dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ruch narodowy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-31, 17:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Co sądzicie o tej organizacji, o Robercie Winnickim i jego planach. Moim zdaniem bardzo poważnie podchodzą do sprawy i może faktycznie byłoby warto ich poprzeć, żeby Polska z powrotem, stała się Polską i żyło nam się lepiej...
Zapraszam do dyskusji.

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ruch narodowy
PostNapisane: 2013-12-04, 01:17 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Ale Polska - jeśli się nie mylę - jest Polską. Tak przynajmniej mam napisane w dowodzie. Większość ludzi używa hasła "Żeby Polska była Polską" kompletnie nie znając jego genezy. Podobnie jak najwięcej o stanie wojennym i czasach komuny mają do powiedzenia Ci, których wtedy nie było na świecie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ruch narodowy
PostNapisane: 2013-12-08, 22:51 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
DariuszPiek napisał(a):
Co sądzicie o tej organizacji, o Robercie Winnickim i jego planach. Moim zdaniem bardzo poważnie podchodzą do sprawy i może faktycznie byłoby warto ich poprzeć, żeby Polska z powrotem, stała się Polską i żyło nam się lepiej...
Zapraszam do dyskusji.

- organizacja - już to było
- powaga podejścia- przykłady? i efekty.
Na razie ta ziemia między Odrą i Bugiem ma jednoznaczną nazwę.
Rozumiem, gdybyśmy jako naród "błyszczeli" i chcieli tchnąć w inne nacje myśl o naśladowaniu nas, ale faktycznie jesteśmy troszkę zapóźnieni

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ruch narodowy
PostNapisane: 2013-12-11, 14:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:32
Posty:272
w dialektyce społeczeństw, przewiduje się dla każdej nacji moment nacjonalistyczny i pewnie przyjdzie czas polski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ruch narodowy
PostNapisane: 2013-12-12, 18:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-14, 20:47
Posty:9
Po wybrykach na 11 listopada mam nadzieję, że już nikt nie poprze faszyzujących nacjonalistów.
Niszczenie mienia PAŃSTWOWEGO to wyraz troski i dbania o kraj? Wyrywanie drzewek? Pewnie lewackie były, a fe, komunistyczne drzewka!
Dla mnie Ci ludzie, którzy tworzą Ruch, niedostatecznie znają się na:
a) historii
b) filozofii
c) ekonomii
żeby cokolwiek osiągnąć albo zmienić kraj na lepszy. Do kryzysów i zapaści niejednokrotnie doprowadzał brak solidarności - a ta opcja jej nie proponuje (mimo że twierdzą inaczej): proponują dominację białego mężczyzny, Polaka-katolika. Ja to tak widzę i się z tym nie zgadzam.
Mojego pradziadka rozstrzelali Niemcy, moją prababcię więziło NKWD, mama i babcia miały problemy przez komunizm, mama musiała uciekać na jakiś czas z kraju... I one uczyły mnie, że tylko pochwała dla różnorodności może czynić świat lepszym, a Ruch pragnie izolacji i dyktatury "prawdziwych" Polaków.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ruch narodowy
PostNapisane: 2014-04-23, 10:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-20, 10:26
Posty:7
Lokalizacja: Poznań
A skąd pomysł, że Ruch Narodowy pragnie izolacji? Nie zauważyłam nigdzie tego w wypowiedziach ich liderów, zresztą współpracują z Węgrami na przykład. Wystawiają jednego na swoich listach do Europarlamentu. Podoba mi się u nich walka o powrót do tradycyjnych wartości, a właściwie o normalność obyczajową. Co do gospodarki etc. to jeszcze nie wiem co o nich sądzić, tłumaczą to tym, że są w trakcie tworzenia programu, że składają się z różnych organizacji i dyskusje nad programem trwają. Chyba zagłosuję na nich w wyborach do PE, dobrze żeby znalazło się w UE więcej eurosceptycznych ugrupowań.

_________________
Tylko prawda jest ciekawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO