dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Yhhh Kaczka po muzłumańsku :/
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-06-29, 19:47 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Czytaliście dzisiejszą wyborczą ? Jest ciekawy artykuł: ' Polak Niemiec dwa bratanki', polecam, przedstawiona jest w nim szeroka opinia Niemców o Polakach i odwrotnie, głównie w statystykach. Poza tym znalazłam to na onecie i się znowu zdenerwowałam :evil:
http://wiadomosci.onet.pl/1562951,12,item.html

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-30, 10:22 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Boshe w tym kraju przez naszych polityków niedługo żyć nie będzie można :evil: Wszyscy uważają, że Polacy to debile i postanowią ich wszystkich wyzabijać :evil: Teoretycznie to wojna już się zaczęła.

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-30, 10:42 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Nie dziwię się, że Niemcy mają o nas taką opinię, zasłużyliśmy na to dzięki naszym rządzącym :/
W sumie nasz kraj jest nikim dla wspólnoty europejskiej a najbardziej się 'rzuca' - wszystko nam nie pasuje, wszystko chcemy zmieniać... eh, szkoda gadać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-30, 17:41 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ja mam właśnie nadzieję że w innych krajach widzą jak bardzo my - zwykli normalni Polacy cierpimy przez ich politykę i że nie utożsamiają nas wszystkich z NIMI :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-17, 23:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
ema napisał(a):
Nie dziwię się, że Niemcy mają o nas taką opinię, zasłużyliśmy na to dzięki naszym rządzącym :/
W sumie nasz kraj jest nikim dla wspólnoty europejskiej a najbardziej się 'rzuca' - wszystko nam nie pasuje, wszystko chcemy zmieniać... eh, szkoda gadać



MAJĄ RACJE A NIE JAK ZA KWACHA BYLO TYLKO LIZANIE TYLKOW POLITYKOW UE BANKIETY A NANICH PRYWATNE LOBBY EKIPEY RZADZACEJ W KONCU JESTESMY CZLONKAMI UE MAMY PRAWO SIE SPRZECIWIC BOGATSZEMU TRZEBA WALCZYC O SWOJE

FOTYGA FOTYGA NAJLEPSZY MINISTREM S.Z PO ROKU 89


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 08:01 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
kozi89 napisał(a):
FOTYGA FOTYGA NAJLEPSZY MINISTREM S.Z PO ROKU 89

Co ??!! Nawet nie będę tego komentować, czy Ty chociaż troszkę wiesz co się teraz dzieje w polityce ?
kozi89 napisał(a):
W KONCU JESTESMY CZLONKAMI UE MAMY PRAWO SIE SPRZECIWIC BOGATSZEMU TRZEBA WALCZYC O SWOJE

zgadza się, ale trzeba to robić z mądrością i wyczuciem a nie na chama i za wszelką cenę, w ten sposób nic się nie osiągnie a stracić można wszystko.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 10:08 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
kozi89 napisał(a):
ema napisał(a):
Nie dziwię się, że Niemcy mają o nas taką opinię, zasłużyliśmy na to dzięki naszym rządzącym :/
W sumie nasz kraj jest nikim dla wspólnoty europejskiej a najbardziej się 'rzuca' - wszystko nam nie pasuje, wszystko chcemy zmieniać... eh, szkoda gadać



MAJĄ RACJE A NIE JAK ZA KWACHA BYLO TYLKO LIZANIE TYLKOW POLITYKOW UE BANKIETY A NANICH PRYWATNE LOBBY EKIPEY RZADZACEJ W KONCU JESTESMY CZLONKAMI UE MAMY PRAWO SIE SPRZECIWIC BOGATSZEMU TRZEBA WALCZYC O SWOJE

FOTYGA FOTYGA NAJLEPSZY MINISTREM S.Z PO ROKU 89


Wiesz na czym polega polityka? M.in. Na utrzymywaniu dobrych stosunków z sąsiadami.
Kwach ideałem nie był, ale trzeba przyznać, że próbował coś w tym temacie zrobić. A obecna ekipa próbuje tylko narzucać wszystkim swoje zdanie, nie ważne że gucio warte, ważne, że ma być tak jak chce Polska. W taki sposób to my do niczego nie dojdziemy :|

Ps. Dostajesz ostrzeżenie za używanie wielkich liter w praktycznie każdym poście, mimo moich próśb o wyłączenie CapsLocka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 12:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 11:39
Posty:103
Lokalizacja: ZAPYTAJ
ema napisał(a):
Wiesz na czym polega polityka? M.in. Na utrzymywaniu dobrych stosunków z sąsiadami.
Kwach ideałem nie był, ale trzeba przyznać, że próbował coś w tym temacie zrobić. A obecna ekipa próbuje tylko narzucać wszystkim swoje zdanie, nie ważne że gucio warte, ważne, że ma być tak jak chce Polska. W taki sposób to my do niczego nie dojdziemy :|


Wyjaśnie CI co to jest polityka(sztuka a. nauka rządzenia państwem;organizacja,kierowanie i administracja sprawami wewnetrznym i zagr.państwa,narodu,kraju(...).

To jest polityka za swoim krajem trzeba stawac a nie byc posłusznym innym krajom.
Jak chesz moge Ci to wyjaśnic prostszymi słowami, no , ale sądze ,że znasz to pojęcie lepiej ode mnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 12:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Mnie śmieszy, że za wszystko wini się rząd. Fakt. Kaczyńscy na krytykę są chyba czuli. Jednak niemieckie gazety przezywając ich mianem "kartofla" same wyznaczają dla siebie poziom totalnego brukowca. Trochę się nasi bracia oburzyli, bo nie mają doświadczenia na arenie międzynarodowej. Nie są też idealni - wiadomo.

Z Niemiec polała się ostra krytyka wiadomo dlaczego. Niemcy uważają się za istotny kraj UE i takim są. W momencie gdy przewodniczyli UE to chcieli zamknąć ważną sprawę za swoich rządów - mieli w tym ambicję. Gdy Polska stanęła okoniem polała się na nią fala krytyki.

Jeżeli jednak wielkość kraju ma mieć tak istotne znaczenie, to poczekajmy, aż Turcja przystąpi do UE, a w chwili obecnej ma ponad 75 mln ludności - prawie tyle co Niemcy i będzie miała takie samo prawo głosu. A przecież Turcji do Niemiec gospodarczo bardzo daleko. Zobaczymy jaka wtedy będzie mina Niemców.

Nie wiem też, czy ostra postawa wobec Polaków, to nie kompleks na punkcie Shroedera, byłego kanclerza Niemiec, który najpierw prowadził ponoć niezależną politykę państwa, a teraz grzeje ciepła posadkę w firmie podlegającej Putinowi. To dopiero jest wstyd!

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-18, 13:32 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
kozi89 napisał(a):
To jest polityka za swoim krajem trzeba stawac a nie byc posłusznym innym krajom.
Jak chesz moge Ci to wyjaśnic prostszymi słowami, no , ale sądze ,że znasz to pojęcie lepiej ode mnie.

dokładnie to robi teraz Putin, zobaczymy jak się to skończy. Polityka to również sztuka kompromisu a przede wszystkim logiczne myślenie. W zeszłym roku zdawałam rozszerzony wos na maturze i definicji polityki było kilkanaście więc proszę nie uogólniaj.

Dishamn a kogo mamy winić za niepowodzenia polityczne ? Tylko ich bo to oni są za to odpowiedzialni. A że nie mają obycia na arenie międzynarodowej to fakt, ale np Kwaśniewski też go na początku nie miał, nie można się tak rzucać jak bracia bo to samo w sobie jest absurdem, trzeba mieć dystans do samego siebie zwłaszcza kiedy zajmuje się tak ważne stanowisko, trzeba być nastawionym na krytykę bo taka na pewno popłynie.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO