dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-02-28, 21:31 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
noi tu przeginaja pale...niech niszcza siebie na wzajem, niech sie zagryzaja i kloca, ale przyrody nie tykac...wielki szacunek dla wymarznietych ekologow i reszty ktorzy koczowali w dolinie...V
to jest przegiecie....ja nie wiem komu chca zrobic na zlosc...nam? uni? czy sobie samym (w kolejnych wyborach to sie na nich odbije)...? poprostu syf...

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 11:45 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Normalnie mnie szlag trafi. Ten szmatławiec Fakt zamieścił dzisiaj artykuł pt.'Ekoterroryści wygrali więc ludzie będą ginąć'
Cytuj:
Zwyciężyły ptaki, a przegrali ludzie! Premier Jarosław Kaczyński (58 l.) wstrzymał prace związane z budową obwodnicy Augustowa. I dopóki Europejski Trybunał Sprawiedliwości w Luksemburgu nie wyda w tej sprawie werdyktu, w Dolinę Rospudy nie wjedzie ani jeden buldożer.


Zaraz im napiszę co o nich myślę, tylko znajdę jakiś email do nich :-x Oblęcę ich od góry do dołu aż im skarpetki pospadają :evil: Ekoterrotyści?! Co oni sobie myślą?! Ci ludzie walczą o naszą planetę, a oni ich od terrorystów?!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 16:36 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema spokojnie, pamiętaj że to największy brukowiec w Polsce im to zwisa i powiewa, chodzi o to żeby przyciągnąć czytelnika.
A tak btw to prace są wstrzymane tylko na odcinku doliny Rospudy, także jeżeli ETS wyda werdykt wstrzymania prac będą dwie drogi do nikąd kończące się przez sama Rospudą, brawo dla naszego rządu kolejny raz, BRAWO!!!!

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 18:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Natty napisał(a):
werdykt wstrzymania prac będą dwie drogi do nikąd kończące się przez sama Rospudą, brawo dla naszego rządu kolejny raz, BRAWO!!!!

Wtedy dobuduje się inną drogę. Trasa alternatywna proponowana przez ekologów w zdecydowanej większości pokrywa się z trasą przewidzianą przez rząd. Na drodze stoi tylko Rospuda. Jednak cała inwestycja jest znacznie większa.

Ja myślałem, że dzisiejsze prawo zabrania własnie budowania trasy jeżeli wszystko nie jest zaklepane. Okazuje się, że nie. Możemy budować inne odcinki a przez ten czas spór z Rospudą może się rozwiąże. Pamiętajcie też o ludziach którzy mogą być tym dotknięci. O pracownikach, którzy mieli pracować,a nie pracują. Taki przestój to gigantyczne koszty dla prywatnych przedsiębiorców, którzy nie są niczemu winni.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 20:40 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
Pamiętajcie też o ludziach którzy mogą być tym dotknięci. O pracownikach, którzy mieli pracować,a nie pracują. Taki przestój to gigantyczne koszty dla prywatnych przedsiębiorców, którzy nie są niczemu winni.


Dishman, ale to nie jest wina ani nasza, ani ekologów, ale tylko i wyłącznie państwa, które zrobiło plany 'na odwal się' nie zważając na koszty jakie pociągnie za sobą wybetonowanie Doliny Rozpudy. Czy nie można było od razu zaplanować poprowadzenia obwodnicy okrężną drogą? Wszyscy byliby zadowoleni i nie byłoby żadnych przestojów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 21:14 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
ema napisał(a):
Czy nie można było od razu zaplanować poprowadzenia obwodnicy okrężną drogą? Wszyscy byliby zadowoleni i nie byłoby żadnych przestojów.

Ja się pytam gdzie byli ekolodzy przez wcześniejsze 15 lat, bo tyle trwały przygotowania do budowy.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 21:25 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
ema napisał(a):
Czy nie można było od razu zaplanować poprowadzenia obwodnicy okrężną drogą? Wszyscy byliby zadowoleni i nie byłoby żadnych przestojów.

Ja się pytam gdzie byli ekolodzy przez wcześniejsze 15 lat, bo tyle trwały przygotowania do budowy.


Nie wiem, bo nie jestem jedną z osób, które czynnie walczyły o Dolinę Rozpudy, mogę się jedynie domyślać, że nie brali tych planów na serio. Być może wierzyli w rozsądek rządzących, być może nie sądzili, że taka inwestycja w ogóle dojdzie do skutku.
Ale czy nasz rząd nie potrafi zauważyć, że robi coś źle dopóki ktoś nie przykuje mu się łańcuchem do drzewa? Nie było ekologów - nie wiedzieli że niszczą przyrodę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 22:28 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
hehe, ema, teraz też nie widzą, może otrzeźwieją kiedy ue każe nam zapłaciś horendalne kary. Zresztą, i tak zapłacą podatnicy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

rospuda
PostNapisane: 2007-08-05, 15:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2007-08-05, 14:32
Posty:47
w tym własnie problem, dlaczego nikt nie podnosił larum wtedy kiedy zostały zatwierdzone plany.To musiało byc wiadome dla mieszkańców.Ktoś dostał duuuże pieniadze za projekt i co bez konsultacji i pozwoleń, to niemorzliwe. i kto podpisał zgodę. Powinno się chyba poszukać z tej strony i szybko się wyjaśni dlaczego tak właśnie jest.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-15, 14:22 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
nie pseudo ekologom ! Budujmy tą drogę ilu jescze ludzi ma zginać? zabki i ptraszki wazniejsze są od ludzi? Najbardziej wkurzające jest to, że na temat Rospusty;) wypowiadaja sie jakies wulce z warszawy, krakowa czy innych rejonów Polski, nawet nigdy tam nie bedąc ! Amy mieszkancy Podlasia znamy tą drogę i sytuacje z innej strony. Ekolodzy to pasożyty i brudasy żerujące na kaskę. Druga sprawa wynikła juz teraz srają sie o biebrzę.

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO