dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-03-15, 09:43 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Heh...patrząc na wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku że krytyka Kaczyńskich jest w ogóle nie uzasadniona. Krytykujecie ich sami nie wiecie za co. Bo papier przestano produkować, bo gazetki już nie wydaja...ludzie zastanówcie sie co wy mówicie. Same ogólniki żadnej konstruktywnej krytyki...chyba za dużo naczytaliście sie Gazet Wyborczej którą wydają nasi starsi bracia w zarabianiu :roll: Jak PO dojdzie do rządu to będzie tak samo lub jeszcze gorzej, nasza scena polityczna to margines społeczny...oszuści, krętacze i złodzieje, więc nie ma różnicy czy to kaczor czy donald. Każdy jest dobry póki do żłobu sie nie dopcha. Ten rząd nie jest najlepszy...ale społeczeństwo wybrało mniejsze zło...kilka decyzji i ustaw było trafionych kilka już trochę mniej...

Pozdro dla ludu pracującego :peace:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-15, 16:38 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
svirus napisał(a):
Heh...patrząc na wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku że krytyka Kaczyńskich jest w ogóle nie uzasadniona. Krytykujecie ich sami nie wiecie za co. Bo papier przestano produkować, bo gazetki już nie wydaja...ludzie zastanówcie sie co wy mówicie.

Svirus, według mnie obsesja na puncie swojego nazwiska jest powodem do krytyki, przynajmniej takie jest moje zdanie. Wszystko co kojarzy się z kaczkami zaczyna być w naszym kraju tematem "tabu" - to nie chore??

svirus napisał(a):
Same ogólniki żadnej konstruktywnej krytyki...

W tym temacie krytytkujemu (ew. bronimy naszego rządu - nikt nie powiedział że jest nakaz obrzucania GTW błotem) za konkretną rzecz - godną opisanie obsesję na punkcie swojego nazwiska. Jeśli szukasz konstruktywnej krytyki, to poczytaj sobie inne tematy w polityce, może argumenty podawane tam będą wydawały ci się "konstruktywne".

svirus napisał(a):
chyba za dużo naczytaliście sie Gazet Wyborczej którą wydają nasi starsi bracia w zarabianiu :roll: Jak PO dojdzie do rządu to będzie tak samo lub jeszcze gorzej, nasza scena polityczna to margines społeczny...oszuści, krętacze i złodzieje, więc nie ma różnicy czy to kaczor czy donald. Każdy jest dobry póki do żłobu sie nie dopcha. Ten rząd nie jest najlepszy...ale społeczeństwo wybrało mniejsze zło...kilka decyzji i ustaw było trafionych kilka już trochę mniej...

A czy ktoś w tym temacie napisał coś w stylu "PIS jest do bani, PO to świętość" ? Nie wiem skąd w ogóle wzięła ci się Platforma? My krytykujemy władzę, ale to nie jest jednoznaczne że ubóstwiamy ich przeciwników :/ Jeśli chcesz wiedzieć, dla mnie polityka to jedno wielkie bagno... I tam nie ma krystalicznie czystych - wszyscy są do bani.
Nie obraź się, ale wydaje mi się że jesteś typem zagorzałego fana Grupy Trzymającej Władzę i rwiesz się do bójki za każde gorsze słowo o nich usłyszane :/


Cytuj:
ludzie zastanówcie sie co wy mówicie.


Ja bardzo dobrze zastanowiła się nad ty co piszę - według mnie rząd który pozwala na to, żeby umierały chore dzieci, który co miesiąc się rozwiązuje i zawiązuje od nowa, w którym afera goni aferę, i którego "panowanie" to jedna wielka farsa zasługuje na krytykę. Nie każdy musi się ze mną zgadzać, ale nie zarzucaj mi że czepiam się szczegółów a nie "konstruktywnie krytykuję". :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-15, 16:58 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema napisał(a):
Ja bardzo dobrze zastanowiła się nad ty co piszę - według mnie rząd który pozwala na to, żeby umierały chore dzieci, który co miesiąc się rozwiązuje i zawiązuje od nowa, w którym afera goni aferę, i którego "panowanie" to jedna wielka farsa zasługuje na krytykę. Nie każdy musi się ze mną zgadzać, ale nie zarzucaj mi że czepiam się szczegółów a nie "konstruktywnie krytykuję". :roll:


całkowicie zgadzam się z koleżanką emą, fakt że ostatnio pan Kaczyński powiedział coś mądrego kiedy stwierdził że ojciec dyktator obraził jego żonę świadczy o tym że zarówno my jak i media nie są nastawione do niego na nie, po prostu nie da sie nie denerwować tym co oni (bracia) wyprawiają !

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-15, 20:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Wiedziałem ze po tym poście pewne elementy uznają mnie za moherowego... :mrgreen: Ja nie należę do żadnej partii i nie jestem zwolennikiem rządu, jestem raczej konserwatywnym i trzeźwo patrzącym na politykę człowiekiem.

A dzieci umierające nigdy nie obchodziły polityków i nigdy nie będą obchodzić.

Co do rozwiązywania i zawiązywania rządu to normalny honorowy człowiek dawno by zrezygnował a polityk to trzyma sie stołka jak pchła psiej dupy...

Chodzi mi tylko o to żebyście w swej krytyce nie zapominali o tej śmiesznej opozycji która bądź co bądź również ma wpływ na życie polityczne w kraju. Z resztą każdy dobrze wie, że oni też mieli swoje" 5 minut" i tak samo dali ciała. A teraz udają że chodzi im o dobro państwa itd... żenada.

A jeśli macie coś wysadzać to proponuję cały budynek sejmu, i to wtedy gdy jest pełny polityków, czyli raz na 2 miesiące bo przecież 10 tysięcy na miecha to za mało żeby codziennie siedzieć w pracy.... :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-15, 20:07 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Niestety o naszej równie śmiesznej opozycji nie da się zapomnieć...
Żednadą jest cała nasz polska polityka...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO