dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Samobójstwa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-07-26, 18:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
W Polsce co roku popełnia samobójstwo ok.5 tysięcy osób,więcej niż liczba ofiar wypadków drogowych.Kto o tym słyszał? dlaczego panuje zmowa milczenia a częstymi przyczynami były:trudności finansowe,utrata pracy,długi i życie stawało się okrutne nie do zniesienia.Od 4 lat słyszymy tylko o samobójstwie posłanki Barbary B.a o "aferze węglowej" jakoś cisza,przecież Aleksis zeznała o załatwianiu spraw za łapówki.Może media przestaną traktować to jako temat tabu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samobójstwa
PostNapisane: 2011-09-04, 12:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-02, 15:49
Posty:2
Lokalizacja: Warszawa
a co z Lepperem się stało?? też pewnie prawdy nigdy się nie dowiemy

_________________
lawenda - lawenda nauka pływania gdynia - nauka pływania gdynia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samobójstwa
PostNapisane: 2011-09-11, 15:05 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-11, 12:16
Posty:2
Lokalizacja: Łódź
Leper to był zbyt silnym człowiekiem aby popełnić samobójstwo

_________________
ubranka do chrztu - ubranka do chrztu miód - miód


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samobójstwa
PostNapisane: 2011-09-12, 22:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
...dowiemy się z czasem jak było ,też z mordercami Krzysztofa Olewnika,którzy w więzieniu niby zdecydowali się na to.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samobójstwa
PostNapisane: 2011-09-17, 18:31 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-08-07, 08:14
Posty:119
Czyn samobójczy jest wynikiem choroby człowieka.Kiedyś samobójców chowano pod płotami cmentarzy bez kapłana.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samobójstwa
PostNapisane: 2011-09-22, 19:16 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 17:34
Posty:85
Co do mediów, to mówią one o wypadkach drogowych, samobójstwach zwykłych osób itp. tylko wtedy gdy muszą wypełnić czymś ramówkę. Gdy mają jakieś tematy odnośnie znanych osób czy głośnych wydarzeń, to skupiają się wtedy głownie na tym. Wkurza mnie, że czasami trąbią przez cały dzień tylko o jednym, bo stała się jakaś katastrofa czy coś.
Co do samobójstw, to co kierowało daną osobą zazwyczaj pozostaje tajemnicą, chyba, że ktoś zostawia list pożegnalny.
Sam problem powinien być faktycznie bardziej nagłaśniany, choćby miały to być tylko ogólne statystyki a nie nagłaśnianie każdego przypadku z osobna. powinny być też reklamowane telefony zaufania, gdzie można pogadać z psychologiem. Przydał by się też lepszy dostęp do psychologów, bo czasami jedynym wyjściem są wizyty u prywatnego psychologa.
My sami również powinniśmy bardziej zwracać uwagę na otaczających nas ludzi, bo w dzisiejszych czasach nie dostrzegamy często tego, że dana osoba ma jakiś poważny problem.

_________________
Jeśli a oznacza szczęście, to a = x + y + z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Wrzuta mp3 Serwery cs


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samobójstwa
PostNapisane: 2011-10-04, 22:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Pozwól,że się nie zgodzę z twierdzeniem o chorobie bo to jest kilka przyczyn różnych,przypomnę w procentach (70% mężczyzn a tylko 30% kobiet) przecież raczej są twardzielami,co lub kto im tak obrzydził świat,że podejmują decyzję o skończeniu z sobą?Pewne jest,że w tym czynie dopomaga zły duch szatan,który nie chce aby mówiono o nim.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samobójstwa
PostNapisane: 2011-10-05, 00:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-30, 00:37
Posty:15
Coś wam powiem. Z problemami związanymi z pracą, zmagam się od kilku lat. Ostatnio zatrudniono mnie na produkcji. Na rozmowie obiecali że dostanę 1600 na łapę i ewentualnie jakąś premię. Ucieszyłem się jak mały dzidziuś. Po tygodniu przynieśli mi umowę na 1600 brutto. Po miesiacu pracy na trzy zmiany, zarobiłem sobie 1120. Jak odliczyłem dojazd, bilet kolejowy, to zostało mi około 800 złoty. Przerobiłem te trzy miesiace, bo więcej nie dałem rady i nie chciałem. dali mi do podpisu imowę na stałe, za 1600 brutto i premią 20 procent, po przepracowanym roku.Możecie się śmiać, ale nie starczało mi na żarcie, a robić na produkcji było trzeba. Więcej zarobię jak się wynajmuję z doskoku. Powiedzcie sami, jak mozna wyżyć za 8 stów? Ile zostaje z tych ośmiu stów, jak się wszystko popłaca. Samochodem nie jeżdżę. Chodzę na piechote. Całe szczęście, że mam internet za darmo, bo mamy tu darmowy internet.
I wiecie co? - nikomu nic nie zabrałem, nie ukradłem, nie oszukałem. Po zapomogę nie pójdę, bo kiedy raz poszedłem, to tak babsko zaczęło mnie lustrować, jak bym chciał okraść burmistrza, urząd, i cały kraj. W tamtym roku nie maiłem węgla, więc przezimowałem sobie w temperaturze od 14 do max( w niedzielę) 19 stopni.
Różne myśli chodzą mi po głowie. Różne myśli mi chodzą, bo jak patrzę na te wypasione ryje, jak słyszę te pełne miłosierdzia kazania, widzę te arogonckie mordy w urzędach, pyszałkowatych przedstawicieli naszych elit,to robi mi się źle. Ostatnio usłyszałem tekst, że muszę być mało wartościowym człowiekiem, skoro mam problemy z pracą.
Wierzycie czy nie, ale dziś pochowali u mnie faceta. Powiesił się. Miał prawie tyle samo lat co ja. -grubo po pięćdziesiatce. I tak sobie pomyślałem, że ma przynajmnie wreszcie święty spokój.
NO? - kto mi jest potrzebny? - psychiatra? Psychiatra jest potrzebny, ale nie mnie.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=n03daWochCM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samobójstwa
PostNapisane: 2011-10-05, 00:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-30, 00:37
Posty:15
justus napisał(a):
Pozwól,że się nie zgodzę z twierdzeniem o chorobie bo to jest kilka przyczyn różnych,przypomnę w procentach (70% mężczyzn a tylko 30% kobiet) przecież raczej są twardzielami,co lub kto im tak obrzydził świat,że podejmują decyzję o skończeniu z sobą?Pewne jest,że w tym czynie dopomaga zły duch szatan,który nie chce aby mówiono o nim.


- zły duch pomaga, ale tym przy "korycie" gnębić ludzi.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=n03daWochCM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Samobójstwa
PostNapisane: 2011-10-05, 21:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Widzę,że Ci ciężko przyjacielu,ale inni mają bardziej skomplikowane życie ,zadłużeni po uszy i nie załamują się.Znasz chyba piosenkę"Nic nie może wiecznie trwać,za wszystko trzeba płacić" tak i tym rządzącym nieudacznikom kiedyś przyjdzie odpowiedzieć za swoje przekręty(uzbierało im się bardzo dużo od kilkunastu lat)są na to dowody!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO