dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: poglądy polityczne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-03, 23:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-18, 20:54
Posty:20
JA również popieram PIS.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: poglądy polityczne
PostNapisane: 2011-10-04, 19:38 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Aaron Heldenberg napisał(a):
Nie rozwinęłaś za bardzo swojej kwestii, czymże argumentujesz reprezentowanie tak skrajnych poglądów? Głosując na PiS, głopsujesz za dyktaturą i powrotem do czegoś na wzór PRL. Te cechy mają raczej wydźwięk pejoratywny.


Czyli co proponujesz?Wolność? Liberalizm?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: poglądy polityczne
PostNapisane: 2011-10-04, 22:24 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Bardzo naiwnym można wciskać,że PiS to dyktatura,lepsze hasło>Najważniejszy jest człowiek<tylko jak ma się to do rzeczywistości,gdy w służbie zdrowia limity funduszy wyczerpane i chorzy nawet na raka nie są przyjmowani do szpitali,jak długo trzeba czekać w kolejce do specjalisty,25% chorych nie wykupuje lekarstw z recept z powodu braku pieniędzy.Platforma Obietnic buduje bardzo drogie "orliki" z nieatestowanych chińskich materiałów(ziomy zgarniają kasę) i cała Polska rżnie w gałę o puchar Donalda,który nic nie może.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: poglądy polityczne
PostNapisane: 2011-12-08, 16:59 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 13:11
Posty:10
Jestem prawdziwym liberałem, ale w Polsce nie prawdziwej liberalnej partii


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: poglądy polityczne
PostNapisane: 2011-12-19, 12:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-24, 15:42
Posty:21
kiedys byłem za sld ale od kilku lat kibicuje PO...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: poglądy polityczne
PostNapisane: 2011-12-21, 12:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-15, 13:08
Posty:5
Ja raczej wzięłabym wszystkich polityków przesiała wybrała tych którzy robią wszystko dla Polaków i z nich utworzyć rząd....jest niewielu ludzi w polityce których poważam za to że działają na rzecz polski a nie tylko siebie to nie partia się liczy i jej plany taka poseł Szydłowska działa nie tylko w sejmie stara się działać na lokalnym polu np.paczki świąteczne dla potrzebujących w Pobiedziskach..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: poglądy polityczne
PostNapisane: 2011-12-23, 20:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
A myślisz, że tacy jeszcze istnieją?A czemu nie wrócić do zawodu polityk jako roli społecznej - bez wynagrodzenia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: poglądy polityczne
PostNapisane: 2012-01-18, 14:14 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-15, 13:08
Posty:5
Masz rację co do pensji tyle że każdy z nas chce z czegoś żyć....to niby polityk ma charytatywnie pracować??? Oni też mają rodziny są kobietami,matkami,żonami...takimi zwykłymi osobami
jak my . Tylko tyle że swój czas poświęcają polityce i za to mają zapłacone tak jak ty za wykonanie
swojej pracy.... chyba że też pracujesz charytatywnie dla swojej firmy???Bo ja idąc do pracy oczekuję adekwatnej wypłaty do mojego wykształcenia i zaangażowania..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: poglądy polityczne
PostNapisane: 2012-01-24, 14:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 11:20
Posty:89
Ja popieram Palikota i/lub SLD - nie we wszystkim, żeby nie było.

_________________
PWSZ Nysa Forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: poglądy polityczne
PostNapisane: 2012-02-01, 13:59 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Uważam,że politycy powinni być uczciwi,mówić prawdę i chcieć działać dla dobra Narodu.Niby jestem tutaj uznany jako>oczytany mnich< po tych 70 postach,ale dalej zastanawiam się czy współpraca z tajnymi służbami PRL kompromituje czy też nie,bo widzę,że wielu karierowiczów (nie wspomnę których,żeby nie mieć procesu lub wizyty o 6-tej rano 8 uzbrojonych po zęby na kawę)poucza nas i krytykuje a mają wątpliwe podstawy do tego.Proponuję,aby ci co złożyli fałszywe oświadczenia lustracyjne zwracali w całości zarobione środki finansowe do Skarbu Państwa za ten okres-co sądzicie o tym?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO