dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Raport o rządzie Tuska
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-06-21, 16:22 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Manipulacji mediów. Nie wiem czy to już wcześniejszych rządów zamysł, czy wpływa zachodu ale im młodsi tym mniej skorzy do własnej analizy i myślenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Raport o rządzie Tuska
PostNapisane: 2011-06-24, 16:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Przypominam,że dług publiczny wzrasta z szybkością 6tyś.na sek.800mld.zł.to astronomiczna kwota.Polacy nie zaśpiewają przegrywającej drużynie tramkarzy "Donek nic się nie stało" przypomną gorzką prawdę,której brak w ustach sprawujących władzę i skrobipórków wrzucających zastępcze tematy.Hasło bolszewickie>kto nie z nami ten przeciwko nam< jest praktykowane.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Raport o rządzie Tuska
PostNapisane: 2011-10-02, 22:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-18, 20:54
Posty:20
Jestem tu nowy ,czytając to wszystko wiem że są jeszcze Polacy którzy potrafią odróżnić prawdę od kłamstw jakie media nam serwują .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Raport o rządzie Tuska
PostNapisane: 2011-10-05, 22:17 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Jak żyć panie premierze?za 1000 zł(czynsz,wyżywienie,lekarstwa) a miało być tak wspaniale.By żyło się lepiej przedsiębiorcy i służby specjalne wpłynęły na powstanie Platformy niby Obywatelskiej z czterema tenorami na czele o czym wspomina gen.Gromosław Czemp.Afera Funduszu Oddłużenia Zagranicznego kosztowała Skarb Państwa tylko 40 mld.dolarów,czy nie dało by się coś odzyskać z tego w czasie kryzysu gospodarczego.Ciekaw jestem co było zapisane w raporcie Maciarewicza na temat tych co rozsprzedali majątek narodowy(wcześniej byli agentami) a teraz są na wysokich stanowiskach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Raport o rządzie Tuska
PostNapisane: 2011-10-07, 20:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-30, 00:37
Posty:15
tom34 napisał(a):
Jestem tu nowy ,czytając to wszystko wiem że są jeszcze Polacy którzy potrafią odróżnić prawdę od kłamstw jakie media nam serwują .


- najwazniejsze, to nie dać się zbajerować.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=n03daWochCM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Raport o rządzie Tuska
PostNapisane: 2011-10-27, 10:51 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-27, 10:37
Posty:12
Nie głosowałem i ma m to gdzieś


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Raport o rządzie Tuska
PostNapisane: 2012-02-01, 12:59 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Rząd Donalda szuka pieniędzy w cudzej kieszeni,ceny coraz wyższe:paliwa,żywnosci,prądu gazu,lekarstw,odzieży,usług,dług publiczny w starym roku wynosił 907mld zł i rośnie z szybkością 10tyś/sek bieda zagląda nam coraz bardziej w oczy.Armia 500tys.urzędników pochlebców pieje z zachwytu nad osiągnięciami i wzrostem gospodarczym,media będące na usługach władzy sztucznie kreują bardzo dobry wizerunek a tu mamy nadużycia gospodarcze,przekraczanie uprawnień,niedopełnianie obowiązków,zawłaszczanie stanowisk,gromadzenie bilingów z rozmów telefonicznych przez tajne służby od 1mln300tys.osób to wygląda na pociągnięcia totalitarne i powinno być według prawa karalne.Jaka to jest sztuka robić dobrą minę do złej gry?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Raport o rządzie Tuska
PostNapisane: 2012-03-01, 13:24 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-01, 13:04
Posty:35
Lokalizacja: Koszalin
A ja mam dość jego rządów, chętnie bym Tuska spaliła na stosie.

_________________
Na razie ja i ty za 53 dni już MY!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Raport o rządzie Tuska
PostNapisane: 2012-03-18, 11:06 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-06, 21:03
Posty:621
Lokalizacja: w-wa
Autor topiku nie bardzo wie o czym pisze. Demokracja i wolność to dwa przeciwstawne bieguny nie mające nic wspólnego ze sobą.

_________________
Jeżeli myślisz, że mnie znasz to znaczy, że nie znasz jeszcze siebie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Raport o rządzie Tuska
PostNapisane: 2012-08-13, 12:58 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Łatwo jest wychwalać się wraz ze swoimi klakierami,trudniej podejmować ważne decyzje korzystne dla Narodu Polskiego.Niby >faceci z klasą< wszystko dobrze uchwalają a jest fatalnie:olbrzymie zadłużenie kraju,niezrealizowane obietnice,zignorowanie opinii publicznej(stąd gwizdy na uroczystościach państwowych) afery,tajemnicze zgony,postępowanie jak najemnicy.Kamila szefa za surowo by traktowała ja do kopalni na przodek na 17 lat do brakującej emerytury.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO