dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-17, 22:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Natty napisał(a):
A moim zdaniem maja więcej przeciwników (bo jak wiadomo na obecny rząd głosowały głownie mohery/ludzie starsi/ludzie ze wsi czyli osoby które nie bardzo mają rozeznanie w polityce), tzw wykształciuchy, ludzie z miast, lepiej wykształceni są za PO i partiami lewicowymi tylko jak wiadomo nie poszli na wybory



NIE ZGADZAM SIE Z TYM MOJA MAMA MA TYTUŁ MAGISTRA I NIE GLOSOWALA NA ZYDÓW I KOMUNISTÓW. JAK SŁYSZY O SLD CZY PO TO SIE JEJ NIE DOBRZE ROBI.

GŁOSOWAC NA PO GDZIE ICH PROGRAM WYBORCZY, NA SLD RZĄDZILI I CO WY MLODZI WYJEZDZACIE ZA CHLEBEM DO ROBOTY NA ZACHOD PRZEZ KOGO PRZEZ TYCH CO RZĄDZILI CHYBA NIE PRZEZ PIS.


Ostatnio edytowano 2007-07-17, 22:24 przez kozi89, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-17, 22:23 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
NIE ZGADZAM SIE Z TYM MOJA MAMA MA TYTUŁ MAGISTRA I NIE GLOSOWALA NA ZYDÓW I KOMUNISTÓW


Po pierwsze: nie krzycz.
Po drugie: rozumiem zatem, że głosowała na PiS? D z i ę k u j e m y ! :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-17, 22:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
CZEMU ODRAZU NA PIS MOZE NA SAMOOBRONE ALBO NA LPR .MYSLICE ZE W SAMOOBRONIE SAMI ROLNICY A W LPR MOCHEROWE BERETY


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-17, 22:29 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
CZEMU ODRAZU NA PIS MOZE NA SAMOOBRONE ALBO NA LPR .MYSLICE ZE W SAMOOBRONIE SAMI ROLNICY A W LPR MOCHEROWE BERETY


Drugie ostrzeżenie - wyłącz capslock!

Tak, w LPR siedzą same mohery i do tego Roman Giertych, taka jest moja opinia.
W samoobronie z założenia siedzą rolnicy, ponieważ jest to partia 'ludu'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-17, 22:30 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ej spokojnie, nikt tak nie mówi.
Kozi najpierw jednak chciałabym się dowiedzieć dlaczego w pierwszej wypowiedzi napisałeś że Twoja mama nie głosowała na żydów i komunistów. Co mają żydzi do tego wszystkiego a nawet jeśli by na nich zagłosowała to co z tego, jesteś antysemitą ?
A w tej mojej wypowiedzi którą zacytowałeś to ja pisałam o większości a nie o wszystkich, tak pokazywały sondaże, to nie jest mój wymysł.

A tak btw mój tata np głosował na samoobronę :-P

Jak mam do wybory idioci, złodzieje albo koalicja baranów-antysemitów-rasistów-homofobów-megalomanów-ksenofobów-złodziej włażacych w dupę klerowi to wybieram pierwsze albo drugie, nigdy trzecie.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-17, 22:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
ema nie jestem fanatykiem samoobrony ani zadnej innej partii nie z gadzam sie z toba co do czonkow partii LPR ,Samo ze mochery tam siedza i rolnicy w Samoobrone sa lekarze i inni bardzo wykształceni ludzie to samo w LPR


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 07:57 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ale ich elektorat stanowią głównie mohery i ludzie nie wykształceni mieszkający na wsiach, nie my to wymyśliliśmy, nie oglądasz żadnych wiadomości, nie czytasz innych gazet niż brukowce ? Moze zamiast ciągle kupować jeden i ten sam chłam zainwestuj w Politykę np albo w Przekrój.
Racja w Samoobronie oraz LPRze działają lekarze oraz wielu innych ludzi z wyższym wykształceniem ale uwierz że czasem to nie papierek decyduje o ludzkiej mądrości i inteligencji. Można mieć 4 tytuły a być baranem który cofa się a nie idzie do przodu.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 12:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
A może w GW

[ Dodano: 2007-07-18, 12:29 ]
I widzisz tu sie ujawnia manipulacja wszystkich srodków masowego przekazu.Większośc mochery i niewykształceni. Jeszcze na koniec dodam, że wielu ludzi otwarcie się wstydzi mowic, że głosowało na Samo i LPR


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 12:33 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
W sumie nie ma się co obrażać, że Samoobrona i LPR ma elektorat wiejski, choć z tym LPR to tak nie przesadzajcie.
Można się obrażać, że jak elektorat ze wsi i niewykształcony to do luftu.

Tyle, że nie wiem kto mądrzejszy, czy ludzie po podstawówkach ze wsi, którzy poszli na wybory i wybory wygrali, czy inteligenci z wielkich miast, co wybory olali. Platformę to na pewno pocieszy, że ma elektorat, który na wybory nie chodzi :diabel:

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 13:31 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
[ Dodano: 2007-07-18, 12:29 ]
I widzisz tu sie ujawnia manipulacja wszystkich srodków masowego przekazu.Większośc mochery i niewykształceni. Jeszcze na koniec dodam, że wielu ludzi otwarcie się wstydzi mowic, że głosowało na Samo i LPR


Nie zrozum nas źle, my nie chcemy nikomu powiedzieć, że Samoobrona i LPR ma jako elektorat głupków a PiS i inne 'ynteligentów'. Ale prawda jest taka, że każda partia ma program ukierunkowany w jedną stronę - Samoobrona, walczy głównie o ludność wiejską itd. I właśnie dlatego każda z nich ma inny elektorat. To nie jest żadna manipulacja mediów, tylko zdrowe rozumowanie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO