w takiej strefie nie bylo by zadnych konsekwencji - dodam jeszcze ze musialy by na zadanie (klienta) pokazac ksiazeczke zdrowia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-13, 09:01 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Cytuj:
kozi89 napisał/a:
Ja jestem za jesli np "panie" beda badane co 2 tyg na wszelakie choroby i beda wyznaczone specjalne strefy ich pracy
to nie glupi pomysl - tak juz dawno powinno byc - za numerek w takiej strefie nie bylo by zadnych konsekwencji - dodam jeszcze ze musialy by na zadanie (klienta) pokazac ksiazeczke zdrowia

Hahahaha JESLI byłabym za legalizacją prostytucji (w co wątpie ale nie wykluczam takiej opcji) to niech klienci na własne ryzyko korzystają, jak legalna to legalna a nie jakieś badania, a co to są zwierzaki które trzeba badać czy pcheł nie mają ? Korzystasz na własne ryzyko. A jeśli już mają być jakies badania to z obydwóch stron, prostytutka od kogoś musi się zarazić (nasuwa się samo - od klienta) także jeśli badamy to obydwie strony.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-14, 22:13 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
a jak zawsze zgodnie z Natty:)
Znaczy sie za legalizacja jestem, zawsze to jakas kasa dla skarbu panstwa ale z badaniami to Natty ma racje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-07, 12:55 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-04, 23:30
Posty:214
Lokalizacja: ja to znam ?
Natty napisał(a):
własne ryzyko korzystają, jak legalna to legalna a nie jakieś badania, a co to są zwierzaki które trzeba badać czy pcheł nie mają ? Korzystasz na własne ryzyko. A jeśli już mają być jakies badania to z obydwóch stron


bez warunkowo -tak, ja tez nie widzę powodu do obciążania społeczeństwa ,badaniami które słurzą 5% czy10% lub 20% niestety nie wiem ile osób korzysta z usług

yeti napisał(a):
Znaczy sie za legalizacja jestem, zawsze to jakas kasa dla skarbu panstwa



wpływy i jakiś rodzaj kontroli , może to zmniejszyło by -takie, czarne brutalne sutenerstwo


inna beczka -znam przypadki, kiedy młode dziewczyny , brutalnie rozpoczynają życie od salonu erotycznego ,bo spać gdzieś musi i jeść tez -to jest smutne -legalność to drugi plan

_________________
nudy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-17, 01:41 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
Jestem jak najbardziej za legalizacja, ale bez przesady, Holandii to ja nie chce. Po 1 lepsze warunki pracy, bezpieczniejsze, mniejsze upokorzenie, 'pracodawcy' nie mogliby robic co chca z tymi kobietami, w agencjach raczej nie byloby mozliwosci przetrzymywania sila jakichkolwiek kobiet, ze wzgledu na fakt, ze raczej policja bylaby tam dosyc czestym bywalcem ( oczywiscie nie przez oferowane uslugi... ). Zgadzam sie z dziewczynami, ze kobiety ktore tam pracuja powinny miec pewnosc, ze facet, z ktorym to robia jest zdrowy, i w druga strone rowniez ;) Ale patrzcie jaka to jest glupota. Rozmawia sie legalizacji takich agencji, a tak ogolnie to one w takim razie nie powinny tutaj istniec ;) Wiec to jest takie oszukiwanie sie przez osoby rzadzace i udawanie, ze sprawy nie ma. Kosciol oczywiscie chyba by nie wiem, z powrotem Inkwizycje wprowadzil i palil na stosie prostytuki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-31, 09:27 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-28, 10:51
Posty:18
Lokalizacja: Kraków
Wykonywanie zawodu prostytutki z tego co wiem nie jest nielegalne zabronione jest czerpanie korzyści z cudzego nierządu. nierząd jest nie opodatkowany i niemożna sobie go wpisać w zakres prowadzonej działalności gospodarczej. Prostytutką nie przysługują przywileje takie jak wolne święta itp. nie mogą zakładać związków zawodowych ale myślę ze mimo to nie chciały by tych wszystkich praw gdyby dowiedziały sie ze muszą zarejestrować działalność gospodarczą płacić co miesiąc 800zł na ZUS rozliczać sie z VAT -u, i odprowadzać podatek dochodowy. po pewnym czasie pewnie politycy postanowili by prostytucje obłożyć także akcyzą. a każda prostytutka musiała by sie zaopatrzyć w kasę fiskalną i tachometr :-P

_________________
Młodzi ludzie wyobrażają sobie obecnie, że pieniądze to wszystko. A gdy dorastają, wiedzą, iż tak jest.
Oscar Wilde


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-31, 14:14 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-29, 13:47
Posty:111
Lokalizacja: Bydgoszcz. ;]
O Jezu.. do czego to doszło.. fakt żadna praca nie hańbi.. ale to.. już przesada naturalnie jestem za nie. ;]

_________________
Nie jestem miła. :ohno:

[center]04.marzec.2008r.^

<M...> :*
[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO