dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-18, 12:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Natty napisał(a):
kozi89 napisał/a:
Głosujcie na KONONOWICZA..... ŻARTOWAŁEM

szczerze? chyba wolałabym jego na tym stanowisku niż np Giertycha.

A mnie szczerze mówiąc nieodpowiada aby drwić z Kononowicza. Zrobiono sobie jego kosztem teatrzyk, a sam facet traktuje to jak najbardziej poważnie.

Jeżeli chcielibyście faktycznie w rządzie człowieka bez wykształcenia z nie do końca sprawnym rozumkiem i kogoś kto by chciał, aby "niczego nie było", to ja już wolę Giertycha. Przynajmniej nie wygląda jak pierdoła, jakoś się dogada, a taki Kononowicz? Nie wiem czy by sam do Warszawy dojechał.

A co do chodzenia na wybory. Jasne, że trzeba chodzić, bo Radio Maryja na pewno pójdzie. Jeżeli nie ma na kogo głosować, to chociaż przeciw komuś.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 13:12 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dishman napisał(a):
A mnie szczerze mówiąc nieodpowiada aby drwić z Kononowicza. Zrobiono sobie jego kosztem teatrzyk, a sam facet traktuje to jak najbardziej poważnie.

Zgadzam się, nawet czasami szkoda mi troszkę tego człowieka :roll:
Dishman napisał(a):
Jeżeli chcielibyście faktycznie w rządzie człowieka bez wykształcenia z nie do końca sprawnym rozumkiem i kogoś kto by chciał, aby "niczego nie było", to ja już wolę Giertycha. Przynajmniej nie wygląda jak pierdoła, jakoś się dogada, a taki Kononowicz? Nie wiem czy by sam do Warszawy dojechał.

z tym się akurat nie zgadzam :) Myśle że Kononowicz nie wypowiadałby się w sposób tak arogancki na temat wszelkich mniejszoszości i nie właziłby w tyłek klerowi, chociaż może się mylę, nie wiadomo jakby na niego wpłynęła taka władza. Mimo wszystko u mnie Roman jest zawsze na przegranej pozycji, zbyt fałszywa i zakompleksiona osoba.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 21:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
No nie wiem czy by Kononowicz z klerem nie trzymał. Przecież on bardzo wierzący człowiek jest. Myślę, że w szkole za jego panowania byłoby gorzej jak za Giertycha, bo jeżeli Kononowicz jest za ładem, za brakiem pijaństwa i paleniem, to na bank wprowadziłby mundurki, a za palenie i piecie karałby chłostą.

W sumie dywagacje o niczym, bo może Kononowicz do W-wy by dojechał, ale czy by ustawę napisał? Uuuuuu to nie wiem. Ot taki trochę śmieszny człowieczek.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 12:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
Dishman napisał(a):
Nie wiem czy by sam do Warszawy dojechał.


Dojechał by oto sie nie martw. On rozwoził po całej Polsce produkty mleczarskie.

Dishman napisał(a):
Jeżeli chcielibyście faktycznie w rządzie człowieka bez
wykształcenia z nie do końca sprawnym rozumkiem i kogoś kto by chciał, aby "niczego nie było",


Przypomnijcie sobie Leppera tez mądroscia nie grzeszył a gdzie sie dzis znajduje. Lepper wykonał bardzo wielki krok intelektualny w ciągu kilku ostatnich lat. Ktorz wie moze i Konon zachwyci nas swoja wiedza z 5 moze 10 lat


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-19, 13:08 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
Przypomnijcie sobie Leppera tez mądroscia nie grzeszył a gdzie sie dzis znajduje. Lepper wykonał bardzo wielki krok intelektualny w ciągu kilku ostatnich lat. Ktorz wie moze i Konon zachwyci nas swoja wiedza z 5 moze 10 lat


Z tym się zgodzę, że Lepper zrobił duże postępy w sferze inteligencji i dobrego wychowania. Ale czy do diaska oni wszyscy muszą się 'edukować' stojąc na najwyższych stanowiskach w kraju? Czy nie mogą się uczyć kultury w domu i pchać do rządu już jako ludzie mający poukładane w głowach?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO